|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Ciekawe zy ktoś grał Pistons over, mnie to by się skojarzyło od razu z Zito <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja tu chce wymodlic Memphis zeby wygrali albo jak najnizej przegrali... pewnie dla wielu ludzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Mnie na dziś tylko Pistons interesują, swoją drogą mogliby wygrać 2punktami, obawiam się o sędziów w końcówce, oby ich nie załatwili.
Jutro jakiś zaliczenie chyba mam, ale co tam, ważniejsze- Pistons mają wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Ława gra i Pistons przewage traca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Co to, już wszyscy śpią, wczesna pora przecież. Nie będę przecież postów sam nabijał, jak wiadome gwiazdy forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Albo co tam ; Gogogogogogogogogo Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
ja jeszcze sie trzymam ale marze juz zeby isc do lozka na pare godzin ;-) i niestety nie widze Memphis zupelnie... bedzie wtopa :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
14 w plecy 8:26 so konca... Dallas kontroluje mecz... Tloki 4 do przodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
[i]Co to, już wszyscy śpią, wczesna pora przecież. Nie będę przecież postów sam nabijał, jak wiadome gwiazdy forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Albo co tam ; Gogogogogogogogogo Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mnie czeka nawet cos wiecej niz zaliczenie, bo publiczne wystapienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. I nawet - co dziwne - nie chce mi sie spac. Skoro zremisowalem z Maddoxem (cokolwiek to jest) to tez pokibicuje Pistons w tym jakze niepowtarzalnym stylu: kamąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą Pistons, kamąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą Gooniek, dla Ciebie rowniez wyrazy uznania za trzymanie poziomu tego forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Jak możesz czytać z kartki to luz. A Pistons coś cienko, cały czas faule, sedziowie mnie irytują, a meczu nawet nie oglądam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Wielkie dzieki Jonathan.. robie co w mojej mocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
13 punktow... Memphis do boju!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nic z tego nie bedzie... Ide spac, dobranoc Wam i powodzenia na zaliczeniach/wystąpieniach ;-) C Ya
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
[i]Jak możesz czytać z kartki to luz. Moc to pewnie i moge, ale raczej tego nie praktykuje. Zreszta temat jest spoko, wiec latwo wchodzi. Pistons kamąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Niestety wyglada na to ze sa marne szanse zeby memphis zniwelowali strate do 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]To ja jeszcze sie dolacze, faktycznie dzial US Sports mnie sie najbardziej podoba, nie ma tutaj burdelu i wyskokow dzieciarni. Szczerze mowiac to mnie sie by nie chcialo poszerzania obowiazkow, modowanie konkursu wystarczy, a jakbym dostal Quesi Chat czy jak mu tam to bym zwariował pewnie.
3min. do konca, 2 ptk przewagi pistons i maja pilke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i] 73-73 i 50pare sekund do końca, szanse 50 na 50, ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
mam pytanie, bo troche bylem i wciaz jednak jestem poza tym co sie dzieje w NBA od pewnego czasu (choc nadrabiam straty). na lawce tlokow siedzi niejaki Antonio McDyess. Mial konczyc kariere z powodu nerek bodajze. Czy wyzdrowial na dobre i gra tak jak kiedys ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Dallas miazdzy Memphis w czwartej kwarcie... a szkoda bo po trzech kwartach bylo na styku (hc oczywiscie)... ehhh a mialo byc tak pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Fuck, dogrywka, a juz chciałem iść spać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Za malo bylo chyba "ą" w tym kamąąąąąąąą:D.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Dobra po meczu, ide stad, na ra
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|