"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#322221 12/04/2005 02:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Ciekawe zy ktoś grał Pistons over, mnie to by się skojarzyło od razu z Zito <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#322222 12/04/2005 02:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja tu chce wymodlic Memphis zeby wygrali albo jak najnizej przegrali... pewnie dla wielu ludzi...

#322223 12/04/2005 02:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Mnie na dziś tylko Pistons interesują, swoją drogą mogliby wygrać 2punktami, obawiam się o sędziów w końcówce, oby ich nie załatwili.

Jutro jakiś zaliczenie chyba mam, ale co tam, ważniejsze- Pistons mają wygrać.

#322224 12/04/2005 02:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Ława gra i Pistons przewage traca...

#322225 12/04/2005 02:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Co to, już wszyscy śpią, wczesna pora przecież. Nie będę przecież postów sam nabijał, jak wiadome gwiazdy forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Albo co tam ; Gogogogogogogogogo Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#322226 12/04/2005 02:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
ja jeszcze sie trzymam ale marze juz zeby isc do lozka na pare godzin ;-) i niestety nie widze Memphis zupelnie... bedzie wtopa :-(

#322227 12/04/2005 02:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
14 w plecy 8:26 so konca... Dallas kontroluje mecz... Tloki 4 do przodu

#322228 12/04/2005 02:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
[i]Co to, już wszyscy śpią, wczesna pora przecież. Nie będę przecież postów sam nabijał, jak wiadome gwiazdy forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Albo co tam ; Gogogogogogogogogo Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mnie czeka nawet cos wiecej niz zaliczenie, bo publiczne wystapienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. I nawet - co dziwne - nie chce mi sie spac.

Skoro zremisowalem z Maddoxem (cokolwiek to jest) to tez pokibicuje Pistons w tym jakze niepowtarzalnym stylu:

kamąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą Pistons, kamąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą


Gooniek, dla Ciebie rowniez wyrazy uznania za trzymanie poziomu tego forum.

#322229 12/04/2005 02:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
publiczne wystapienie
[i]Jak możesz czytać z kartki to luz.

A Pistons coś cienko, cały czas faule, sedziowie mnie irytują, a meczu nawet nie oglądam.

#322230 12/04/2005 02:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Wielkie dzieki Jonathan.. robie co w mojej mocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

13 punktow... Memphis do boju!!!!

#322231 12/04/2005 02:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Nic z tego nie bedzie... Ide spac, dobranoc Wam i powodzenia na zaliczeniach/wystąpieniach ;-) C Ya

#322232 12/04/2005 02:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
[i]Jak możesz czytać z kartki to luz.

Moc to pewnie i moge, ale raczej tego nie praktykuje. Zreszta temat jest spoko, wiec latwo wchodzi.

Pistons kamąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#322233 12/04/2005 02:41
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Niestety wyglada na to ze sa marne szanse zeby memphis zniwelowali strate do 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#322234 12/04/2005 02:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]To ja jeszcze sie dolacze, faktycznie dzial US Sports mnie sie najbardziej podoba, nie ma tutaj burdelu i wyskokow dzieciarni. Szczerze mowiac to mnie sie by nie chcialo poszerzania obowiazkow, modowanie konkursu wystarczy, a jakbym dostal Quesi Chat czy jak mu tam to bym zwariował pewnie.

3min. do konca, 2 ptk przewagi pistons i maja pilke.

#322235 12/04/2005 02:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i] 73-73 i 50pare sekund do końca, szanse 50 na 50, ehhh

#322236 12/04/2005 02:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
mam pytanie, bo troche bylem i wciaz jednak jestem poza tym co sie dzieje w NBA od pewnego czasu (choc nadrabiam straty). na lawce tlokow siedzi niejaki Antonio McDyess. Mial konczyc kariere z powodu nerek bodajze. Czy wyzdrowial na dobre i gra tak jak kiedys ???

#322237 12/04/2005 02:46
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Dallas miazdzy Memphis w czwartej kwarcie... a szkoda bo po trzech kwartach bylo na styku (hc oczywiscie)... ehhh a mialo byc tak pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#322238 12/04/2005 02:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Fuck, dogrywka, a juz chciałem iść spać...

#322239 12/04/2005 02:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Za malo bylo chyba "ą" w tym kamąąąąąąąą:D.

#322240 12/04/2005 02:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Dobra po meczu, ide stad, na ra

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1