|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Dziś liga serwuje nam następujęce mecze:
7:00 pm Boston @ Philadelphia 7:30 pm Toronto @ New York 8:30 pm Portland @ San Antonio 10:00 pm New Orleans @ Phoenix 10:30 pm Utah @ L.A. Clippers
Gospodarze po prawej...
Last edited by g00niek; 12/04/2005 09:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Jak dla mnie to można stawiać na Clippersów. Gdyby nie te wszystkie kontuzje, które gnębią mormonów w tym sezonie, taki pewny bym raczej nie był, ale bez Kirilenki czy Boozera to nie jest ta sama drużyna. Kurs coprawda niezbyt wysoki, ale i wtopy być nie powinno. Nowy York też wydaje mi się, dziś powinien się uporać z Raptors, chociaż tyle ile kuponów ludziom napsuł w tym roku, to zawsze jak stawiam mecze z ich udziałem, mam jakieś dziwne uczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A ze statsów to Toronto miało w ostatnim tygodniu tylko jedną wygraną, po dogrywce z .... Atlantą - mówi samo za siebie. Spotkanie w Pensylvanii to dla mnie niewiadoma - na stronach NBA status Iversona i Webbera jest oznaczany jako niepewny, co do występu i tak naprawdę nic nie wiadomo - a przynajmniej ja nic nie wiem. W Bostonie prawdopodobnie nie zagra, jak dla mnie najlepsza szóstka roku, Ricky Davis. Phoenix to pewniak, ale kurs żałosny - jeszcze podbuwani są ostatnim wyjazdem na pewno. Portland ma teraz szalenie ciężki wyjazd, ale w obu drużynach kilku graczy brakuje. W SA Duncan, być może Nesterovic, a Portland to szpital. Zbilansowani są bardziej Spurs, więc chyba nie ma innej opcji jak wygrana gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
uhh dzisiaj przeciętna oferta na wzbogacenie sie Suns - Hornets over 208 (gosporadze spokojnie zbombardują przeciwnika także powinien paść over) Clippers - Jazz H(0-8) 1 i under 189 (przewiduje defensywną gre ze strony Jazz, ale LA i tak powinni spokojnie ich obegrać) Knicks - Raptors over 202 (na pewno Toronto spróbują szybko zaatakować by wyrobić sobie przewage, a NY tak łatwo nie popuści także over raczej padnie) 76ers - Celtics 10 (Phila na własnym parkiecie nie odpuści tym bardziej, że ich awans jeszcze nie jest przesądzony)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Dzisiaj taki "ryzyk-fizyk" troche trudny, ale całkiem realny.
1)Toronto @ New York over 202 2)Portland @ San Antonio HC(12-0) 2 3)New Orleans @ Phoenix HC(13-0) 2
ad1 Obie druzyny overowe z nie najlepszymi obronami. Przewaznie over dla NY i Toronto pada, wiec czemu dzisiaj by nie mial pasC? ad2 San Antonio ma szans dogonić PHX i zgarnąć najlepszy bilans do siebie. Dzisiaj muszą rozwalić Portland więcej niż 12pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ad3 Phoenix ma szans oddalić sie od SAS i zgarnąć najlepszy bilans do siebie. Dzisiaj muszą rozwalić Portland więcej niż 13pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiaj strasznie marna oferta w NBA. Nic mnie do siebie nie przekonuję ! Zagram dubla NYK i Suns ale za bardzo skromną stawkę, wręcz symboliczną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s Jutro 10 meczy .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Uważam, że -H dla Spurs raczej nierealne, bez Tim'a są przeciętni, a większość meczy wygrywają albo po dogrywkach lub małą ilością punktów, a po mimo tego, że Portland w tym sezonie ma wielkiego pecha przez swoich kontuzjowanych to i tak są bardzo waleczni co pokazali nie raz przegrywając minimalnie. Z duncan'em jak najbardziej -H ; )>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jak że dzis rewelacyjnejoferty nie ma zdecydowałem sie zagrać tylko dwa kupony: 1) NY(-5,5) /1.88/ 2) combo z czterema zwycięstwami gospodarzy - NY+SAS+PHO+LAC = AKO 2.05 Wszystko za średnie stawki. Nie bedę opisywal bo nie ma za bardzo czego - różnice w parach druzyn są aż nadto widoczne, ale nie wykluczam niespodzianki - maloprawdopodobnej, ale to jest przecież NBA. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Zgadzam sie z Greenderem. Minusowy handicap na San Antonio jest bardzo wysoki. Wydaje mi się, że bez Duncana i po dwóch bardzo wyczerpujących meczach zakończonych podwójnymi dogrywkami Spurs nie będą w stanie osiągnąc tak wysokiej przewagi. Nie twierdzę, że Portland wygra ten mecz ale warto jest postawic na nich z plusowym handi. Tak więc:
Portland Trail Blazers u San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers +10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Eh,te Wasze typy!!!Gram NBA tylko dla relaksu,ale Ci Wasi boZyszcze są beznadziejni!!!Dlatego dzisiaj zagram typ Mlodszych uzytkowników forum Portland Trail Blazers u San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers +10
Powodzenia Zyczę wszystkim grającym!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
eee, ja postawiłem na swoim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SAS wygra 20!
|
|
|
Link skopiowany do schowka