|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Witam. Pogadajmy sobie o najpewniejszych typach dnia/tygodnia bo jakoś mi nudno na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Kiedyś były tematy typu "Wspólny kupon" i ciekawe dyskusje tam były. W dziale Private Picks w tematach wpisuje się wiele osób z pytaniami "co myślisz o tym typie?", tak więc tu mają okazję się popytać. Tak więc zachęcam do pisania własnych przemyśleń i oceniania podawanych tu typów. Życzę ciekawej lektury i mam nadzieję że temat pomoże nam w wygrywaniu, a jeśli nie pomoże to chociaż sobie popiszemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
To może od razu zacznę i podam typ do analizowania.. a raczej do grania bez zastanowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jagiellonia - Polkowice 1 A dlaczego? Dlatego że nie wygrali z Ruchem! Ma ktoś jakieś argumenty przeciw? Bo ja ich nie widzę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Poza tym pewniakiem jest mecz: Roma - Reggina 1 Tu też ciężko znaleźć argumenty przeciw bo Roma pokazała się z niezłej strony z Udine, a punkty są im bardzo potrzebne. No i przydałoby się wygrać na wlasnym stadionie w końcu!. Tak więc moim zdaniem wejdzie z hukiem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 53 |
Dla mnie pewniak tygodnia to: Górnik Łęczna - Gks Katowice 1 (1,45 w BAW) Mialem okazje ogladac co ta druzyna zaprezentowala w sobote w Wodzislawiu (niestety), pomijajac fakt ze Odra zagrala zenujaco slabo to jednak Gornik zagral bardzo dobrze. Widac ze ta druzyna dobrze jest przygotowana do rundy wiosennej i sprawi jeszcze problem znacznie silniejszym zespołom anizeli GieKSa. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Den Bosch - Feyenoord (2)(fa+2) 1,68
TO dziś grają ,Feyenoord jeszcze walczy o Lige Mistrzów ,a z spadkowiczem powinno wygrać conajmniej 1:5 ,bedzie pogrom ,warto grać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Juventus-Liverpool 1/1.49 Co tu dużo mówić Liverpool nie jest w stanie nawet zremisować tego meczu. Liverpool ma okrojony skład,a Juve zapewne pokona ich 1:0 tak jak to uczyniła z Realem. Pozdrawiam. Bardzo dobry temat AnJay,brakowało czegoś takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Dla mnie pewniak tygodnia to: Górnik Łęczna - Gks Katowice 1 (1,45 w BAW) Mialem okazje ogladac co ta druzyna zaprezentowala w sobote w Wodzislawiu (niestety), pomijajac fakt ze Odra zagrala zenujaco slabo to jednak Gornik zagral bardzo dobrze. Widac ze ta druzyna dobrze jest przygotowana do rundy wiosennej i sprawi jeszcze problem znacznie silniejszym zespołom anizeli GieKSa. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Zgadzam sie w 100%. Ja jestem kibicem GKSu i nie widze zadnych szans dla mojej druzyny w tym mecz. Obecnie posiadamy tylko dwoch zawodnikow na I ligowym poziomie. Sa to mlody i naprawde bardzo utalentowany Dawid Plizga oraz Artut Andruszczak. Grzegorz Gorski to rowniez zawodnik utalentowany i z pewnoscia bedzie zawodnikiem, ktory bedzie rzadzil sroskiem pola, ale jeszcze nie teraz. Moze za rok, dwa. Jeszcze mozna dozucic doswiadczonego Miraka Widucha, czasem cos zagra Kmiecik (choc czesciej leczy kontuzje) i Markowski, ale Ci zawodnicy to juz poziom II ligowy. Nie mozna narzekac tez na bramkarza Slawika. Cala reszta niewiem czy miala by miejsce w druzynie III ligowych. Czerwiec umiera po 45 minutach, Garbaty (Bartnik) to jakas totalna pomysla. Mlody Wijas, moze kiedys ale napewno nie dorownuje Gorskiemu i Plizdze. Z druzyny 85 napewno paru chlopcow prezentowalo sie troche lepiej, ale wiecie.... tatus Jurek, prywatnie kumpel Jasia Furtoka, parenascie wpsanialych lat na boiskach wiec synus sami wiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Mysiak to kolejny talent, ktory co najwyzej w lidze powinien grac na razie koncowki. I zdradze wam jedna prawde o GKSie. Gdyby nie Jan Furtok to ta druzyna by juz nie istniala. Naprawde tylko dzieki temu czlowiekowi ten klub funkcjonuje. Ale jeden czlwoiek, kochajacy pilke i GKS nie wystarczy do wygrywania meczy. Osobiscie sie boje, ze jezeli ta druzyna spadnie to za rok poleci znowu, poniewaz widzialem kilka druzyn II ligowych grajacych o wiele lepiej.Jeszcze raz podkreslam. W tej rundzie GKS nie ma szans na wygrywanie. Chyba jedyna druzyna, z ktora moga powalczyc to obecnie Odra. Zobaczymy co to bedzie, na razie jest katastrofa. Pisze to z wielkim smutkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
Cala reszta niewiem czy miala by miejsce w druzynie III ligowych. Chyba zapomniałeś o Pękim, nie wiem czy byłeś na meczu z Polonią ale on jako jedyny trzymał pierwszoligowy poziom.Niesamowita kondycja, Przez 90 minut sam wybiegał więcej niż chyba reszta drużyny, zdecydowane i skuteczne wejścia, zero błedów ,świetna gra głową, zdecydowanie najlepszy zawodnik mecz. Co do meczu z Górnikami z Łęcznej zgodze się że szanse marne ale [color:"green"] Wiara[/color] [color:"black"] Czyni[/color] [color:"green"] Cuda[/color] Pozdro dla Gieksiarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
63' Den Bosch 1 : 1 Feyenoord hmmm
Moim zdaniem to nie był aż taki pewniak i widać że mają kłopoty Rotterdamczyki! Pewnie kupa ludzi to zagrała bez zastanowienia, tak samo jak wczoraj Rangers. Gdyby Feyenoord zaliczył jakieś 2 mecze bez wygranej to grałbym to w ciemno bo mieliby motywację dziś i nastukaliby 6 bramek.. a tak.. chłopaki wygrywają wszystko od kilku tygodni, więc się mogli rozkojarzyć. Może jeszcze dadzą radę.. ale moim zdaniem szkoda pieniędzy na taki typ.. i go nie zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ten weekend będzie wyjątkowo łatwy więc szykujmy kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jest dużo drużyn które będą chciały zemścić się na ubiegłotygodniowych niepowodzeniach (Barca, Milan, Juve, Legia.. dużo tego..), tak więc myślę że jest szansa na $$.
Ciekawym typem jest Lille - Lens 1 1.80 Chłopaki wygrali 8:0 z Sochaux.. więc teraz powinni poradzić sobie z Lens, które osłabło trochę i nie strzeliło bramki w ostatnim meczu z Nice. Lille może bardzo zbliżyć się do występów w LM. Tak więc chyba warty zagrania typ. A 1X można grać w ciemno.
A co do dzisiejszego meczu Juve - Liverpool to zadziwia mnie wasza pewność że Juventus wygra.. a jeśli wygra to nie 1:0, dość już tych durnych wyników 1:0 w ich wykonaniu! Skoro Fiorentina potrafiła strzelić im 3 gole to The Reds też mogą!! No ale zobaczymy.. grać tego nie będę.. będę sobie oglądał jak Liverpool wywalcza dziś awans w Turynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Den Bosch - Feyenoord (2)(fa+2) 1,68
TO dziś grają ,Feyenoord jeszcze walczy o Lige Mistrzów ,a z spadkowiczem powinno wygrać conajmniej 1:5 ,bedzie pogrom ,warto grać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Turecki, zgadłeś! pogrom był, ale nie 5-1 tylko 4-1 / nie dla Fajansnoordu tylko dla Den Bosch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
...A co do dzisiejszego meczu Juve - Liverpool to zadziwia mnie wasza pewność że Juventus wygra.. a jeśli wygra to nie 1:0, dość już tych durnych wyników 1:0 w ich wykonaniu! Skoro Fiorentina potrafiła strzelić im 3 gole to The Reds też mogą!! No ale zobaczymy.. grać tego nie będę.. będę sobie oglądał jak Liverpool wywalcza dziś awans w Turynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> brawo Liverpool, precz z wynikami 1:0 dla Juventusu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1:0 to mogło być, ale dla Liverpoolu, bo to oni byli zdecydowanie lepszym zespołem w tym dwumeczu.. We wrześniu mówiłem że Ligę Mistrzów wygra Liverpool, coraz bardziej w to wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Typ długoterminowy:
Jaki kraj zdobędzie najwięcej tytułów Grand Slam w 2005 (single, kobiety)? - 11:00
Czy ktoś moze pokonać Davenport Siostry Williams Może coś Clisters ugra Henin nie ma szans a Rosjanki sąw marnej formie Miskina Kuzniecova Co myślicie chce to zagrać za 100zł po kursie 2.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
No i typ na Fedka Jako reprez Szwajcari po kursie 1.60 w dubelu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346 |
mam nadzieje ze ludzie nie grali waszych typów bo niezle teraz klną hehe :>
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
Den Bosch - Feyenoord (2)(fa+2) 1,68
TO dziś grają ,Feyenoord jeszcze walczy o Lige Mistrzów ,a z spadkowiczem powinno wygrać conajmniej 1:5 ,bedzie pogrom ,warto grać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Cala reszta niewiem czy miala by miejsce w druzynie III ligowych. Chyba zapomniałeś o Pękim, nie wiem czy byłeś na meczu z Polonią ale on jako jedyny trzymał pierwszoligowy poziom.Niesamowita kondycja, Przez 90 minut sam wybiegał więcej niż chyba reszta drużyny, zdecydowane i skuteczne wejścia, zero błedów ,świetna gra głową, zdecydowanie najlepszy zawodnik mecz. Co do meczu z Górnikami z Łęcznej zgodze się że szanse marne ale [color:"green"] Wiara[/color] [color:"black"] Czyni[/color] [color:"green"] Cuda[/color] Pozdro dla Gieksiarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Tak zapomnialem o Pekim. Naprawde ratowal nam dupe. Ale z drugiej strony nie da sie ciagle ratowac bledow kolegow. Mysiak? Co to wogle za koles. Pare razy pilka przeleciala mu pod noga.Choc z drugiej strony podobna jest cala polska liga. Gdy ogladalem mecz Gornik - Legia to chcialo mi sie plakac. I pomyslec ze za ta kopanine mozna dostawac kase :| Legia np. wychodzila z kontra i jej zawodnicy potykali sie o pilke. I nie mozna zwaac winy na murawe. A te karne, ktorych nie stzrelil Gornik? One nie mialy prawa wogle pasc. Smieszne i tragiczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Mega pewniak na sobote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hansa Rostock - Hertha BSC Brelin (ilość goli) -> 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie ma co Hertha posiada znakomitego brazylijczyka Marcelinho i wcale się nie zdziwie jak ustrzeli z 2 brameczki a co do Hansy hmmmm.... no cóż walczą o utrzymanie się w Bundeslidze i pewnie też coś strzelą pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|