|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z, racja.  Ten konkurs charakteryzuje się tym, że ma klarowny regulamin, który jest praktycznie stały. Ja też nigdy nie miałem problemów z rozpoznaniem rywala, ale chcemy aby ktoś przynajmniej przed zagraniem pierwszego typa grzecznościowo poinformował o swoim awansie. Radek, trafne spostrzeżenie.  Zróbmy może tak: "Osoba, która awansowała powinna zgłosić..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com [ expekt.com] i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował. Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!! Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów  A jak niektórzy nie mają czasu na to? To,że masz wakacje i jesteś 24/H na forum to nie znaczy,że każdy musi kontrolować typy swoich rywali, mądralo. Konkurs jest po to żeby podawać typy, wiedzieć z kim się gra, a nie na szukaniu w ofercie wyników i na forum typów rywali, powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
A jak niektórzy nie mają czasu na to? To się nie zapisują do konkursu na który nie mają czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372 |
Myślę że to nie fair w trakcie konkursu wprowadzać takie zmiany. Wiele osób zapoznało się z regulaminem przed zapisaniem się do konkursu. Nie każdy będzie o tym wiedział i -200 będzie ogromnym zaskoczeniem. W trakcie konkursu nie robi się takich zmian, wprowadźcie to od przyszłej edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com [ expekt.com] i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował. Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!! Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów  A jak niektórzy nie mają czasu na to? To,że masz wakacje i jesteś 24/H na forum to nie znaczy,że każdy musi kontrolować typy swoich rywali, mądralo. Konkurs jest po to żeby podawać typy, wiedzieć z kim się gra, a nie na szukaniu w ofercie wyników i na forum typów rywali, powodzenia  Jak nie bedziesz kontrolowal typow swojego rywala, to skad bedziesz wiedzial, ze awansowales?. Wy to macie problemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Termii czytaj z rozumieniem, chodzi mi o mojego przeciwnika w następnej/następnych rundach. Ja nie jestem od tego żeby liczyć kto awansował w jego parze i chcę wiedzieć z kim gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Myślę że to nie fair w trakcie konkursu wprowadzać takie zmiany. Wiele osób zapoznało się z regulaminem przed zapisaniem się do konkursu. Nie każdy będzie o tym wiedział i -200 będzie ogromnym zaskoczeniem. W trakcie konkursu nie robi się takich zmian, wprowadźcie to od przyszłej edycji. kulpa nie rób sobie jaj, każdy kto gra w konkursie powinien śledzić temat Uwagi - Playoff Expekt, można również zamieścić dodatkowego posta w temacie Regulamin, również Conrad w każdym temacie może napisać dużymi literami, że nastąpiła mała zmiana w regulaminie i każdy ślepy chcący to zobaczyć zobaczy to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372 |
Podstawowa zasada mówi że regulaminu nie zmienia się w trakcie, ale oczywiście decyzja należy do bossa. Może to być nie fair w stosunku do tych którzy czytali regulamin przez zapisaniem się do konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Nie rozumiem czemu są oportuniści w kwestii wprowadzenia tego punktu do regulaminu? Czy tak ciężko poświęcić 5 sekund i napisać, że się awansowało. Ale nie, lepiej szukać dziury w całym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Nie rozumiem czemu są oportuniści w kwestii wprowadzenia tego punktu do regulaminu? Czy tak ciężko poświęcić 5 sekund i napisać, że się awansowało. Ale nie, lepiej szukać dziury w całym. Lubią utrudniać życie przeciwnikowi nie świetnymi typami tylko tym by nie wiedział z kim gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Czy można podać do konkursu takie typy: 3-1 i 3-2 dla Holandii? W regulaminie napisane jest, że można podać dwa typy na ten sam mecz, ale chcę się upewnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223 |
mogłby ktos wrzucic drabinke playy offów w wordzie albo innym programie offica ?? dzieki z gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324 |
Mój rywal Daramanian podał taki typ, trafił, ale brakuje daty, jak rozumiem -100 za niepoprawne dane?
#4 New York Yankees - Toronto Bluejays(+1,5pkt) Wybrani pitchers A. Burnett - B. Tallet Typ: New York Yankess (-1,5pkt) Kurs: 2,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Mój rywal Daramanian podał taki typ, trafił, ale brakuje daty, jak rozumiem -100 za niepoprawne dane?
#4 New York Yankees - Toronto Bluejays(+1,5pkt) Wybrani pitchers A. Burnett - B. Tallet Typ: New York Yankess (-1,5pkt) Kurs: 2,1 9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane: I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie. II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ) IV. nasz typ V. kurs Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania. - - - dla mnie sprawa jest oczywista... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126 |
Mam pytanie odnośnie typów zastępczych. Mój rywal podał typy zastępcze na wyrost, czyli nie wiedział o tym że w którymś z jego podanych meczów nastąpi zwrot. Jak takie typy się liczą? ponieważ akurat nastąpił zwrot a jego typ zastępczy wszedł, jednak czytałem tu w dyskusjach że można podać zastępczy typ tylko wtedy gdy wiemy że jest zwrot, a on nie wiedział. Czy zmieniło się coś w tej kwesti w regulaminie ostatnio?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
czasami niektórzy podają typy zastępcze wcześniej, bo wyjeżdżają, typ zastępczy tylko i wyłącznie po zwrocie trąci trochę paranoją imo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126 |
W uwagach znalazłem informacje, że typ zastępczy można podać tylko wtedy gdy wiemy że nastąpił zwrot, tylko się upewniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Baqu ma racje, nie ma daty to typ trafiony liczy się jako nieważny i można co najwyżej w jego miejsce wysłać zastępczy, a typ nie trafiony to oczywiście -100zl. Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)." Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem...  ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów. Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|