Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#323211 14/04/2005 00:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Największy "fan" MLB na forum

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...1600459&Main=1599638#Post1600459

Niemozliwością jest jakakolwiek dyskusja na czacie,wiec może tutaj ,w tematach dziennych,po zakończeniu typowań ?

Bonus: Unibet
#323212 14/04/2005 01:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Dyskusja? Dyskusja to może być tylko wtedy jak tam będzie ktoś jeszcze oprócz mnie.. dzisiaj po północy sam się produkowałem a inni przyszli nie po to żeby dopingować/wqrwiać się na drużyny, na które obstawili, ale żeby wkurzyć MOJĄ osobę. Bardzo dobrze że dałeś tego linka to każdy zobaczy jaka jest prawda[tylko żeby doczytał do końca].
Ja nie jadę innych typerów ale drużyny, gdy topią - a to wielka różnica.
Tak wogóle to gdzie jest regulamin tego forum??? NIe wierzę że jest tam np. zakaz bluzgania na quasi chacie jeśli jest to "uzasadnione" bo to by było chore. Teraz możesz się popisać umiejętnością wklejania linków i podać tenże do regulaminu..

#323213 14/04/2005 05:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Aksamitny Sen, jezeli bawi Cie wtapianie, kurwienie zawodnikow i druzyny, wkurwianie innych to ok, ja Ci juz wiecej nie zwroce uwagi, ale wiedz, ze jestes bardzo zalosny w tym swoim uporze w stylu: "Na zlosc starszym bede przeklinal bo jestem taaaaki buntownik". A wiekszosc zawodnikow stara sie grac jak najlepiej (a wiadomo, ze kazdy moze miec gorszy dzien) nie po to, zeby zostac obrzucona kurwami i chujami przez zalosnego kolesia z Polski. Wkurwiaj sie na siebie, zes głąb...

#323214 14/04/2005 07:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
#3 13.04.05:
Stan konta 965Euro
1) Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1(-1,5) 2.60 BaW stawka - 15 (wczoraj przegrany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-2
2) Tampa Bay Devil Rays - Baltimore Orioles 1 2.02 Uni stawka 20 (wczoraj przegrany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-5
3) Minnesota Twins - Detroit Tigers 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (wczoraj przegrany - nie uzyskano -hp) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 8-4
4) Oakland Athletics - Toronto Blue Jays 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 30 (dwa razy przegrany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-3
5) Kansas City Royals - Seattle Mariners 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (przedwczoraj przegrany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-2
Ogólnie wydano #3 - 95 Euro
Stan konta po zawarciu zakładów - 870,00Euro
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Jeżeli ten dzień i następny będą takie jak wczorajszy nastąpi zamknięcie próby systemu i albo trzeba dać na luz z MLB, albo wymyśloeć coś nowego.

Podsumowanie - dzień #3
Wczoraj już lepiej - "pseudoprogresja" na OAK, MIL i MIN - win, dziś pora na TB i KC.
Stan konta = 870+39+39+78=1026Euro
Pozdrawiam
KRAJAN

#323215 14/04/2005 07:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Małe sprostowanie:
5) Kansas City Royals - Seattle Mariners 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (przedwczoraj przegrany) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-2
Sory za pomyłkę
Pozdrawiam
KRAJAN

#323216 14/04/2005 08:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Wysłałem maila do supportu expa, ale póki co, odpowiedzi nie uzyskałem, może Wy Panowie będziecie wiedzieć coś więcej.

Na wczoraj dałem Cincinnati - St Louis (6:5), na jednym kuponie typ na CIN, na drugim overa (linia była 9,5), a dziś rano patrzę, dostałem zwroty za te zdarzenia.

Co z tym meczem?

pzdrv

#323217 14/04/2005 08:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

CIN zmienili rozpoczynajacego pitchera. Belisle rozpoczynal zamiast Ortiz'a. Jezeli miales zaklad zawarty z Ortiz'em to wystarczy aby uniewanic zaklad.

Pozdrawiam
Feher

#323218 14/04/2005 11:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
Dziekuje

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1