|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
ok dzieki snoopol,czyli jak mozesz potwierdzic sacramento -6 za 1.87 jako singielek za grubsza kase!!co ty na to??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
LInia ladnie skoczyla jesli idzie o kings. kobe nie gra z powodow osobistych. zona rzekomo w ciazy i jakies testy przechodzi a on chce byc z nia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
zona rzekomo w ciazy i jakies testy przechodzi a on chce byc z nia. [i]Szkoda, że nie był z nią, gdy gwałcił inna. Toronto jak na razie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. Komp po formacie już śmiga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zapowiadali to,ale nie była to jeszcze pare godzin temu taka oczywista informacja.
Swoja drogą,która z żon ?:-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Czekamy na Vsona i Guńka,mam nadzieję,ze juz skończyli analizować Celtic na jutro:-)
Boston też śmiga,Mario,ten z MLB
a i Celtowie chca dzis zbic mistrza:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
amkwish oc do celtow bijacych mistrza to pomyliles pojecia. Mistrz dzis pojedzie z koziolkami nawet lawka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czekamy na Vsona i Guńka,mam nadzieję,ze juz skończyli analizować Celtic na jutro:-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Boston też śmiga,Mario,ten z MLB [i]No, pięknie, nawet pitcher się wystraszył i punkty za darmo, miałeś racje z nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Vson obecny cały czas śledze poczynania Nets i licze na poprawę skuteczności przez tą ekipę, ale póki co się nie zanosi. A Bostonik dziś to chyba śliczny overek się szykuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
amkwish oc do celtow bijacych mistrza to pomyliles pojecia. Mistrz dzis pojedzie z koziolkami nawet lawka. [i]Oby tylko 9 punktami. PS>GG mi nie dziala, musze kolejny restart...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish postawić dziś na Tłoki z handi:-)
bench ma grać jak 1 piatka
z tym mistrzem to zobaczymy,ale mam obawy,że tytuł wróci na Zachód
Red Sox 7:0 :-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Overek i to jaki piękny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
no amkwisch gratuluje (jak na razie) typu na toronto ja nie mialem odwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oby,oby ,z tym overkiem bym się jeszcze nie cieszył,bo jakby Heat prowadzili to tak.
Atlanta 6:2 i mam to w dublu z Toronto:-),ktore wygrywa również 2 kwartę i nie ukrywam - cieszy mnie to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
a taka ciekawostka w zakladach na zywo jak myslicie za 1.65 na pierwsza trojke zdobyta w meczu przez Phoenix!?prosze o komentarz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
z tym overem bedzie tak jak wczoraj w meczu NY vs CLE I kwarta ponad 50 pkt a na koniec braklo ponad 10 oczek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Basted,rzuć monetą,na jedno wyjdzie:-)
Carter robi chyba co może,ale nie ma wsparcia,Raptorsom siedzi "trójka" i ciężko bedzie Netsom to wygrać,ale...2 kwarty to bardzo duzo w koszykówce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
widzicie co się robi z overem w Bostonie? ten typ bedzie chyba w plecy:-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
NJN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Carter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Narazie kicha... zobaczymy ... w koncu jest NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tigers 5:0 pieknie,ale potrzebuje jeszcze Pistons +10,0,bo mam detroitowego kombosa:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
"5:01 IND - A. Croshere offensive rebound 5:01 IND - A. Croshere misses a layup 5:03 IND - A. Croshere offensive rebound 5:05 IND - A. Croshere misses a layup 5:07 IND - A. Croshere offensive rebound "
hehehehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|