Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
AGASSI #3236334 27/06/2009 04:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
dalej zcekam aż Mi wyjasnisz czemu w tenisie nie ma ochrony wyniku ?
Kurde, przecież już napisałem grin

W tenisie nie zawieszają rynku po zmianie wyniku = w tenisie gracz nie jest w ten sposób chroniony.

Bonus: Unibet
z o ® r o #3236365 27/06/2009 05:03
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak gra taki Karlovic to taka ochrona by się przydała.

Tam każdy break w secie to jak bramka w piłce w końcowych minutach grin

Goget #3236613 27/06/2009 06:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Co do trading w tenisie to bardzo ładny % można zrobić podczas zmiany nawierchni w sezonie np. jak przenosimy się z hardu na clay...przykład mecz Marcos Daniel - Taylor Dent można było zarobić ponad 30% przed rozegraniem pierwszej piłki.

MagiK #3240901 29/06/2009 14:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Może to dla wielu banalne pytanie, ale ja jeśli chodzi o typowy trading, mam średnie pojęcie. Niedawno obserwowałem znajomego który gra konie na BF, używa do tego programu Betangle, to co mi się tam spodobało to automatyczne wrzucanie oferty na rynek. Ja grając "klasycznie" przez BF muszę czekać około 5sek. zanim mój zakład pojawi się na rynku. Czy jest jakieś oprogramowanie które by mi umożliwiało wejście na rynek bez tego czasu oczekiwania??? Betangle to jest rozwiązania, ale 150 funtów to jednak sporo, dla kogoś kto dopiero chce spróbować swoich sił w tradingu, choć pewnie w bliższej lub nieco dalszej przyszłości by się zwróciło. Jednak dla początkującego którego nie interesują wykresy itp. a samo szybkie wejście na rynek może jest jakaś inne alternatywne oprogramowanie?

retoox #3241028 29/06/2009 18:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Przecież Betangel nie ma takiej opcji.

z o ® r o #3241047 29/06/2009 18:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Zorro ,gosc troche pomieszal .
Przed gonitwa oferta jest wprowadzana natychmiast jak kazdy zaklad przed wejsciem w in play.potem jest opoznienie z reguly 5sek ,z tym ze konie IP 1sek .
Zamiast Betangela ,zeby tylko wejsc na rynek szybko mozna uzywac Betfair Rapid .

kapitansb #3615793 13/01/2010 08:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Jakie oprogramowanie jest najlepsze jeśli chodzi o trading na tenisie? Używa ktoś "czegoś"? Byłbym wdzięczny za opinie.

verkerk #3616724 13/01/2010 22:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
czy ktoś mógłby jakimś linkiem rzucić gdzie trading jest opisany krok po kroku, tak na chłopski rozum? Rozumiem, że wszystko oparte jest tu na matematyce ale przydałoby mi się kilka prostych przykładów żeby załapać o co chodzi dokładnie, pytałem wujka google ale nie bardzo mi pomógł wink

marzano #3616744 13/01/2010 22:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić jakiś mały poradnik i przykleić.

Tu są oficjalne poradniki video Betfair - http://www.youtube.com/view_play_list?p=9A443B4D9FBEA9C3&search_query=betfair

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1