|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zastanówcie sie nad jedna rzeczą.
6 miejsce jest super,bo gramy z Seattle. A co dalej? Dalej to juz z San Antonio:P
Kalkulacje moga byc rózne,ale czy czasami nie lepiej zagrać z Dallas i w razie wygranej trafić na zwyciezce pary Phoenix-Memphis(Minnesota)?
Teraz potrzebna odpowiedź na pytanie: "Która drużyna daje sobie rade z Dallas?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Kalkulacje moga byc rózne,ale czy czasami nie lepiej zagrać z Dallas i w razie wygranej trafić na zwyciezce pary Phoenix-Memphis(Minnesota)?
Teraz potrzebna odpowiedź na pytanie: "Która drużyna daje sobie rade z Dallas?" Opdowiedz na pytanie 1  Nie. Szanse przejścia Dallas są minimalne ... przynajmniej w przypadku Houston i Sacramento. Denver ma trochę wiekszę, przynajmniej takie jest moje zdanie. Zawsze lepiej przejść SEA i pograć z SA w półfinale konferncji, niż odpaśc w 1 rudznie z Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Odpowiedz na pytanie 2. A to wogóle ktoś sobie z nimi radzi ??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dziś szykuję niespodziankę:
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (2) 4.2 Memphis brakuje jednego zwycięstwa do szczęścia i może wygrają dziś z SAS na wyjeździe. Ale jak dzisiaj przegrają to stawiam na nich jak u siebie będą gospodarzami w meczu właśnie z SAS.
Bardzo, ale to bardzo ciekawi mnie jaki będzie wynik meczu i kto wygra ten mecz: Houston - Denver.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Przesledzilem caly temat i dochodze do jednego wniosku:
L.A Clippers i Chicago to dzisiejsze pewniaki
Gram je za gruba kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bardzo ładnie sie Bobki spisały,Nowojorczycy jeszcze lepiej i juz mamy over HT :-)
Mam nadzieje,ze w 3 i 4 kwarcie rzuca tyle samo i nie powtórzy sie wczorajszy pech z Bostonu.
Zagrałem na Houston,takiego sredniego singla,ze spreadem -3,5 pts. Wziałem pod uwage taki domysł,ze to Houston weźmie na siebie Nowitzkiego:-) Potem ew.wpadliby na Spurs,a trzeba pamietac,ze sa dla Duncana(i zawsze byli) bardzo niewygodnym przeciwnikiem.
Chicago,Milwaukee i druzyna z LA(ta lepsza,hehehe) dzis chyba nie do podwazenia.
Nie z agrubo,spokojnie,tak dla treningu przed bardzo wazną niedzielą:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Bardzo ładnie sie Bobki spisały,Nowojorczycy jeszcze lepiej i juz mamy over HT :-)
Mam nadzieje,ze w 3 i 4 kwarcie rzuca tyle samo i nie powtórzy sie wczorajszy pech z Bostonu.
Zagrałem na Houston,takiego sredniego singla,ze spreadem -3,5 pts. Wziałem pod uwage taki domysł,ze to Houston weźmie na siebie Nowitzkiego:-) Potem ew.wpadliby na Spurs,a trzeba pamietac,ze sa dla Duncana(i zawsze byli) bardzo niewygodnym przeciwnikiem.
Chicago,Milwaukee i druzyna z LA(ta lepsza,hehehe) dzis chyba nie do podwazenia.
Nie z agrubo,spokojnie,tak dla treningu przed bardzo wazną niedzielą:-) A co jest w niedziele ? Ja nie jestem jakims wielkim kibicem NBA stad ma niewiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mido,w niedzielę mamy mecz
New Jersey - Philadelphia
spotkanie o bardzo wysoką stawke,jaka jest udział w play-off's.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wczoraj 1,5 ,dzisiaj 2,5 punktu zabrakło - coraz mniej rzucaja jak widać :PPP
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Marbury zalatwil Bobkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda tych 2 punktow wiecej i mielibysmy over. Oby w Houston taka sytuacja sie nie powtorzyla, a jesli juz mialby byc over to znaczacy (10 pkt), to wtedy bede mniej zalamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
New Orleans at L.A Clippers 2
bilans h/a: L.A(Home: 26-14) NO(away: 7-33)!
Nie widze szans aby jakis cud mógł odebrać zwycięstwo Clippersom, którzy mogą zakończyć sezon na wyzszej pozycjji niz Lakers! martwi mnie absencja Corey'a Maggette'ego. Ubiegłej nocy Szerszenie rzuciły 72pkt vs Seattle, wiec jezeli taki dorobek mają zamiar zanotować dzisiaj, to napewno nie wystarczy na ofensywnie grających Clippersów.
Chicago at Atlanta 1
bilans h/a: ATL(Home: 9-30) CHI(away: 19-20) (powinno wystarczyć)
Atlanta na ost. miejscu w lidze, Chicago na 10. Trzecie miejsce Bulls w EAST jeszcze nie jest takie pewne! Co gorsza, przy paru wtopach mogą wypaść poza 1st 4. Waschington i Boston tuż za plecami. Byki na bank! nie odpuszczą takiego spotkania. Tylko brak Tyson'a Chandler'a moze trochę zniechęcić, ale mimo to stawiam na nich.
New York at Charlotte 1?
bilans h/a: CHA(Home: 13-26) NY(away: 19-20) 98-100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Oba zespoły poza PO, czyli mecz o nic. Ale NY ma okazję wyjść z ostatniego miejsca w Atlantic division kosztam Toronto. W Charlotte szpital, a NY bez A. Houston'a i leczącego całą karirę kontuzje A. Hardaway'a. Bobki to zespół pozbierany ze słbych i przeciętnych zawodników, a w NY bardziej wartościowi gracze powinni poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa. Narazie moje prognozy się sprawdzają. Oby tak dalej!! Go Clipper!!, Go Chciago!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
jak narazie widze chicago oraz clippersow!!musze sie zastanowic nad hp!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
to dobrze sie zastanow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2 |
chicago houston orlando sa phonix clippers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
panowie takie glupie pytanie, ale czy moglibyscie mi wyjasnic o co chodzi z tym spreadem, bo tak do konca nie rozumiem
np. jest meczyk: chcicago bulls - atlanta hawks i mamy spread na chicago -6,5 pkt czy to znaczy ze od koncowego wyniku tego meczu odejmujemy 6,5 pkt dla chicago i jesli np. bedzie wynik chicago - atlanta 100:93 to potraktuja ten wynik jako 93,5:93 dla chicago (i wtedy bedzie wygrana), a jezeli mecz skonczylby sie zwyciestwem chcicago 99:93 to potraktuja to jako 92,5:93 (i wtedy bedzie to porazka chcicago)
sorki za takie moje glupie pytanko, ale chcialbym sie upewnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
panowie takie glupie pytanie, ale czy moglibyscie mi wyjasnic o co chodzi z tym spreadem, bo tak do konca nie rozumiem
np. jest meczyk: chcicago bulls - atlanta hawks i mamy spread na chicago -6,5 pkt czy to znaczy ze od koncowego wyniku tego meczu odejmujemy 6,5 pkt dla chicago i jesli np. bedzie wynik chicago - atlanta 100:93 to potraktuja ten wynik jako 93,5:93 dla chicago (i wtedy bedzie wygrana), a jezeli mecz skonczylby sie zwyciestwem chcicago 99:93 to potraktuja to jako 92,5:93 (i wtedy bedzie to porazka chcicago)
sorki za takie moje glupie pytanko, ale chcialbym sie upewnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak, to oznacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
w takim razie na dzisiejsza nocke wzialem: Chicago Bulls u Atlanta Hawks (Spread) Chicago Bulls -6,5 New Orleans Hornets u Los Angeles Clippers (Spread) Los Angeles Clippers -9 mam nadzieje ze rano gdy sprawdze swoje konto bedzie tam wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
witam na dzis Chicago + Denver (3,35 w baw)
denver nie przerwie dobrej passy w tym meczu a chicago to wiadomo, wszystko zostalo n apisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
no i wszyscy niesamowicie ujebalismy na Chicago
dramat, dramat, dramat!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ale masakra! 7 sekund przed koncem 2 kwarty, Atlanta za 3, steal i w ostatniej sekundzie z polowy znowu trojka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
no i wszyscy niesamowicie ujebalismy na Chicago
dramat, dramat, dramat!!! piszesz jak jakis lamer,co nie widział w zyciu meczu basketowego:P 2 kwarty przed nami ,a ten "dramat":-)) oj Muppet;)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|