Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#324218 16/04/2005 15:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zastanówcie sie nad jedna rzeczą.

6 miejsce jest super,bo gramy z Seattle.
A co dalej?
Dalej to juz z San Antonio:P

Kalkulacje moga byc rózne,ale czy czasami nie lepiej zagrać z Dallas i w razie wygranej trafić na zwyciezce pary
Phoenix-Memphis(Minnesota)?

Teraz potrzebna odpowiedź na pytanie:
"Która drużyna daje sobie rade z Dallas?"

Bonus: Unibet
#324219 16/04/2005 15:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Kalkulacje moga byc rózne,ale czy czasami nie lepiej zagrać z Dallas i w razie wygranej trafić na zwyciezce pary
Phoenix-Memphis(Minnesota)?

Teraz potrzebna odpowiedź na pytanie:
"Która drużyna daje sobie rade z Dallas?"

Opdowiedz na pytanie 1 tongue
Nie. Szanse przejścia Dallas są minimalne ... przynajmniej w przypadku Houston i Sacramento. Denver ma trochę wiekszę, przynajmniej takie jest moje zdanie. Zawsze lepiej przejść SEA i pograć z SA w półfinale konferncji, niż odpaśc w 1 rudznie z Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Odpowiedz na pytanie 2.
A to wogóle ktoś sobie z nimi radzi ??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324220 16/04/2005 17:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Na dziś szykuję niespodziankę:

San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (2) 4.2
Memphis brakuje jednego zwycięstwa do szczęścia i może wygrają dziś z SAS na wyjeździe. Ale jak dzisiaj przegrają to stawiam na nich jak u siebie będą gospodarzami w meczu właśnie z SAS.

Bardzo, ale to bardzo ciekawi mnie jaki będzie wynik meczu i kto wygra ten mecz: Houston - Denver.

#324221 16/04/2005 17:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Przesledzilem caly temat i dochodze do jednego wniosku:

L.A Clippers i Chicago to dzisiejsze pewniaki

Gram je za gruba kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324222 16/04/2005 18:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bardzo ładnie sie Bobki spisały,Nowojorczycy jeszcze lepiej i juz mamy over HT :-)

Mam nadzieje,ze w 3 i 4 kwarcie rzuca tyle samo i nie powtórzy sie wczorajszy pech z Bostonu.

Zagrałem na Houston,takiego sredniego singla,ze spreadem -3,5 pts.
Wziałem pod uwage taki domysł,ze to Houston weźmie na siebie Nowitzkiego:-)
Potem ew.wpadliby na Spurs,a trzeba pamietac,ze sa dla Duncana(i zawsze byli) bardzo niewygodnym przeciwnikiem.

Chicago,Milwaukee i druzyna z LA(ta lepsza,hehehe) dzis chyba nie do podwazenia.

Nie z agrubo,spokojnie,tak dla treningu przed bardzo wazną niedzielą:-)

#324223 16/04/2005 19:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Quote
Bardzo ładnie sie Bobki spisały,Nowojorczycy jeszcze lepiej i juz mamy over HT :-)

Mam nadzieje,ze w 3 i 4 kwarcie rzuca tyle samo i nie powtórzy sie wczorajszy pech z Bostonu.

Zagrałem na Houston,takiego sredniego singla,ze spreadem -3,5 pts.
Wziałem pod uwage taki domysł,ze to Houston weźmie na siebie Nowitzkiego:-)
Potem ew.wpadliby na Spurs,a trzeba pamietac,ze sa dla Duncana(i zawsze byli) bardzo niewygodnym przeciwnikiem.

Chicago,Milwaukee i druzyna z LA(ta lepsza,hehehe) dzis chyba nie do podwazenia.

Nie z agrubo,spokojnie,tak dla treningu przed bardzo wazną niedzielą:-)

A co jest w niedziele ? Ja nie jestem jakims wielkim kibicem NBA stad ma niewiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324224 16/04/2005 19:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Mido,w niedzielę mamy mecz

New Jersey - Philadelphia

spotkanie o bardzo wysoką stawke,jaka jest udział w play-off's.

#324225 16/04/2005 19:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wczoraj 1,5 ,dzisiaj 2,5 punktu zabrakło - coraz mniej rzucaja jak widać :PPP

#324226 16/04/2005 19:29
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
Marbury zalatwil Bobkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda tych 2 punktow wiecej i mielibysmy over. Oby w Houston taka sytuacja sie nie powtorzyla, a jesli juz mialby byc over to znaczacy (10 pkt), to wtedy bede mniej zalamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324227 16/04/2005 19:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv
Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
New Orleans at L.A Clippers 2

bilans h/a: L.A(Home: 26-14) NO(away: 7-33)!

Nie widze szans aby jakis cud mógł odebrać zwycięstwo Clippersom, którzy mogą zakończyć sezon na wyzszej pozycjji niz Lakers! martwi mnie absencja Corey'a Maggette'ego. Ubiegłej nocy Szerszenie rzuciły 72pkt vs Seattle, wiec jezeli taki dorobek mają zamiar zanotować dzisiaj, to napewno nie wystarczy na ofensywnie grających Clippersów.

Chicago at Atlanta 1

bilans h/a: ATL(Home: 9-30) CHI(away: 19-20) (powinno wystarczyć)

Atlanta na ost. miejscu w lidze, Chicago na 10. Trzecie miejsce Bulls w EAST jeszcze nie jest takie pewne! Co gorsza, przy paru wtopach mogą wypaść poza 1st 4. Waschington i Boston tuż za plecami. Byki na bank! nie odpuszczą takiego spotkania. Tylko brak Tyson'a Chandler'a moze trochę zniechęcić, ale mimo to stawiam na nich.

New York at Charlotte 1?

bilans h/a: CHA(Home: 13-26) NY(away: 19-20) 98-100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oba zespoły poza PO, czyli mecz o nic. Ale NY ma okazję wyjść z ostatniego miejsca w Atlantic division kosztam Toronto. W Charlotte szpital, a NY bez A. Houston'a i leczącego całą karirę kontuzje A. Hardaway'a. Bobki to zespół pozbierany ze słbych i przeciętnych zawodników, a w NY bardziej wartościowi gracze powinni poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.

Narazie moje prognozy się sprawdzają. Oby tak dalej!! Go Clipper!!, Go Chciago!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324228 16/04/2005 20:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
jak narazie widze chicago oraz clippersow!!musze sie zastanowic nad hp!

#324229 16/04/2005 20:56
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
to dobrze sie zastanow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#324230 16/04/2005 21:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
chicago
houston
orlando
sa
phonix
clippers

#324231 16/04/2005 21:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
panowie takie glupie pytanie, ale czy moglibyscie mi wyjasnic o co chodzi z tym spreadem, bo tak do konca nie rozumiem

np. jest meczyk:
chcicago bulls - atlanta hawks
i mamy spread na chicago -6,5 pkt

czy to znaczy ze od koncowego wyniku tego meczu odejmujemy 6,5 pkt dla chicago i jesli np. bedzie wynik
chicago - atlanta 100:93 to potraktuja ten wynik jako 93,5:93 dla chicago (i wtedy bedzie wygrana), a jezeli mecz skonczylby sie zwyciestwem chcicago 99:93 to potraktuja to jako 92,5:93 (i wtedy bedzie to porazka chcicago)

sorki za takie moje glupie pytanko, ale chcialbym sie upewnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324232 16/04/2005 21:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Quote
panowie takie glupie pytanie, ale czy moglibyscie mi wyjasnic o co chodzi z tym spreadem, bo tak do konca nie rozumiem

np. jest meczyk:
chcicago bulls - atlanta hawks
i mamy spread na chicago -6,5 pkt

czy to znaczy ze od koncowego wyniku tego meczu odejmujemy 6,5 pkt dla chicago i jesli np. bedzie wynik
chicago - atlanta 100:93 to potraktuja ten wynik jako 93,5:93 dla chicago (i wtedy bedzie wygrana), a jezeli mecz skonczylby sie zwyciestwem chcicago 99:93 to potraktuja to jako 92,5:93 (i wtedy bedzie to porazka chcicago)

sorki za takie moje glupie pytanko, ale chcialbym sie upewnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak, to oznacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324233 16/04/2005 22:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
w takim razie na dzisiejsza nocke wzialem:
Chicago Bulls u Atlanta Hawks (Spread) Chicago Bulls -6,5
New Orleans Hornets u Los Angeles Clippers (Spread) Los Angeles Clippers -9
mam nadzieje ze rano gdy sprawdze swoje konto bedzie tam wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#324234 16/04/2005 22:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
witam
na dzis
Chicago + Denver (3,35 w baw)

denver nie przerwie dobrej passy w tym meczu
a chicago to wiadomo, wszystko zostalo n apisane

#324235 17/04/2005 00:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
no i wszyscy niesamowicie ujebalismy na Chicago

dramat, dramat, dramat!!!

#324236 17/04/2005 00:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ale masakra! 7 sekund przed koncem 2 kwarty, Atlanta za 3, steal i w ostatniej sekundzie z polowy znowu trojka

#324237 17/04/2005 00:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
no i wszyscy niesamowicie ujebalismy na Chicago

dramat, dramat, dramat!!!

piszesz jak jakis lamer,co nie widział w zyciu meczu basketowego:P

2 kwarty przed nami ,a ten "dramat":-))

oj Muppet;)

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11, rymoholik, forty, bukma), 2,693 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1