Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#324198 16/04/2005 06:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv
Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
1:00 pm New York @ Charlotte
7:00 pm Chicago @ Atlanta
7:30 pm Denver @ Houston
8:30 pm Orlando @ Milwaukee
8:30 pm Memphis @ San Antonio
10:00 pm Sacramento @ Phoenix
10:30 pm New Orleans @ L.A. Clippers

czas tamtejszy, po lewej goscie, po prawej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#324199 16/04/2005 06:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv
Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Wstępnie: Chicago, L.A. Clippers i PHX-SAC over jezeli będzie przyzwoity.

Zastanawia mnie postawienie na NY kurs zadowalający: 1.9 w profie. Kicks grają ostatnio dobrze, wygrana z słabymi Cavs wczesniej z Indianą (pomiędzy przgrana u siebie z Toronto) jeszcze trzeba pomyslec...

#324200 16/04/2005 08:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv
Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
New Orleans at L.A Clippers 2

bilans h/a: L.A(Home: 26-14) NO(away: 7-33)!

Nie widze szans aby jakis cud mógł odebrać zwycięstwo Clippersom, którzy mogą zakończyć sezon na wyzszej pozycjji niz Lakers! martwi mnie absencja Corey'a Maggette'ego. Ubiegłej nocy Szerszenie rzuciły 72pkt vs Seattle, wiec jezeli taki dorobek mają zamiar zanotować dzisiaj, to napewno nie wystarczy na ofensywnie grających Clippersów.

Chicago at Atlanta 1

bilans h/a: ATL(Home: 9-30) CHI(away: 19-20) (powinno wystarczyć)

Atlanta na ost. miejscu w lidze, Chicago na 10. Trzecie miejsce Bulls w EAST jeszcze nie jest takie pewne! Co gorsza, przy paru wtopach mogą wypaść poza 1st 4. Waschington i Boston tuż za plecami. Byki na bank! nie odpuszczą takiego spotkania. Tylko brak Tyson'a Chandler'a moze trochę zniechęcić, ale mimo to stawiam na nich.

New York at Charlotte 1?

bilans h/a: CHA(Home: 13-26) NY(away: 19-20) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Oba zespoły poza PO, czyli mecz o nic. Ale NY ma okazję wyjść z ostatniego miejsca w Atlantic division kosztam Toronto. W Charlotte szpital, a NY bez A. Houston'a i leczącego całą karirę kontuzje A. Hardaway'a. Bobki to zespół pozbierany ze słbych i przeciętnych zawodników, a w NY bardziej wartościowi gracze powinni poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.

#324201 16/04/2005 09:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Kuponik 3z4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chicago Bulls u Atlanta Hawks [color:"red"] Bulls -6,5 [/color]

Orlando Magic u Milwaukee Bucks [color:"red"]Orlando Magic +5,5[/color]

New Orleans Hornets u Los Angeles Clippers [color:"red"] Los Angeles Clippers -9 [/color]

Denver Nuggets u Houston Rocket [color:"red"]Over 193 [/color]

Sorki ale nie mam czasu na komentarz...
Dziś się zaręczam...:)

Na pewno przedyskutujecie wszystko dobrze i wybierzecie najlepszą opcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps
A ten Boston wczoraj,scyzoryk mi się otwiera grhhhhh...

#324202 16/04/2005 09:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
1) CHA-NY - over 200,5 (ew. zastanawiam się jeszcze nad NY)
Obie drużyny lubią sobie porzucać. Presja meczu niewielka. Bobki u siebie starają się grać ładnie i ofensywnie (pod publiczkę) - bo tylko to im pozostało. NY po ostatnich niezłych meczach zechce podtrzymać "troszkę lepszą formę" - o ile mozna to tak określić. Zakładam, że gospodarze 100-ówkę pukną, a skoro nowojorczycy chcą wygrać muszą rzucić parę oczek więcej. Największym mankamentem są przestoje które im się często zdarzają. Defens obu drużyn = over.

2) ATL-CHI - profilaktycznie no bet, choć Byczki zdecydowanie będą walczyły o utrzymanie 4 miejsca na wschodzie, można pomyśleć o underku 195pkt. ale to zależy od nastawiania i taktyki gości.

3) HOU-DEN - następny ciężki meczyk - walka na zachodzie o 6 miejsce trwa. Ciężko wytypować wynik, ale przy ofensywnej grze Bryłek (Rakiety chciał nie chciał muszą się dostosować (jak wczoraj Miśki), zastanawiam się nad overem (193pkt)

4) MIL-ORL - 1(-5,5) i over 206,5
Kozły ogólnie słabe, ale u siebie zawsze niezwykle groźne. Z pokonaniem rozbitych Magików problemu nie powinni mieć, a biorąc pod uwagę ofensywne style gry obu zespołów over mocno prawdopodobny. Chyba że trafimy na beznadziejną skuteczność dnia obu zespołów. Ale przy grze bez większych nacisków - łatwiej się trafia.

5) SA-MEM - ???
Chyba jak na obecny stan kadrowy SAS -hp zdecydowanie za wysokie. Jeżeli Miśki podejmą walkę napewno nie przegrają 10pkt - aż takie słabe to one nie są, a kto wie czy nie pokusić się o niespodziankę dnia - w końcu meczyków coraz mniej - a jeszcze jeden trzeba wygrać - bo Mina napewno nie odpuści!

6) LAC-NOR - no bet (za wysoki hp)
Gospodarze powinni spokojnie wygrać, ale cieniasy z Nowego orleanu nieraz pokazywali że walczą do końca ML-ka żałosna a -9,0 nie koniecznie musi zostać złamane

Brak jeszcze kursów na PHO-SAC - ale tu może być niezła kanaonada, ale boję się że buczki wystawią linię ponad 230pkt i co wtedy robić???

Ogólnie (jak dla mnie dzień mało atrakcyjny)
Kto wie czy nie zakończę go jednym rozpisikiem za niewielką stawkę - 2/3:
over CHA-NY + over MIL-ORL + MEM(hp+10)

Pozdrawiam
KRAJAN

#324203 16/04/2005 09:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dziś chyba zagram w myśl powiedzenia jednego ze znanych userów tego forum:


"Graja w play-off's Misie,smieja im sie pysie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Misie może i dziś nie wygrają, ale 11-ma punktami to przegrać nie powininni. Minesota wygrywa, i misie musza jeden mecz wygrać - jak nie dziś to w następnych dniach ale dziś myślę również sie nie poddadzą.

#324204 16/04/2005 11:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Atlanta-Chicago 2
Phoenix-Sacram 1
LA.Clip.-N.Orle. 1
ako 2.3
mozna zagrac za wieksza sumke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do meczu S.Anton.-Memphis to mysle ze suprsi nie beda odpuszcac walka o mistrza konferencji z phoenix jeszcze nie rozstrzygnieta a napewno lepiej im bedzie grac w playoff z misiami lub wilkami niz z nuggets.

S.Anton.-Memphis 1

#324205 16/04/2005 11:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
// EDIT

sory za bład nie z nuggets tylko z rakietami bo dzis w nocy rakiety przegraja z denver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#324206 16/04/2005 11:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Tak Giertyszek,dzis może byc "Misiowo" :-)

Keler - gratulacje i nie podpadnij od razu przyszłej Tesciowej:-)

Ja Ci daje kontre na typ Orlando +hc,z tej prostej przyczyny,że Magic mniej jest na dziś grajków zdrowych niz tych narzekajacych na urazy.
Milwaukee gra u siebie i wygra to wyraźnie,moim zdaniem.

Krajan,Bobki,szczególnie u siebie,graja kazdy mecz tak,jakby to było spotkanie o mistrzostwo ligi.
Wiadomo,walcza o kazdy "punkcik" bilansowy.

Knicks z kolei przyczynili się do tego,ze na 2 ich ostatnich meczach buki nas ograły.
Czy dziś 3 z kolei wygrana?
Jak dla mnie jednak Bobki,tak wstepnie.
Gdyby nie nocny pech w Bostonie dawałbym bez wahania na over,linia 200,5 do zrobienia,ale....jak znowu bedzie 100:99 to odwioza mnie do Tworek:-)))

Bulls...moim zdaniem spread -6,5 jest bardzo atrakcyjna opcja,tym bardziej,ze Hawks ostatnio stracili determinację(vide mecze z Charlotte) i chyba czekaja tylko na ostatni gwizdek w Lidze.

W najciekawszym meczu,wbrew pozorom ,jednak o duzą stawke myslę,że zakończy sie seria wygranych Nuggets,pod warunkiem,ze Little van Gundy ustawi swój zespół na ultradefensywne akcenty.
W takim przypadku under 193,0 jest realny,ale ja skłaniam sie raczej do zagrania na Rockets.

Reasumujac to 3 typy już mam
MEM +11,0
CHI -6,5
MIL -5,5

Nad resztą jeszcze pomyslę i oczywiscie wezme tez pod uwage opinie przedstawione w temacie.

Last edited by amkwish; 16/04/2005 11:15.
#324207 16/04/2005 11:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Ja dzisiaj skromnie. Zagram tylko BYKI. Szykuję się na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Byki po deklasacji Orlando, powinni zdeklasować Atlante. W obliczu kontuzji Currego, muszą walczyć o 4 pozycję do samego końca. Przewaga własnego parkietu w decudującym meczu z Wash może odegrać istotną rolę.

#324208 16/04/2005 11:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Dzis Denver zajmuja 6-miejsce...Po pieknym kursie 2,6! Nie ma to tamto...

#324209 16/04/2005 12:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Hejka ja na dziś widze Overek w meczu Houston - Denver.
Obie ekipy mają ku temu predyspozycje i ostro dziurawią kosze przeciwników. Nie sądze, aby trenerzy wyszli z założenia że dziś bronimy na maxa bynajmniej nie w 2 pierwszych kwartach.

Będę kibicował Nuggets bo kurs jaki wystawią nasi naziemni bukmacherzy na spotkanie 1 rundy play-off Seattle - Denver będzie pewnie w granichach 2.7 - 3.5 a to będzie nie lada gratka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dlatego gogoog dziś Denver trzeba wziąźć rewanż za 2 porażki z tego sezonu z Rakietami.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#324210 16/04/2005 13:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Będę kibicował Nuggets bo kurs jaki wystawią nasi naziemni bukmacherzy na spotkanie 1 rundy play-off Seattle - Denver będzie pewnie w granichach 2.7 - 3.5 a to będzie nie lada gratka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Skąd ta pewnośc że akurat Denver trafi na SEA ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Jeszcze jest Houston i Sacramentooo..

p.s
Każdy chce grać z Sea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324211 16/04/2005 13:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
Dzisiaj zgadzam się, że dzień pomimo nie małej ilości meczy, nie jest najlepszy do obstawiania, bo kilka meczy dla mnie no bet - no chyba że bym chciał zaryzykować mocno, a dziś akurat nie chcę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Okafor - Thomas 1
McGrady - Anthony 1
Atlanta - Chicago under 195
do tego dokładam tenis na Squillariego, ale to nie w tym temacie :- ).


Ale i tak najciekawszy jestem tego co pokaże Denver i Houston. Jeśli Denver dziś by wygrało, a Sacramento przegrało ze Słońcami, to obie te ekipy zrównują się miejscami, co dla Denver może być z perspektywy i rundy PO
mało korzystne być na miejscu piątym, bo to "skazywałoby" ich na Dallas - z szóstego lepiej, bo Seattle to nie drużyna z początku sezonu i teraz przez rozpędzonym przez Carla Denver jak najbardziej do ogrania.
Tylko, że tego meczu za żadne skarby bym nie obstawił ;- )

#324212 16/04/2005 14:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Dzisiejszej nocy tylko Heat mnie skarciło i pozbawiło gotówki mam nadzieje, że dzisiaj nie będzie większych niespodzianek :

Bobcats - Knicks 02 (ostatnio pojechali Cavs myśle, że i tym razem sobie poradzą)

Hawks - Bulls 02 (Chicago na pewno wygra to sotkanie, ale gospodarze mają tendencje do remisowania dosyć często dlatego ta podpórka)

Rockets - Nuggets H(0-3) 2 (ciężko będzie gospodarzom wygrać wysokim wynikiem ten mecz jeżeli w ogóle go wygrają : D )

Bucks - Magic H(0-4) 2 (myśle, że po srogich batach w Chicago zmobilizują się i wygrają przynajmniej minimalnie)

Spurs - Grizzlies H(0-9) 2 (ostatnio Utah ich pojechała także na pewno wysoko nie wygrają )

Suns - Kings H(0-8) 2 (po mimo niższego miejsca w tabeli Sac. są bardzo mocni i wydaje mi się, że padnie tutaj remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)

#324213 16/04/2005 14:34
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
Ja z dzisiejszych spotkan zagralem na Chicago, Clippers oraz over 193 w Houston. Chicago chce byc 4 po RS i takie mecze jak ten dzisiejszy z Atlanta nie powinny stanowic zadnego problemu w realizacji zalozen. Hornets juz widac ze czekaja na koniec sezonu, graja sami rezerwowi - Clippers powinni sobie poradzic. No chyba, ze nasz Maciek bedzie mial dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Co do overka w HOU-DEN - tu mam najwieksze obawy. Niby 193 punkty jak na ultra-ofensywnych Nuggets to niewiele, ale najbardziej zastanawia postawa Houston. Rakiety moga dzisiejszy mecz zagrac na luzie, dajac sie wyprzedzic Brylkom w tabeli, tylko po to by grac w 1 rundzie PO z Seattle. Jesli podejda do tego spotkania z takim nastawieniem, to z pewnoscia za wiele nie rzuca. Dla mnie u/o to czysta loteria, ale po wczorajszej udanej nocy warto zaryzykowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324214 16/04/2005 14:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Panowie ja gram dzisiaj tylko meczyk SA-Memfis; zastanawiam sie tylko co wrzucic:Under 180 , czy Memfis +9.5...

KTORE WYDAJE WAM SIE PEWNIEJSZE?

#324215 16/04/2005 15:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
jedno i drógie jest pewne : D zarysykuj i wrzuć dwa typy : D

#324216 16/04/2005 15:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jak dla mnie Memphis + ileś tam (10 czy wiecej)... Zastanawiałem się nawet nad 2 na misie pysie... ale jednak nie zagram. SA juz raczej pogodzone z 2 miejscem. Memphis brakuje nadal 1 mecz do PO, jednak muszą ten 1 mecz wygrać ( sam się nie wygra !?) Terminarz arcytrudny...a Minesota pewnie jeszcze po cichu wierzy. W końcu już nie takie cuda się działy w NBA. Memphis w spotkaniu z Denver zagrali jak typowi kelnerzy. W koncówce Denver grając drugą piątką kontrolowało mecz. Misie nie miały nic do powiedzenia. Memphis z hadni ... powinno wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324217 16/04/2005 15:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
wrzucilem spread na memfis, wyzszy kurs byl;)

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1