Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#324238 17/04/2005 00:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Quote
Quote
no i wszyscy niesamowicie ujebalismy na Chicago

dramat, dramat, dramat!!!

piszesz jak jakis lamer,co nie widział w zyciu meczu basketowego:P

2 kwarty przed nami ,a ten "dramat":-))

oj Muppet;)

Dokladnie ja upatruje w 2 nastepnych kwartach duze szanse ... Gdyby zamias Atalanty byli Pistonsi lub Pheonix ... Ale Atalanta to Atalanta jeszcze nic straconego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#324239 17/04/2005 00:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
A ja podpisuje się pod słowami muppeta...no tak dramat, jakos nie wierze żeby byly jakeis szanse na handi :| Cichago jak to sie mowi dało dupy i tyle...

+22 pkt w tzreciej i czwartej kwarcie? Nie ta bajka...

#324240 17/04/2005 00:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Poszło Chicago -7,0 2HT

zobaczymy co z tego bedzie

#324241 17/04/2005 00:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
jakby Atlanta potrafila gra z taka skutecznoscia dluzszy czas, to oni walczyli by o godziwe miejsce przed PO... 5z6 za 3 i ponad 50% z pola...

#324242 17/04/2005 00:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
No dobrze,dało dupy to spalcie kupony i idxcie spac:-)

Wczoraj Toronto prowadziło 14-oma z NJ i przegrało 11-oma

25 punktow w 3 i 4 kwarcie nadrobili Nets

handi wszedł

zreszta,szkoda pisania,jak ktos rozstrzyga mecz po połowie,to przeciez juz zna wynik i nic go nie przekona

#324243 17/04/2005 00:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ok, to ja pale kupon i ide spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324244 17/04/2005 00:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
dokładnie Lokus,mieli okres fartownej gry,Byki zaspali i dostali kilka trójek

nie wierzę by Skiles odpuscił 4 miejsce,tym bardziej,ze będą grać z Wizards

w stolicy nie wygrali od 4 lat,więc jak wejda z 5-go to moga w ogóle nie grac 1 rundy

#324245 17/04/2005 00:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
hmmmm, Atlanta niedawno grzebala Minnesote wiec w sumie nic nie stoi na przeszkodzie zeby i Chicago przewiezli

#324246 17/04/2005 00:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Byki to kurwa cielaki jakich malo. Mamy pewniaka na awans do 2 rundy, przeciwnik cielakow.

#324247 17/04/2005 00:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Snoopol to graj,bo ja mam pewniaka - Byki:-)

#324248 17/04/2005 00:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Delk znowu na boisku... on jest glowna przyczyna tej roznicy punktowej

#324249 17/04/2005 00:35
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ah pzreciez byki dzis widze bez Jordana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego nic im nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a sie łudziłem z tymi handi :P:D

#324250 17/04/2005 00:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A tymczasem Red Sox 6:1 ,pieknie

#324251 17/04/2005 00:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Ah pzreciez byki dzis widze bez Jordana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego nic im nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a sie łudziłem z tymi handi :P:D
Jordan ma zagrac dopiero w PO, nie wiedziales? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324252 17/04/2005 00:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 61
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 61
Byki to wtopiąąąąąąąąąąąąą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324253 17/04/2005 00:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
aaahhhhhhhhhaaaaaaaa dzięki Lokus za info, tearz wiem na kim będę zbijał fortunę na PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />:D

a Byczki co nardobiły to już tracą :| tak sie czasami zastanawiam czy to są byki czy może krowy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324254 17/04/2005 00:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Amkwish zagram i to napewno, bo czy to z Indiana, czy Washington czy Philly nie majaszan w obecnej sytuacji kadrowej. I nie pomoze im nawet przewaga wlasnego boiska jesli taka wywalcza.

#324255 17/04/2005 00:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Delk 4 na 4 z linii za 3 pkt... dzien konia

#324256 17/04/2005 00:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ja mam takie pytanie troche OT. Wiecie moze czy sklepy internetowe druzyn mlb wysylaja produkty do Polski?? a moze ktos z Was juz cos zamawial?

#324257 17/04/2005 00:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Pieknie Houston jedzie z Nuggetsami,o to chodziło.
A przeciez Denver miało juz 18 punktow przewagi:P

Widziałem gdzies w sieci typ

Denver win NBA

tia...a swistak....:-)

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1