|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
no i wszyscy niesamowicie ujebalismy na Chicago
dramat, dramat, dramat!!! piszesz jak jakis lamer,co nie widział w zyciu meczu basketowego:P 2 kwarty przed nami ,a ten "dramat":-)) oj Muppet;) Dokladnie ja upatruje w 2 nastepnych kwartach duze szanse ... Gdyby zamias Atalanty byli Pistonsi lub Pheonix ... Ale Atalanta to Atalanta jeszcze nic straconego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
A ja podpisuje się pod słowami muppeta...no tak dramat, jakos nie wierze żeby byly jakeis szanse na handi :| Cichago jak to sie mowi dało dupy i tyle...
+22 pkt w tzreciej i czwartej kwarcie? Nie ta bajka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Poszło Chicago -7,0 2HT
zobaczymy co z tego bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
jakby Atlanta potrafila gra z taka skutecznoscia dluzszy czas, to oni walczyli by o godziwe miejsce przed PO... 5z6 za 3 i ponad 50% z pola...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No dobrze,dało dupy to spalcie kupony i idxcie spac:-)
Wczoraj Toronto prowadziło 14-oma z NJ i przegrało 11-oma
25 punktow w 3 i 4 kwarcie nadrobili Nets
handi wszedł
zreszta,szkoda pisania,jak ktos rozstrzyga mecz po połowie,to przeciez juz zna wynik i nic go nie przekona
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ok, to ja pale kupon i ide spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
dokładnie Lokus,mieli okres fartownej gry,Byki zaspali i dostali kilka trójek
nie wierzę by Skiles odpuscił 4 miejsce,tym bardziej,ze będą grać z Wizards
w stolicy nie wygrali od 4 lat,więc jak wejda z 5-go to moga w ogóle nie grac 1 rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
hmmmm, Atlanta niedawno grzebala Minnesote wiec w sumie nic nie stoi na przeszkodzie zeby i Chicago przewiezli
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Byki to kurwa cielaki jakich malo. Mamy pewniaka na awans do 2 rundy, przeciwnik cielakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol to graj,bo ja mam pewniaka - Byki:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Delk znowu na boisku... on jest glowna przyczyna tej roznicy punktowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Ah pzreciez byki dzis widze bez Jordana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego nic im nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a sie łudziłem z tymi handi :P:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A tymczasem Red Sox 6:1 ,pieknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Ah pzreciez byki dzis widze bez Jordana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego nic im nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a sie łudziłem z tymi handi :P:D Jordan ma zagrac dopiero w PO, nie wiedziales? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 61 |
Byki to wtopiąąąąąąąąąąąąą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
aaahhhhhhhhhaaaaaaaa dzięki Lokus za info, tearz wiem na kim będę zbijał fortunę na PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />:D
a Byczki co nardobiły to już tracą :| tak sie czasami zastanawiam czy to są byki czy może krowy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Amkwish zagram i to napewno, bo czy to z Indiana, czy Washington czy Philly nie majaszan w obecnej sytuacji kadrowej. I nie pomoze im nawet przewaga wlasnego boiska jesli taka wywalcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Delk 4 na 4 z linii za 3 pkt... dzien konia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ja mam takie pytanie troche OT. Wiecie moze czy sklepy internetowe druzyn mlb wysylaja produkty do Polski?? a moze ktos z Was juz cos zamawial?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pieknie Houston jedzie z Nuggetsami,o to chodziło. A przeciez Denver miało juz 18 punktow przewagi:P
Widziałem gdzies w sieci typ
Denver win NBA
tia...a swistak....:-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|