|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Denver chyba maly dramat dzis przezyje. Wczoraj stracili Camby a przed chwila Martina ktory dzi sju zchyba nie wroci do tego Rockets ladnie wymiataja to jest silna ekipa nie ma co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lokus,obojetnie dokad i tak wysla
płacisz Visą i masz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
ja mam takie pytanie troche OT. Wiecie moze czy sklepy internetowe druzyn mlb wysylaja produkty do Polski?? a moze ktos z Was juz cos zamawial? pewnie i wysla, ale za przesylke wiecej zaplacisz niz za to co kupisz. do tego nie zawsze honoruja polskie karty kredytowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol,pamiętam jak klałem na Houston na początku sezonu,a potem jak ładnie to wszystko Mały Brat poukładał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2 |
bulls pieknie duhon jest niesamowity i houston wjezdza knicks juz wjechalo rano moze byc milo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
mamy remis w Atlancie
dramat,hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Lokus,obojetnie dokad i tak wysla
płacisz Visą i masz Niezbyt się zgodzę z tymi słowami. O ile pamietam w tamtym sezonie (nie wiem czy w tym zmienili) w liście krajów do Europy na literkę P było tlyko Portugal :| Gdy napisalem do nich i zapytałem czego nie ma Polski, otrzymałem informację ze tam wysyłek nie dostarczają :| mam nadzieje że w tym sezonie do zmienili, chodz wg mnie marne to szanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
To sie domyslam, ze za przesylke zdrowo przeplace, ale fajnie miec cos "orginalnego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a mecz Chicago zaczyna mi przypominac (po cichu na to liczylem) spotkania rodem z euroligi czy uleb cup gdzie underdogi najpierw wystrzelaja sie do przerwy i dzieki magicznym seria czesto prowadza nawet 10-20pkt, by przegrac mecz roznica 15pkt...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
spread na 2HT powinien wejść,teraz jest 17,a ja stawiałem 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
a moze znacie jakies polskie sklepy internetowe gdzie mozna dostac koszulki itp z nba/mlb??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
spread na 2HT powinien wejść,teraz jest 17,a ja stawiałem 7 ja mialem do zagrania 7.5, był wystawiony do 2.26 , ale ściągneli 2 minuty wczesniej i niestety sie spóźniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Gdybys mial problemy z ta przesylka to daj znac. Ja Ci ot bez prblemu moge zalatwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lokus,w Polsce to sam szajs
mój syn miał koszulke Heat z jakiegos polskiego sklepu,to po 1 praniu nadawała sie jako scierka do podłogi
potem Roxana kupiła mu oryginalną w Miami i widac róznicę,szalona róznice w jakosci
przede wszystkim gramatura,no i wykonanie ma sie rozumieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
a moze znacie jakies polskie sklepy internetowe gdzie mozna dostac koszulki itp z nba/mlb?? Tak mi się wydaje że na Amazon trafisz na jakieś sklepy własnie z tym, które realizują przesyłki do Polski. Zawsze można się zaberać jakąś większą grupą, zamówic kilka zreczy wysylka wyjdzie taniej. A potem poprzesylamy sobie poczta polska towar za 6-10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
zaraz wejdzie spread na Byki
jest Muppet czy spalił kupon? hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
no to potencjalny problem do ominiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki snoopol
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
a wracajac do wczorajszej dyskusji na temat under/over, to nie przypuszczalbym ze Atlanta i Chicago moga tyle narzucac! 184 pkt i tu jeszcze 9 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
fantastyczne sa zakłady na 2HT,szczególnie jak kelnerzy prowadza po dwóch kwartach:-)
prawdziwa zyła złota,ale trzeba siedziec po nocach:P
Snoopol,Byki wygraja z Wizards 3:2,tak sadze
a na pewno ne zamknie sie to w 3 meczach,dlatego progres na wygrana jednej z druzyn juz dzis polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
A jeśli chcecie jakiegoś bankiera na pon to macie: w www.unrealbet.com [ unrealbet.com] jest zakład ze zdam ustną z anglika, po 1.15, bierzecie bo jak jutro zaczne sie uczyc to spadnie na 1.03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|