Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#324258 17/04/2005 00:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Denver chyba maly dramat dzis przezyje. Wczoraj stracili Camby a przed chwila Martina ktory dzi sju zchyba nie wroci do tego Rockets ladnie wymiataja to jest silna ekipa nie ma co.

Bonus: Unibet
#324259 17/04/2005 00:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Lokus,obojetnie dokad i tak wysla

płacisz Visą i masz

#324260 17/04/2005 00:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
ja mam takie pytanie troche OT. Wiecie moze czy sklepy internetowe druzyn mlb wysylaja produkty do Polski?? a moze ktos z Was juz cos zamawial?

pewnie i wysla, ale za przesylke wiecej zaplacisz niz za to co kupisz. do tego nie zawsze honoruja polskie karty kredytowe.

#324261 17/04/2005 00:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Snoopol,pamiętam jak klałem na Houston na początku sezonu,a potem jak ładnie to wszystko Mały Brat poukładał

#324262 17/04/2005 00:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
bulls pieknie duhon jest niesamowity i houston wjezdza knicks juz wjechalo rano moze byc milo

#324263 17/04/2005 00:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
mamy remis w Atlancie

dramat,hahaha

#324264 17/04/2005 00:48
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Lokus,obojetnie dokad i tak wysla

płacisz Visą i masz

Niezbyt się zgodzę z tymi słowami. O ile pamietam w tamtym sezonie (nie wiem czy w tym zmienili) w liście krajów do Europy na literkę P było tlyko Portugal :| Gdy napisalem do nich i zapytałem czego nie ma Polski, otrzymałem informację ze tam wysyłek nie dostarczają :| mam nadzieje że w tym sezonie do zmienili, chodz wg mnie marne to szanse.

#324265 17/04/2005 00:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
To sie domyslam, ze za przesylke zdrowo przeplace, ale fajnie miec cos "orginalnego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a mecz Chicago zaczyna mi przypominac (po cichu na to liczylem) spotkania rodem z euroligi czy uleb cup gdzie underdogi najpierw wystrzelaja sie do przerwy i dzieki magicznym seria czesto prowadza nawet 10-20pkt, by przegrac mecz roznica 15pkt...

#324266 17/04/2005 00:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
spread na 2HT powinien wejść,teraz jest 17,a ja stawiałem 7

#324267 17/04/2005 00:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
a moze znacie jakies polskie sklepy internetowe gdzie mozna dostac koszulki itp z nba/mlb??

#324268 17/04/2005 00:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
spread na 2HT powinien wejść,teraz jest 17,a ja stawiałem 7

ja mialem do zagrania 7.5, był wystawiony do 2.26 , ale ściągneli 2 minuty wczesniej i niestety sie spóźniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#324269 17/04/2005 00:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Gdybys mial problemy z ta przesylka to daj znac. Ja Ci ot bez prblemu moge zalatwic.

#324270 17/04/2005 00:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Lokus,w Polsce to sam szajs

mój syn miał koszulke Heat z jakiegos polskiego sklepu,to po 1 praniu nadawała sie jako scierka do podłogi

potem Roxana kupiła mu oryginalną w Miami i widac róznicę,szalona róznice w jakosci

przede wszystkim gramatura,no i wykonanie ma sie rozumieć

#324271 17/04/2005 00:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
a moze znacie jakies polskie sklepy internetowe gdzie mozna dostac koszulki itp z nba/mlb??

Tak mi się wydaje że na Amazon trafisz na jakieś sklepy własnie z tym, które realizują przesyłki do Polski.

Zawsze można się zaberać jakąś większą grupą, zamówic kilka zreczy wysylka wyjdzie taniej. A potem poprzesylamy sobie poczta polska towar za 6-10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324272 17/04/2005 00:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
zaraz wejdzie spread na Byki

jest Muppet czy spalił kupon? hehe

#324273 17/04/2005 00:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
no to potencjalny problem do ominiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dzieki snoopol

#324274 17/04/2005 00:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
a wracajac do wczorajszej dyskusji na temat under/over, to nie przypuszczalbym ze Atlanta i Chicago moga tyle narzucac! 184 pkt i tu jeszcze 9 minut

#324275 17/04/2005 00:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
PISTONS maja promocje i do jutra wszystko ze znizka 25% z ich sklepu na http://www.palacelockerroomstore.com/promotions/promotion_enews.html

#324276 17/04/2005 00:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
fantastyczne sa zakłady na 2HT,szczególnie jak kelnerzy prowadza po dwóch kwartach:-)

prawdziwa zyła złota,ale trzeba siedziec po nocach:P

Snoopol,Byki wygraja z Wizards 3:2,tak sadze

a na pewno ne zamknie sie to w 3 meczach,dlatego progres na wygrana jednej z druzyn juz dzis polecam

#324277 17/04/2005 00:59
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
A jeśli chcecie jakiegoś bankiera na pon to macie:

w www.unrealbet.com [unrealbet.com] jest zakład ze zdam ustną z anglika, po 1.15, bierzecie bo jak jutro zaczne sie uczyc to spadnie na 1.03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1