|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Wow, chyba dzis mam urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
New Orleans at L.A Clippers 2 89-94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
bilans h/a: L.A(Home: 26-14) NO(away: 7-33)!
Nie widze szans aby jakis cud mógł odebrać zwycięstwo Clippersom, którzy mogą zakończyć sezon na wyzszej pozycjji niz Lakers! martwi mnie absencja Corey'a Maggette'ego. Ubiegłej nocy Szerszenie rzuciły 72pkt vs Seattle, wiec jezeli taki dorobek mają zamiar zanotować dzisiaj, to napewno nie wystarczy na ofensywnie grających Clippersów.
Chicago at Atlanta 1 114-105 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
bilans h/a: ATL(Home: 9-30) CHI(away: 19-20) (powinno wystarczyć)
Atlanta na ost. miejscu w lidze, Chicago na 10. Trzecie miejsce Bulls w EAST jeszcze nie jest takie pewne! Co gorsza, przy paru wtopach mogą wypaść poza 1st 4. Waschington i Boston tuż za plecami. Byki na bank! nie odpuszczą takiego spotkania. Tylko brak Tyson'a Chandler'a moze trochę zniechęcić, ale mimo to stawiam na nich.
New York at Charlotte 1? 100-98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
bilans h/a: CHA(Home: 13-26) NY(away: 19-20)
Oba zespoły poza PO, czyli mecz o nic. Ale NY ma okazję wyjść z ostatniego miejsca w Atlantic division kosztam Toronto. W Charlotte szpital, a NY bez A. Houston'a i leczącego całą karirę kontuzje A. Hardaway'a. Bobki to zespół pozbierany ze słbych i przeciętnych zawodników, a w NY bardziej wartościowi gracze powinni poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa. Narazie moje prognozy się sprawdzają. Oby tak dalej!! Go Clipper!!, Go Chciago!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj ładny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> droga wygrana pod rząd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oby tak dalej. Dodam, ze do tych typow dalem jeszcze Nadala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> i ładne ako wyszło, wiec jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Musialem troche poczarować, inaczej by nie wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
ehhh dzień ostrej porażki z mojej strony, wszystkie Hc jakie obstawiałem na gości skończyły sie łatwymi zwycięstwami gospodarzy, a pogrom Rockets nad Denver to dla mnie szok oO Czyżby spadek formy ? oO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
Data Rodzaj zakładu Zdarzenie Typ Wynik Stawka Kurs Wygrana 2005-04-17 00:41 Kombinacyjny Chicago Bulls u Atlanta Hawks (Spread) Chicago Bulls -6,5 Chicago Bulls -6,5 Denver Nuggets u Houston Rockets (Spread) Houston Rockets -3,5 Houston Rockets -3,5 Orlando Magic u Milwaukee Bucks (Spread) Milwaukee Bucks -5,5 Milwaukee Bucks -5,5
Calkiem mnie to zaskoczylo rano,ale dzieki wszystkim za dobre dyskusje w temacie i oby tak dalej!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dziś szykuję niespodziankę:
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (2) 4.2 97:75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Memphis brakuje jednego zwycięstwa do szczęścia i może wygrają dziś z SAS na wyjeździe. Ale jak dzisiaj przegrają to stawiam na nich jak u siebie będą gospodarzami w meczu właśnie z SAS.
Bardzo, ale to bardzo ciekawi mnie jaki będzie wynik meczu i kto wygra ten mecz: Houston - Denver. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ciekawe jak będzie w poniedziałek. P.S. Ale będą jaja jak miśki nie awansują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Podsumowanie nocki ...
Chicago Bulls <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
dobra noc ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
p.s Szykuję się na dzisiaj, na Wielki granie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka