Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3245002 01/07/2009 02:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Sprawa wygląda następująco:
Grał ktoś może wczoraj wieczorem w pokerromie bwin (chyba ten sam co betsson)? Podobno wszyscy mieli identyczną sytuację- nagle stoły wszystkie się zwiesiły i oprogramowanie się przeładowało. Na stole miałem ok 150 dolarów, po ponownym uruchomieniu oprogramowania nikomu kasa nie przyszła spowrotem. Napisałem do supportu, na razie bez odpowiedzi.

Miał ktoś kiedyś taką sytuację?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Mnie wróciła po 1,5dniu po takiej przygodzie. To co oni teraz zrobili z Ongame to jest jakaś parodia. Kiedyś po włączeniu 4 pokeroomów z sieci Ongame można było grać normalnie. Teraz ipoker, Bossmedia 2% procesora a po włączeniu Ongame się komputer zawiesza.
Nie myślałem że kiedyś zatęsknie za starym softem ;p Nie wspominając już o programach wspomagających które nie działają już z Ongame ;p


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Lukasz111, betowiec, aker, kamel), 1,000 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1