|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Sprawa wygląda następująco: Grał ktoś może wczoraj wieczorem w pokerromie bwin (chyba ten sam co betsson)? Podobno wszyscy mieli identyczną sytuację- nagle stoły wszystkie się zwiesiły i oprogramowanie się przeładowało. Na stole miałem ok 150 dolarów, po ponownym uruchomieniu oprogramowania nikomu kasa nie przyszła spowrotem. Napisałem do supportu, na razie bez odpowiedzi.
Miał ktoś kiedyś taką sytuację?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Mnie wróciła po 1,5dniu po takiej przygodzie. To co oni teraz zrobili z Ongame to jest jakaś parodia. Kiedyś po włączeniu 4 pokeroomów z sieci Ongame można było grać normalnie. Teraz ipoker, Bossmedia 2% procesora a po włączeniu Ongame się komputer zawiesza. Nie myślałem że kiedyś zatęsknie za starym softem ;p Nie wspominając już o programach wspomagających które nie działają już z Ongame ;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka