|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
to moze bridger 9,5 under,skoro piszecie ze niemoze jechac jako zz czyli max 5 biegow,do tego pod nr 1 dzis debiutuje(trudniejszy uklad biegow)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Oj Simon Simon jak można było na prowadzeniu się położyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
bridger ladnie 7pt,szkoda bardzo swindon;/ Nie moge zrozumiec jak oni mogli nie zrobic -21,5 pt handi przegrywajac ostatnie 2 biegi po 2-4.14 i 15ty wyniki tych biegow dla mnie spore zaskoczenie.Szkoda bo ladnie by wieczor angielski wygladal a tak 1/2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Jak bieg 14 mogę zrozumieć, tak 15 to jedno wielkie nie porozumienie. Wiadomo Anglia chillout i w ogóle no ale przy 4 startach Leigha to mógłby pojechać. A tak Simon pewnie przeszarżował na prowadzeniu i wielkie nic dla nas z tego wyszło. No nic, do kolejnych mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Jak bieg 14 mogę zrozumieć, tak 15 to jedno wielkie nie porozumienie. Wiadomo Anglia chillout i w ogóle no ale przy 4 startach Leigha to mógłby pojechać. A tak Simon pewnie przeszarżował na prowadzeniu i wielkie nic dla nas z tego wyszło. No nic, do kolejnych mecz. lejek olewa 15 bieg jak jego ekipa wygrywa za 3 pkty ( czyli powyzej 7 pktow) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
nie wiem czy linia 13 pkt wyznaczona dla Kennetha nie jest za wysoka kurs wysoki under 2.20,akurat to ze jedzie u siebie nie ma dla niego żadnego znaczenia,jezdzi równo + bonusy ale 13 pkt to chyba za dużo?????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
Scott Nicholls -3 1.66 Remis przy handicapie - Niels K Iversen +3 13.00 Niels K Iversen +3 2.30 a to najlepszy zestaw na H2H CZYLI DWIE PIERDOŁY W JEDNYM MECZU,jak widze Iversena to myśle co on zrobi w niedziele w gdańsku,Nicholls znowuwraca do polskiej ligi nareszcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Scott Nicholls, Chris Harris R/R, Edward Kennett, Lewis Bridger, Filip Sitera, Robert Ksiezak, Ricky Wells. Taki sklad widnieje na stronie Coventry. Kennet prawdopodobnie 6 razy i w dodatku pod 4 gdzie jeden bieg bardzo slabo obsadzony. Goscinnie dzis Bridger, ktory tez chyba moze jechac jako r/r. Pomimo 3 dziur w skladzie wydaje mi sie ze Pszczoly wysoko dzis pjada z Panterami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Scott Nicholls, Chris Harris R/R, Edward Kennett, Lewis Bridger, Filip Sitera, Robert Ksiezak, Ricky Wells. Taki sklad widnieje na stronie Coventry. Kennet prawdopodobnie 6 razy i w dodatku pod 4 gdzie jeden bieg bardzo slabo obsadzony. Goscinnie dzis Bridger, ktory tez chyba moze jechac jako r/r. Pomimo 3 dziur w skladzie wydaje mi sie ze Pszczoly wysoko dzis pjada z Panterami. Sorry, troche sie zamotalem r/r bedzie za Harrisa i kennet wtedy z 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
narazie kursy z SB - i dla mnie linia bardzo ładnie wygląda - liczyłem na ok. 9/10pkt a tu 5-pkt Z automatu wybieram Pszczoły -hcp i to 6/10 (dość wysoko) Dlaczego - jak patrzę na pantery d kilku tygodni słabo mi się robi, Bjere słabiutko, Puk nie komentuję, Kornel zależy jak leży - czyli asy ogólnie bardzo słabo. Rezerwy napewno dużo miocniejsze (Wczoeaj Vising wyśmienicie (bo szczerze gdyby nie on byloby chyba lanie u siebie) pojedynek czysto angielko - duński Księżak nie za wiele mi mówi (ale na jego pkt nie liczę - właśnie postawa tego jegomościa + arcy mocnego Welsa - zapewni w pierwszej fazie niemożnośc wzięcia jokera - a na biegi 13-ty i 14-ty może Być już pozamiatane Bridger nie pierwszy raz jedzie jako gość Edzio - pora na przebudzenie Bomber wyśmienita dyspozycja od ok. 2tygodni I Scoti - tu największa zagadka - jednak wierzę że dziś pojedzie dobrze (min. 10pkt) dodadmy do tego średniaka Siterę (dziwne tylko że zadeklarowany pod 5-ką) wychodzi że całkiem mozliwy mały pogromik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
bomber niejedzie bo w sobote jedzie kwale do gp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
brak bombera troszkę wprowadza mi chaosu - jeszcze sięuzbroję i poczekam na Wasze sugestie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
czyli kenneth 5 razy to kto zna ostateczny skład gospodarzy,KRAJAN JAK JEST Z R/R KTO JEDZIE ZA NIEOBECNEGO 1.CO DECYDUJE KSM 2.NAWET JESLI INNA ŚREDNIA TO KENNETH SIE NIE ŁAPIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Mnie pogrom nijak nie wychodzi, bo mając 2,5 zawodnika (pierwszy raz w tym roku Nichollsa liczę jako "zawodnika" <szok>)ciężko o takowy. Chyba, że Pantery znowu mają nie zapłacone za poprzedni mecz;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
narazie kursy z SB - i dla mnie linia bardzo ładnie wygląda - liczyłem na ok. 9/10pkt a tu 5-pkt Z automatu wybieram Pszczoły -hcp i to 6/10 (dość wysoko) Dlaczego - jak patrzę na pantery d kilku tygodni słabo mi się robi, Bjere słabiutko, Puk nie komentuję, Kornel zależy jak leży - czyli asy ogólnie bardzo słabo. Rezerwy napewno dużo miocniejsze (Wczoeaj Vising wyśmienicie (bo szczerze gdyby nie on byloby chyba lanie u siebie) pojedynek czysto angielko - duński Księżak nie za wiele mi mówi (ale na jego pkt nie liczę - właśnie postawa tego jegomościa + arcy mocnego Welsa - zapewni w pierwszej fazie niemożnośc wzięcia jokera - a na biegi 13-ty i 14-ty może Być już pozamiatane Bridger nie pierwszy raz jedzie jako gość Edzio - pora na przebudzenie Bomber wyśmienita dyspozycja od ok. 2tygodni I Scoti - tu największa zagadka - jednak wierzę że dziś pojedzie dobrze (min. 10pkt) dodadmy do tego średniaka Siterę (dziwne tylko że zadeklarowany pod 5-ką) wychodzi że całkiem mozliwy mały pogromik  No wlasnie problem w tym ze za harrisa r/r a pod 5 Sitera. W efekcie w 4 biegach ze strony gospodarzy pojedzie para z tej trojki i byc moze taki sam sklad w biegu 8. Czyli moze nawet 5 szans na podojny win gosci w tych biegach. Ciekawe ile tych szans goscie wykorzystaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
czyli kenneth 5 razy to kto zna ostateczny skład gospodarzy,KRAJAN JAK JEST Z R/R KTO JEDZIE ZA NIEOBECNEGO 1.CO DECYDUJE KSM 2.NAWET JESLI INNA ŚREDNIA TO KENNETH SIE NIE ŁAPIE Kennet lapie sie bo ma nizsza srednia nie bomber. Jako r/r moze jechac Kennet,Bridger,Nicholls oraz jeden bieg ktos z pozostalej trojki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Mnie pogrom nijak nie wychodzi, bo mając 2,5 zawodnika (pierwszy raz w tym roku Nichollsa liczę jako "zawodnika" <szok>)ciężko o takowy. Chyba, że Pantery znowu mają nie zapłacone za poprzedni mecz;) scotty jedzie chyba ostatni mecz w coventry on i bachelor beda jezdzic w ipswich
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
Originally Posted By: speedway czyli kenneth 5 razy to kto zna ostateczny skład gospodarzy,KRAJAN JAK JEST Z R/R KTO JEDZIE ZA NIEOBECNEGO 1.CO DECYDUJE KSM 2.NAWET JESLI INNA ŚREDNIA TO KENNETH SIE NIE ŁAPIE
Kennet lapie sie bo ma nizsza srednia nie bomber. Jako r/r moze jechac Kennet,Bridger,Nicholls oraz jeden bieg ktos z pozostalej trojki. DOBRA TO POWIEDZ SKĄD BIERZESZ TĄ SREDNIĄ ,strona klubowa ,sportowe fakty czy inne wazne zródło,dla mnie to wazne z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
nie graj tego undera i przestań pajacować. Moja dobra rada, jak nie chcesz być biedniejszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
To jasne, że Kennett pojedzie 6 razy. Chyba, że da ciała tak strasznie, że do nominowanego wystawią Nichollsa z Bridgerem. Daję 5% szans na taki numer.
@jarko33 - Wiem, że Scottie dziś żegna się Coventry, ale to tym bardziej dla mnie argument, że nie będzie chciał odejść jako "nieporozumienie roku 2009"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|