Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
to moze bridger 9,5 under,skoro piszecie ze niemoze jechac jako zz czyli max 5 biegow,do tego pod nr 1 dzis debiutuje(trudniejszy uklad biegow)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Oj Simon Simon jak można było na prowadzeniu się położyć?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
bridger ladnie 7pt,szkoda bardzo swindon;/ Nie moge zrozumiec jak oni mogli nie zrobic -21,5 pt handi przegrywajac ostatnie 2 biegi po 2-4.14 i 15ty wyniki tych biegow dla mnie spore zaskoczenie.Szkoda bo ladnie by wieczor angielski wygladal a tak 1/2

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Jak bieg 14 mogę zrozumieć, tak 15 to jedno wielkie nie porozumienie. Wiadomo Anglia chillout i w ogóle no ale przy 4 startach Leigha to mógłby pojechać. A tak Simon pewnie przeszarżował na prowadzeniu i wielkie nic dla nas z tego wyszło. No nic, do kolejnych mecz.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by piter013
Jak bieg 14 mogę zrozumieć, tak 15 to jedno wielkie nie porozumienie. Wiadomo Anglia chillout i w ogóle no ale przy 4 startach Leigha to mógłby pojechać. A tak Simon pewnie przeszarżował na prowadzeniu i wielkie nic dla nas z tego wyszło. No nic, do kolejnych mecz.
lejek olewa 15 bieg jak jego ekipa wygrywa za 3 pkty ( czyli powyzej 7 pktow) cool

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
nie wiem czy linia 13 pkt wyznaczona dla Kennetha nie jest za wysoka kurs wysoki under 2.20,akurat to ze jedzie u siebie nie ma dla niego żadnego znaczenia,jezdzi równo + bonusy ale 13 pkt to chyba za dużo?????????????

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
Scott Nicholls -3 1.66
Remis przy handicapie - Niels K Iversen +3 13.00
Niels K Iversen +3 2.30 a to najlepszy zestaw na H2H CZYLI DWIE PIERDOŁY W JEDNYM MECZU,jak widze Iversena to myśle co on zrobi w niedziele w gdańsku,Nicholls znowuwraca do polskiej ligi nareszcie



Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Scott Nicholls, Chris Harris R/R, Edward Kennett, Lewis Bridger, Filip Sitera, Robert Ksiezak, Ricky Wells.
Taki sklad widnieje na stronie Coventry. Kennet prawdopodobnie 6 razy i w dodatku pod 4 gdzie jeden bieg bardzo slabo obsadzony.
Goscinnie dzis Bridger, ktory tez chyba moze jechac jako r/r. Pomimo 3 dziur w skladzie wydaje mi sie ze Pszczoly wysoko dzis pjada z Panterami.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by magic321
Scott Nicholls, Chris Harris R/R, Edward Kennett, Lewis Bridger, Filip Sitera, Robert Ksiezak, Ricky Wells.
Taki sklad widnieje na stronie Coventry. Kennet prawdopodobnie 6 razy i w dodatku pod 4 gdzie jeden bieg bardzo slabo obsadzony.
Goscinnie dzis Bridger, ktory tez chyba moze jechac jako r/r. Pomimo 3 dziur w skladzie wydaje mi sie ze Pszczoly wysoko dzis pjada z Panterami.

Sorry, troche sie zamotalem r/r bedzie za Harrisa i kennet wtedy z 3.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
narazie kursy z SB - i dla mnie linia bardzo ładnie wygląda - liczyłem na ok. 9/10pkt a tu 5-pkt
Z automatu wybieram Pszczoły -hcp i to 6/10 (dość wysoko)
Dlaczego - jak patrzę na pantery d kilku tygodni słabo mi się robi, Bjere słabiutko, Puk nie komentuję, Kornel zależy jak leży - czyli asy ogólnie bardzo słabo. Rezerwy napewno dużo miocniejsze (Wczoeaj Vising wyśmienicie (bo szczerze gdyby nie on byloby chyba lanie u siebie)
pojedynek czysto angielko - duński
Księżak nie za wiele mi mówi (ale na jego pkt nie liczę - właśnie postawa tego jegomościa + arcy mocnego Welsa - zapewni w pierwszej fazie niemożnośc wzięcia jokera - a na biegi 13-ty i 14-ty może Być już pozamiatane
Bridger nie pierwszy raz jedzie jako gość
Edzio - pora na przebudzenie
Bomber wyśmienita dyspozycja od ok. 2tygodni
I Scoti - tu największa zagadka - jednak wierzę że dziś pojedzie dobrze (min. 10pkt) dodadmy do tego średniaka Siterę (dziwne tylko że zadeklarowany pod 5-ką)
wychodzi że całkiem mozliwy mały pogromik wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
bomber niejedzie bo w sobote jedzie kwale do gp

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
brak bombera troszkę wprowadza mi chaosu - jeszcze sięuzbroję i poczekam na Wasze sugestie

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
czyli kenneth 5 razy to kto zna ostateczny skład gospodarzy,KRAJAN JAK JEST Z R/R KTO JEDZIE ZA NIEOBECNEGO
1.CO DECYDUJE KSM
2.NAWET JESLI INNA ŚREDNIA TO KENNETH SIE NIE ŁAPIE

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Mnie pogrom nijak nie wychodzi, bo mając 2,5 zawodnika (pierwszy raz w tym roku Nichollsa liczę jako "zawodnika" <szok>)ciężko o takowy. Chyba, że Pantery znowu mają nie zapłacone za poprzedni mecz;)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by KRAJAN
narazie kursy z SB - i dla mnie linia bardzo ładnie wygląda - liczyłem na ok. 9/10pkt a tu 5-pkt
Z automatu wybieram Pszczoły -hcp i to 6/10 (dość wysoko)
Dlaczego - jak patrzę na pantery d kilku tygodni słabo mi się robi, Bjere słabiutko, Puk nie komentuję, Kornel zależy jak leży - czyli asy ogólnie bardzo słabo. Rezerwy napewno dużo miocniejsze (Wczoeaj Vising wyśmienicie (bo szczerze gdyby nie on byloby chyba lanie u siebie)
pojedynek czysto angielko - duński
Księżak nie za wiele mi mówi (ale na jego pkt nie liczę - właśnie postawa tego jegomościa + arcy mocnego Welsa - zapewni w pierwszej fazie niemożnośc wzięcia jokera - a na biegi 13-ty i 14-ty może Być już pozamiatane
Bridger nie pierwszy raz jedzie jako gość
Edzio - pora na przebudzenie
Bomber wyśmienita dyspozycja od ok. 2tygodni
I Scoti - tu największa zagadka - jednak wierzę że dziś pojedzie dobrze (min. 10pkt) dodadmy do tego średniaka Siterę (dziwne tylko że zadeklarowany pod 5-ką)
wychodzi że całkiem mozliwy mały pogromik wink

No wlasnie problem w tym ze za harrisa r/r a pod 5 Sitera. W efekcie w 4 biegach ze strony gospodarzy pojedzie para z tej trojki i byc moze taki sam sklad w biegu 8. Czyli moze nawet 5 szans na podojny win gosci w tych biegach. Ciekawe ile tych szans goscie wykorzystaja.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by speedway
czyli kenneth 5 razy to kto zna ostateczny skład gospodarzy,KRAJAN JAK JEST Z R/R KTO JEDZIE ZA NIEOBECNEGO
1.CO DECYDUJE KSM
2.NAWET JESLI INNA ŚREDNIA TO KENNETH SIE NIE ŁAPIE

Kennet lapie sie bo ma nizsza srednia nie bomber. Jako r/r moze jechac Kennet,Bridger,Nicholls oraz jeden bieg ktos z pozostalej trojki.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
Mnie pogrom nijak nie wychodzi, bo mając 2,5 zawodnika (pierwszy raz w tym roku Nichollsa liczę jako "zawodnika" <szok>)ciężko o takowy. Chyba, że Pantery znowu mają nie zapłacone za poprzedni mecz;)
scotty jedzie chyba ostatni mecz w coventry
on i bachelor beda jezdzic w ipswich

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145

Originally Posted By: speedway
czyli kenneth 5 razy to kto zna ostateczny skład gospodarzy,KRAJAN JAK JEST Z R/R KTO JEDZIE ZA NIEOBECNEGO
1.CO DECYDUJE KSM
2.NAWET JESLI INNA ŚREDNIA TO KENNETH SIE NIE ŁAPIE

Kennet lapie sie bo ma nizsza srednia nie bomber. Jako r/r moze jechac Kennet,Bridger,Nicholls oraz jeden bieg ktos z pozostalej trojki.
DOBRA TO POWIEDZ SKĄD BIERZESZ TĄ SREDNIĄ ,strona klubowa ,sportowe fakty czy inne wazne zródło,dla mnie to wazne z góry dzięki

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
nie graj tego undera i przestań pajacować. Moja dobra rada, jak nie chcesz być biedniejszy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
To jasne, że Kennett pojedzie 6 razy. Chyba, że da ciała tak strasznie, że do nominowanego wystawią Nichollsa z Bridgerem. Daję 5% szans na taki numer.

@jarko33 - Wiem, że Scottie dziś żegna się Coventry, ale to tym bardziej dla mnie argument, że nie będzie chciał odejść jako "nieporozumienie roku 2009"

Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1