|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
JAk Billups mógł przestrzelić 2nd rzut osobisty!!! moze to byl ten na miare zwyciestwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
to amkwish zapowiada sie dziwna niedizela w nba. Ty fan heat kibicowales pistons, teraz ja bede trzymal za heat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
oby naciagnieta pachwina sheeda ni eokazala si ecyzms powaznym. chocia zzdaje si eze to drobny uraz larry brown ni echcial ryzykowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
dziasiaj zagram naa loooozie trzy kupony:
#1 Boston win Washington win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Detroit win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
#2 Minnesota win New Jersey win
#3 Boston win Detroit win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> New York win New Jersey win
Znawcy nba wiedzą o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS sorry za brak analiz, ale...ten...no...wiecie. Ale wlazło na styku. Emocje były, serducho waliło. Oby tak dalej. Ok lece na mecz Miami-Indiana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Brawo Pistons !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sprawiedliwości stało się zadośc,nie pomogły interwencje ćwoków z teczkami,ani palantów z gwizdkami:-))))
Cleveland juz dziekujemy:P
Snoopol,jak nawet z Wami przegramy,to bede kibicował Tłokom ,aby zdobyli ponownie tytuł. Utiwerdzili mnie w przekonaniu,że Liga ,która kocham jest nadal czysta od przekretów.
No to mam czego chciałem,teraz tylko musze sie zastanowic ,ile przeznaczyć na New Jersey,a bedzie to gruuuubo zagrane:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
snoopol dlaczego nie gral okafor jakas kontuzje zlapal i jak mozesz napisz jakie opinie kraza w stanach na temat nagrod za sezon tj. trener rookie szosty mvp dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Bardzo dzwny dziendzis nastał ;-)) GO HEAT!!! Haahahahahahah ale jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Martwi mnie troche mniejszy z Wallace'ów... Gruby i spólka jechac z Pacers, pokażcie że nie macie kompleksow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bardzo ważny mecz dla Heat w kontekście ewentualnych meczów z Pacers w PO. Z zadna ekipa Miami nie ma tak fatalnej passy,czas to przełamać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
To teraz mozna stawiac na NJ.... no wlasnie tylko ile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Ale jaja pierwszy raz widze zeby expekt wystawil mecz NBA na live (min-sea) zobaczymy co zaoferuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
g00niek,wiesz o co Nets walczą i co ja Cie mam uczyć?:-)
a tak serio to 2 full stake - stac mnie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Co do okafora nie wiem szczerze czemu nie gral. Jesli o nagrody to caly czas o mvp pojawiaja si edwa nazwiska Shaq i nash ze wskazaniem na pierwszego. Rookie to bez niespodzianek 3 nazwiska, okafor, gordon plus howard. 6th man liderem gordon a za nim davis i boykins z denver. jesli o trenera idzi to nie ma jakiegos faworyta. na tnt analitycy o mcmillanie mowili, w espn padaj anazwiska skillsa, karla i d antoniego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
g00niek,wiesz o co Nets walczą i co ja Cie mam uczyć?:-)
a tak serio to 2 full stake - stac mnie:-) no wiem wiem.. ale to Iverson cholera.... Też mam za co bo ominąłem w ten weekend piłkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
heat sa jacys niemrawi ale mam nadzieje z enei dadza sie zmiesc w serii indianie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ciekawostka na mecz w New Jersey
Iverson - biorytm krytyczny Carter - biorytm szczytowy
Kto zdobedzie więcej punktów? Iverson - Carter(+3,5) 2 ???? Zastanawiam się własnie nad tym:-)
g00niek,równiez ominałem piłke i podjałem decyzje,by omijac szerokim łukiem
Tak więc tylko NBA i MLB.
Po wygranej Florydy amkwish ma 8:1 hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
g00niek a propos palek
mam ochote dać na Angels,powinni pojechać z Saarlosem,jak myslisz? jeszcze 10 minut do meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
hehe Kobe jednak wrocil ? Jak widac Lakers nadal maja ambicje... by nie dac sie wyprzedzic Clippersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A w Minnesocie cos czuje, ze w pelni zdrowi Sonics latwo skory nie sprzedadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ojj zapowiada sie ciekawa noc za oceanem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mala ciekawostka fajny wywiad Złota myśl
„Hmm, taa, yyy, że tak powiem, trudno powiedzieć, gdyby to, a gdyby tamto, może tak, a może siak. Jeśli gdyby, byłyby grzyby. Jedno, co wiadomo, to że nie wiadomo. To i tamto, no i siamto. Kto wie? Co by było, gdyby było? Całe moje życie to jedno wielkie »co by było, gdyby «” - Matt Bonner z Toronto zapytany, jak potoczyłyby się losy Raptors, gdyby nie sprzedano Vince'a Cartera cytat pochodzi z gazety polskiej a oto w oryginalnej wersji ten wywiad Uwaga - robiliśmy co w naszej mocy, tłumacząc ten cytat, ale wątpimy, by udało nam się w pełni przekazać myśl Bonnera, dlatego cytujemy również oryginał [przyp. red.]: "Uh, yeah, I mean, it's tough to say, woulda, shoulda, coulda, ifs and buts like candy and nuts, you know, you never know. This, that and the other thing. Who knows? You know, there's a lot of what-ifs. You know, my whole life is a lot of what-ifs
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
kto ma tie breaker w serii pacers-sixers. bo jesli philly ot wbrew pozorom maja o oc grac, zakaldajac ze dzis wygraja to 2 ostatnie mecze w domu powinny byc spacerkiem a dzis indiana przy porazce ma super wazny mecz w srode z chicago. niby w domu ale zawsze, wiec moze kt osie szykuje grac dzis netsow niech nie przesadza ze stawkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|