Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
#324720 17/04/2005 19:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
JAk Billups mógł przestrzelić 2nd rzut osobisty!!! moze to byl ten na miare zwyciestwa?

Bonus: Unibet
#324721 17/04/2005 19:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
to amkwish zapowiada sie dziwna niedizela w nba. Ty fan heat kibicowales pistons, teraz ja bede trzymal za heat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324722 17/04/2005 19:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
oby naciagnieta pachwina sheeda ni eokazala si ecyzms powaznym. chocia zzdaje si eze to drobny uraz larry brown ni echcial ryzykowac.

#324723 17/04/2005 19:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
dziasiaj zagram naa loooozie trzy kupony:

#1
Boston win
Washington win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Detroit win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#2
Minnesota win
New Jersey win

#3
Boston win
Detroit win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
New York win
New Jersey win

Znawcy nba wiedzą o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS
sorry za brak analiz, ale...ten...no...wiecie.

Ale wlazło na styku. Emocje były, serducho waliło. Oby tak dalej. Ok lece na mecz Miami-Indiana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#324724 17/04/2005 19:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Brawo Pistons !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawiedliwości stało się zadośc,nie pomogły interwencje ćwoków z teczkami,ani palantów z gwizdkami:-))))


Cleveland juz dziekujemy:P


Snoopol,jak nawet z Wami przegramy,to bede kibicował Tłokom ,aby zdobyli ponownie tytuł.
Utiwerdzili mnie w przekonaniu,że Liga ,która kocham jest nadal czysta od przekretów.

No to mam czego chciałem,teraz tylko musze sie zastanowic ,ile przeznaczyć na New Jersey,a bedzie to gruuuubo zagrane:-)

#324725 17/04/2005 19:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
snoopol dlaczego nie gral okafor jakas kontuzje zlapal
i jak mozesz napisz jakie opinie kraza w stanach na temat nagrod za sezon tj. trener rookie szosty mvp
dzieki za odpowiedz

#324726 17/04/2005 19:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Bardzo dzwny dziendzis nastał ;-)) GO HEAT!!! Haahahahahahah ale jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Martwi mnie troche mniejszy z Wallace'ów... Gruby i spólka jechac z Pacers, pokażcie że nie macie kompleksow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324727 17/04/2005 19:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bardzo ważny mecz dla Heat w kontekście ewentualnych meczów z Pacers w PO.
Z zadna ekipa Miami nie ma tak fatalnej passy,czas to przełamać.

#324728 17/04/2005 19:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
To teraz mozna stawiac na NJ.... no wlasnie tylko ile?

#324729 17/04/2005 19:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Ale jaja pierwszy raz widze zeby expekt wystawil mecz NBA na live (min-sea)
zobaczymy co zaoferuja

#324730 17/04/2005 19:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
g00niek,wiesz o co Nets walczą i co ja Cie mam uczyć?:-)

a tak serio to 2 full stake - stac mnie:-)

#324731 17/04/2005 19:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Co do okafora nie wiem szczerze czemu nie gral. Jesli o nagrody to caly czas o mvp pojawiaja si edwa nazwiska Shaq i nash ze wskazaniem na pierwszego. Rookie to bez niespodzianek 3 nazwiska, okafor, gordon plus howard.
6th man liderem gordon a za nim davis i boykins z denver.
jesli o trenera idzi to nie ma jakiegos faworyta. na tnt analitycy o mcmillanie mowili, w espn padaj anazwiska skillsa, karla i d antoniego.

#324732 17/04/2005 19:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
g00niek,wiesz o co Nets walczą i co ja Cie mam uczyć?:-)

a tak serio to 2 full stake - stac mnie:-)

no wiem wiem.. ale to Iverson cholera....
Też mam za co bo ominąłem w ten weekend piłkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#324733 17/04/2005 19:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
heat sa jacys niemrawi ale mam nadzieje z enei dadza sie zmiesc w serii indianie

#324734 17/04/2005 19:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ciekawostka na mecz w New Jersey

Iverson - biorytm krytyczny
Carter - biorytm szczytowy

Kto zdobedzie więcej punktów?
Iverson - Carter(+3,5) 2
????
Zastanawiam się własnie nad tym:-)

g00niek,równiez ominałem piłke i podjałem decyzje,by omijac szerokim łukiem

Tak więc tylko NBA i MLB.

Po wygranej Florydy
amkwish ma 8:1
hahaha

#324735 17/04/2005 19:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
g00niek a propos palek

mam ochote dać na Angels,powinni pojechać z Saarlosem,jak myslisz?
jeszcze 10 minut do meczu

#324736 17/04/2005 19:55
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
hehe Kobe jednak wrocil ? Jak widac Lakers nadal maja ambicje... by nie dac sie wyprzedzic Clippersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A w Minnesocie cos czuje, ze w pelni zdrowi Sonics latwo skory nie sprzedadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ojj zapowiada sie ciekawa noc za oceanem.

#324737 17/04/2005 19:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mala ciekawostka fajny wywiad
Złota myśl

&#8222;Hmm, taa, yyy, że tak powiem, trudno powiedzieć, gdyby to, a gdyby tamto, może tak, a może siak. Jeśli gdyby, byłyby grzyby. Jedno, co wiadomo, to że nie wiadomo. To i tamto, no i siamto. Kto wie? Co by było, gdyby było? Całe moje życie to jedno wielkie &raquo;co by było, gdyby &laquo;&#8221; - Matt Bonner z Toronto zapytany, jak potoczyłyby się losy Raptors, gdyby nie sprzedano Vince'a Cartera
cytat pochodzi z gazety polskiej a oto w oryginalnej wersji ten wywiad
Uwaga - robiliśmy co w naszej mocy, tłumacząc ten cytat, ale wątpimy, by udało nam się w pełni przekazać myśl Bonnera, dlatego cytujemy również oryginał [przyp. red.]: "Uh, yeah, I mean, it's tough to say, woulda, shoulda, coulda, ifs and buts like candy and nuts, you know, you never know. This, that and the other thing. Who knows? You know, there's a lot of what-ifs. You know, my whole life is a lot of what-ifs

#324738 17/04/2005 19:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
kto ma tie breaker w serii pacers-sixers. bo jesli philly ot wbrew pozorom maja o oc grac, zakaldajac ze dzis wygraja to 2 ostatnie mecze w domu powinny byc spacerkiem a dzis indiana przy porazce ma super wazny mecz w srode z chicago. niby w domu ale zawsze, wiec moze kt osie szykuje grac dzis netsow niech nie przesadza ze stawkami.

#324739 17/04/2005 20:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
No Heat sie rozkrecaja

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1