|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol,na srode to Byki beda mieli pewne 4 miejsce i Pacers powinni,jak bedzie trzeba,wygrac w Chicago.
Ale.... Phila - Indiana 4:0 hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Wiesz wedlug mnie 76ers by z bostonem pojechali moze w 7 meczach ale iverson by swoje zrobil. Pistons sie z nimi troche pomecza, ale philly jakis szans wiekszych nie ma. A z Bostonem moznaby juz o cos grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Phila - Boston ?
Zgadzam sie,76ers wygraliby to 3:1 lub 3:2
Heat pieknie.
A Angels juz 2:0 ,szkoda,ze g00niek nie przeczytał:-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
teraz 1 runda chyba ma juz best of seven format o ile sie nie myle, tak bankowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Amkwish tylko, ze chyba od dwoch lat w pierwszej rundzie gramy do 4 zwyciestw jesli sie nie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie zmienia to jednak faktu, ze Iverson by pojechal Celtow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
4:1 lub 4:2 :-)))
jak mogłem zapomniec,przecież zjadłem myszke podsczas 7 meczu w ubiegłym sezonie
Heat - Hornets 4:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jaka się gra teraz w PO ...chodzi mi o gospodarzy....
2-2-1-1-1 ? 2-3-2 ? to się zmienia ...a ja mam słabą pamięć .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
patrzcie na mecz w Minnesocie
to ja stawiałem na Grizzlies z handi w Dallas,a tu okazuje się,że Misie,jak to Misie,nie lubia sie przemeczać,kiedy nie ma takiej potrzeby
nie muszą wygrywac,Minnesota przegra i sprawa załatwiona
na krzywy ryj do PO wejdzie Memphis,ale Suns ich rozjadą
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
2-3-2 tylk ow finalach tak to 2-2-1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zabielany zdaje się ,ze wariant pierwszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
no prosze.... Ponaddzwiękowcy się obudzili ... szkoda że akurat dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
zapowiada sie kolejna nerwowa końcówka, chyba że Sea zdominuje mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
7-meczowa runda to idealna okazja na progresje
rzadko kiedy kończy sie 4:0,a juz bardzo rzadko w parach 3-6 i 4-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
nie, no Minnesota wedlug mnie przegrala PO juz w Atlancie... ale teraz za kare powinni gryzc parkiet, a oni sobie spacerkiem -13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
g00niek a propos palek
mam ochote dać na Angels,powinni pojechać z Saarlosem,jak myslisz? jeszcze 10 minut do meczu Przepraszam ale akurat poszedłem się pluskać ;-) a doradziłbym żeby nie grać Anaheim... widzę że 5 dla Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
z drugiej strony jezeli Seattle rzuca z 60% skutecznoscia, to jak maja nie prowadzic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
to miami ot jednak sa bolki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lokus,kara dla tych,co uważają,że kazdy chce grac z Sonics w PO:-)))
Jeszcze troche czasu i może okazać się,że to własnie Seattle ma najmniejsze ubytki.
W Denver niektórym zdrowie juz nie dopisuje,McGrady w Houston...nie wiadomo,a o Nowitzkim mozna pisac prace doktorskie z ortopedii i urazówki,więc kto wie kto tak naprawde najzdrowszy:-)
co powiesz Snoopol na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
to miami ot jednak sa bolki Heheheh Snoopol, my jako fani Detroit musimy zdominowac to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Juz widze co sie bedzie dzialo podczas finalu konferencji... jesli Miami tam doczlapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
g00niek a propos palek
mam ochote dać na Angels,powinni pojechać z Saarlosem,jak myslisz? jeszcze 10 minut do meczu Przepraszam ale akurat poszedłem się pluskać ;-) a doradziłbym żeby nie grać Anaheim... widzę że 5 dla Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie posłuchałbym:P Zagrałem:-) BTW grasz....mnie? hehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
wiesz amkwish mnie tylk ozdrowie moich interesuje. Sheed jutro bedzie wiadomo co ale chyba nic powaznego bo na lawce siedizal i miska mu sie cieszyla caly mecz a i larry brown zatroskany zbytnio nie byl. ben juz od konca sezonu bedzie gral z kontuzja, zreszta gra z nia juz od dawna moze po sezonie jakis zabieg bedzie potrzebny. Hamilton kilka szwow ale ze do play off tydzie na w perspektywie spacerki z charlotte i atlanta to bedzie git. Denver bez cambyego chyba by sie nie liczyli, nowitzki raczej ok a miami to nie bede sie wyrazal. przerzucam na nascar bo nie moge patrzec jak indiana z nimi jedzie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|