Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19
#324740 17/04/2005 20:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Snoopol,na srode to Byki beda mieli pewne 4 miejsce i Pacers powinni,jak bedzie trzeba,wygrac w Chicago.

Ale....
Phila - Indiana 4:0
hehe

Bonus: Unibet
#324741 17/04/2005 20:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Wiesz wedlug mnie 76ers by z bostonem pojechali moze w 7 meczach ale iverson by swoje zrobil. Pistons sie z nimi troche pomecza, ale philly jakis szans wiekszych nie ma. A z Bostonem moznaby juz o cos grac.

#324742 17/04/2005 20:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Phila - Boston ?

Zgadzam sie,76ers wygraliby to 3:1 lub 3:2

Heat pieknie.

A Angels juz 2:0 ,szkoda,ze g00niek nie przeczytał:-(

#324743 17/04/2005 20:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
teraz 1 runda chyba ma juz best of seven format o ile sie nie myle, tak bankowo.

#324744 17/04/2005 20:11
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
Amkwish tylko, ze chyba od dwoch lat w pierwszej rundzie gramy do 4 zwyciestw jesli sie nie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie zmienia to jednak faktu, ze Iverson by pojechal Celtow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324745 17/04/2005 20:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
4:1 lub 4:2 :-)))

jak mogłem zapomniec,przecież zjadłem myszke podsczas 7 meczu w ubiegłym sezonie

Heat - Hornets 4:3

#324746 17/04/2005 20:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jaka się gra teraz w PO ...chodzi mi o gospodarzy....

2-2-1-1-1 ?
2-3-2 ?
to się zmienia ...a ja mam słabą pamięć .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324747 17/04/2005 20:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
patrzcie na mecz w Minnesocie

to ja stawiałem na Grizzlies z handi w Dallas,a tu okazuje się,że Misie,jak to Misie,nie lubia sie przemeczać,kiedy nie ma takiej potrzeby

nie muszą wygrywac,Minnesota przegra i sprawa załatwiona

na krzywy ryj do PO wejdzie Memphis,ale Suns ich rozjadą

#324748 17/04/2005 20:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
2-3-2 tylk ow finalach tak to 2-2-1-1

#324749 17/04/2005 20:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zabielany zdaje się ,ze wariant pierwszy

#324750 17/04/2005 20:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
no prosze.... Ponaddzwiękowcy się obudzili ...
szkoda że akurat dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

zapowiada sie kolejna nerwowa końcówka, chyba że Sea zdominuje mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#324751 17/04/2005 20:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
7-meczowa runda to idealna okazja na progresje

rzadko kiedy kończy sie 4:0,a juz bardzo rzadko w parach 3-6 i 4-5

#324752 17/04/2005 20:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
nie, no Minnesota wedlug mnie przegrala PO juz w Atlancie... ale teraz za kare powinni gryzc parkiet, a oni sobie spacerkiem -13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#324753 17/04/2005 20:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
g00niek a propos palek

mam ochote dać na Angels,powinni pojechać z Saarlosem,jak myslisz?
jeszcze 10 minut do meczu

Przepraszam ale akurat poszedłem się pluskać ;-) a doradziłbym żeby nie grać Anaheim...

widzę że 5 dla Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324754 17/04/2005 20:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
z drugiej strony jezeli Seattle rzuca z 60% skutecznoscia, to jak maja nie prowadzic?

#324755 17/04/2005 20:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
to miami ot jednak sa bolki

#324756 17/04/2005 20:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Lokus,kara dla tych,co uważają,że kazdy chce grac z Sonics w PO:-)))

Jeszcze troche czasu i może okazać się,że to własnie Seattle ma najmniejsze ubytki.

W Denver niektórym zdrowie juz nie dopisuje,McGrady w Houston...nie wiadomo,a o Nowitzkim mozna pisac prace doktorskie z ortopedii i urazówki,więc kto wie kto tak naprawde najzdrowszy:-)

co powiesz Snoopol na ten temat?

#324757 17/04/2005 20:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
to miami ot jednak sa bolki

Heheheh Snoopol, my jako fani Detroit musimy zdominowac to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Juz widze co sie bedzie dzialo podczas finalu konferencji... jesli Miami tam doczlapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324758 17/04/2005 20:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
g00niek a propos palek

mam ochote dać na Angels,powinni pojechać z Saarlosem,jak myslisz?
jeszcze 10 minut do meczu

Przepraszam ale akurat poszedłem się pluskać ;-) a doradziłbym żeby nie grać Anaheim...

widzę że 5 dla Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie posłuchałbym:P
Zagrałem:-)

BTW grasz....mnie? hehehehe

#324759 17/04/2005 20:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
wiesz amkwish mnie tylk ozdrowie moich interesuje. Sheed jutro bedzie wiadomo co ale chyba nic powaznego bo na lawce siedizal i miska mu sie cieszyla caly mecz a i larry brown zatroskany zbytnio nie byl. ben juz od konca sezonu bedzie gral z kontuzja, zreszta gra z nia juz od dawna moze po sezonie jakis zabieg bedzie potrzebny. Hamilton kilka szwow ale ze do play off tydzie na w perspektywie spacerki z charlotte i atlanta to bedzie git.
Denver bez cambyego chyba by sie nie liczyli, nowitzki raczej ok a miami to nie bede sie wyrazal. przerzucam na nascar bo nie moge patrzec jak indiana z nimi jedzie.

Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1