Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19
#324800 17/04/2005 21:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
"Sachi inaczej"

[i]Jak jest taki człowiek, jak Sachi, to znaczy, że gdzieś też obstawia antySachi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, tylko ten, to pewnie już za wygrane jakieś małe państwo sobie kupił.

Bonus: Unibet
#324801 17/04/2005 21:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
Chyba ju zmoge zaczac heat to istne nieudaczniki

Zapamietam to :-)))

Wygrają,nie ma innej możliwości.

g00niek,może byc 3 punktami?:-)

Musi byc 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Skubańcy... Pistons pojadą z nimi 4-0 ;-) Kto jest ze mna????!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Do ataku!!!

#324802 17/04/2005 21:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Heh jaka szkoda że ja nigdy DJ-a nie widzialem u nas w dziale.... Jaka tego przyczyna?

#324803 17/04/2005 21:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Settle klasc sie na glebe! Wilki Wam zaplaca pare milionow za to i bedzie ok

#324804 17/04/2005 21:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Mariusz,z tym antySachim to jedna wielka bzdura:-)

Gdyby obstawiał dyscypliwy 2-drogowe to zgoda,ale piłka ma to do siebie,że moga byc 3 rozstrzygniecia.

No chyba,że grać odwrotnie w opcji DNB albo...co chyba lepsze same asiany

Last edited by amkwish; 17/04/2005 21:28.
#324805 17/04/2005 21:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
Minnesotka zaczela gonic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko czemu tak pozno ?:(

#324806 17/04/2005 21:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Wilki juz tego nie dzwigna. Supersonics to nie kelnerzy wiec trzeba liczyc ze nastepny zespol z aspiracjami do PO jednak nie zawiedzie

#324807 17/04/2005 21:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Mariusz,z tym antySachim to jedna wielka bzdura:-)

Gdyby obstawiał dyscypliwy 2-drogowe to zgoda,ale piłka ma to do siebie,że moga byc 3 rozstrzygniecia.

No chyba,że grać odwrotnie w opcji DNB albo...co chyba lepsze same asiany

Niektórzy nie mogą tego zrozumieć ze gra odwrotnie naszej forumowej maskotki nie doprowadzi ich do fortuny... Akurat ten weekend temu przeczył ale ogólnie... nie ma szans..

#324808 17/04/2005 21:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Anderson HR !!!

Aniołki 6:4

a z moich overów HT juz nici

#324809 17/04/2005 21:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Mi sie wydaje, że sachiego raczej NBA nie interesowała. Ja nigdy nie widziałem żadnego meczu NBA w jego temacie.

#324810 17/04/2005 21:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
Quote
Wilki juz tego nie dzwigna. Supersonics to nie kelnerzy wiec trzeba liczyc ze nastepny zespol z aspiracjami do PO jednak nie zawiedzie

Obys sie mylil... (86-93 - 5:45)

#324811 17/04/2005 21:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Nie macie wrażenia, że Seattle robi wszystko, żeby.... przegrać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ray właśnie dwa wolne spudłowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324812 17/04/2005 21:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Mi sie wydaje, że sachiego raczej NBA nie interesowała. Ja nigdy nie widziałem żadnego meczu NBA w jego temacie.
zgadza sie, NBA to nie jego dziedzina, on jest fachowcem od pilki kopanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324813 17/04/2005 21:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]LOL, nie jestem pewny, ale znalezc kogos ze skutecznoscia ponizej 5% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

A Yankeesi może będą mieli jakąś serie zwycięstw, gdy trafią na TB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324814 17/04/2005 21:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Stalker,ja mam wrażenie,że ten chłopina w ogóle nie gra nic w realu:-)))

jedzie po kursach :P,podaje typy,ale nie wierzę,by gral to za pieniądze

zresztą,jakby tak bylo,to nawet szóstke z totolotka by przegrał w 3 miesiące:-)

#324815 17/04/2005 21:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Nie macie wrażenia, że Seattle robi wszystko, żeby.... przegrać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ray właśnie dwa wolne spudłowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A w Minnesocie chyba tylko Garnettowi zalezy - Thomas 2 pudla wzorem Allena, ale Kevin zebral i dobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324816 17/04/2005 21:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Sześć spudłowanych wolnych pod rząd :O) Lekki szok;) Nawet Shaq nie ma aż takiego strita;)

#324817 17/04/2005 21:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Sześć spudłowanych wolnych pod rząd :O) Lekki szok;) Nawet Shaq nie ma aż takiego strita;)
... a Spree dorzucił własnie siódmego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oj trzęsą się ręce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324818 17/04/2005 21:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Experto,nie mów mi nic o Yankees:P

Wczoraj i dziś mi kombosy na "pewniaku" spieprzyli

jak tak dalej pójdzie to będzie mozna zmienic nazwę na ...."Sachiak"

#324819 17/04/2005 21:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
tragiczna skutecznosc z osobistych przyczyna porazki Wilkow

Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1