|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Jak jest taki człowiek, jak Sachi, to znaczy, że gdzieś też obstawia antySachi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, tylko ten, to pewnie już za wygrane jakieś małe państwo sobie kupił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Chyba ju zmoge zaczac heat to istne nieudaczniki Zapamietam to :-))) Wygrają,nie ma innej możliwości. g00niek,może byc 3 punktami?:-) Musi byc 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Skubańcy... Pistons pojadą z nimi 4-0 ;-) Kto jest ze mna????!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Do ataku!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Heh jaka szkoda że ja nigdy DJ-a nie widzialem u nas w dziale.... Jaka tego przyczyna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Settle klasc sie na glebe! Wilki Wam zaplaca pare milionow za to i bedzie ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mariusz,z tym antySachim to jedna wielka bzdura:-)
Gdyby obstawiał dyscypliwy 2-drogowe to zgoda,ale piłka ma to do siebie,że moga byc 3 rozstrzygniecia.
No chyba,że grać odwrotnie w opcji DNB albo...co chyba lepsze same asiany
Last edited by amkwish; 17/04/2005 21:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
Minnesotka zaczela gonic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko czemu tak pozno ?:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Wilki juz tego nie dzwigna. Supersonics to nie kelnerzy wiec trzeba liczyc ze nastepny zespol z aspiracjami do PO jednak nie zawiedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Mariusz,z tym antySachim to jedna wielka bzdura:-)
Gdyby obstawiał dyscypliwy 2-drogowe to zgoda,ale piłka ma to do siebie,że moga byc 3 rozstrzygniecia.
No chyba,że grać odwrotnie w opcji DNB albo...co chyba lepsze same asiany Niektórzy nie mogą tego zrozumieć ze gra odwrotnie naszej forumowej maskotki nie doprowadzi ich do fortuny... Akurat ten weekend temu przeczył ale ogólnie... nie ma szans..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Anderson HR !!!
Aniołki 6:4
a z moich overów HT juz nici
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Mi sie wydaje, że sachiego raczej NBA nie interesowała. Ja nigdy nie widziałem żadnego meczu NBA w jego temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
Wilki juz tego nie dzwigna. Supersonics to nie kelnerzy wiec trzeba liczyc ze nastepny zespol z aspiracjami do PO jednak nie zawiedzie Obys sie mylil... (86-93 - 5:45)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Nie macie wrażenia, że Seattle robi wszystko, żeby.... przegrać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ray właśnie dwa wolne spudłowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Mi sie wydaje, że sachiego raczej NBA nie interesowała. Ja nigdy nie widziałem żadnego meczu NBA w jego temacie. zgadza sie, NBA to nie jego dziedzina, on jest fachowcem od pilki kopanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]LOL, nie jestem pewny, ale znalezc kogos ze skutecznoscia ponizej 5% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
A Yankeesi może będą mieli jakąś serie zwycięstw, gdy trafią na TB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Stalker,ja mam wrażenie,że ten chłopina w ogóle nie gra nic w realu:-)))
jedzie po kursach :P,podaje typy,ale nie wierzę,by gral to za pieniądze
zresztą,jakby tak bylo,to nawet szóstke z totolotka by przegrał w 3 miesiące:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Nie macie wrażenia, że Seattle robi wszystko, żeby.... przegrać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ray właśnie dwa wolne spudłowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A w Minnesocie chyba tylko Garnettowi zalezy - Thomas 2 pudla wzorem Allena, ale Kevin zebral i dobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Sześć spudłowanych wolnych pod rząd :O) Lekki szok;) Nawet Shaq nie ma aż takiego strita;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Sześć spudłowanych wolnych pod rząd :O) Lekki szok;) Nawet Shaq nie ma aż takiego strita;) ... a Spree dorzucił własnie siódmego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oj trzęsą się ręce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Experto,nie mów mi nic o Yankees:P
Wczoraj i dziś mi kombosy na "pewniaku" spieprzyli
jak tak dalej pójdzie to będzie mozna zmienic nazwę na ...."Sachiak"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
tragiczna skutecznosc z osobistych przyczyna porazki Wilkow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|