Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19
#324860 17/04/2005 22:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
no panowie juz sie nie moge doczekac na play off. bileciki na pierwsze dwa mecze juz mam wiec bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Jesli dojdzie do finalow ja kwszyscy przewiduja pistons-heat ot dopiero bedzie gratka

Bonus: Unibet
#324861 17/04/2005 22:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Dzięki amkwish.
Hmm... to ja teraz czekam na New Jersey i (choć z mniejszym zainteresowaniem) na Boston...

A Minnesoty nawet mi się opłakiwać jakoś specjalnie nie chce, bo zespół w trakcie tego sezonu prezentował się żałośnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chociaż jakiś sentyment jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

No ale życie toczy się dalej - przed nami mam nadzieję piękne po... Oby też dochodowe...
Może wrócę do podawania typów w tematach dziennych...
Chociaż czasu nie mam niestety za dużo, więc na epopeje nie ma co liczyć.
Jestem z Wami w każdym razie cały czas... Ten sezon był pierwszym podczas którego siedziałem w NBA non stop i w końcu byłem na bieżąco...
A forum też się rozkręciło.
W związku z tym, że doszedł gooniek to już się boję co się będzie działo podczas spotkań Miami - Detroit w po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)

PS. No a swoją drogą to sobie dziś poszaleliście w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
DJ SACHI i quasi-czat zaczyna być przy Was naprawdę bardzo mało rozwlekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)

#324862 17/04/2005 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Z biorytmami Iversona i Cartera to nie sa chyba czary.
Zobaczymy co dalej.

Go NJ !

#324863 17/04/2005 22:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
no panowie juz sie nie moge doczekac na play off. bileciki na pierwsze dwa mecze juz mam wiec bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Jesli dojdzie do finalow ja kwszyscy przewiduja pistons-heat ot dopiero bedzie gratka
nawet nie zdajesz sobie sprawy jak Ci zazdroszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324864 17/04/2005 22:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Najgorsze, ze nei zdazylem pociagnac netsow tak sie emocjowalem miami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#324865 17/04/2005 22:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Dzis koszmar takiej wtopy od dawna nie mialem! miami walczylo ale -8 nie wlazlo minnesota wiadomo co robila i wiadomo dlaczego -8 nie wlazlo, no ale takie zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Tak mysle juz o kursach na awans 1 rundy w PO i zapewne buki nie dadza zarobic.
Ale jakby tak dali kurs przykladowo:
- awans suns z memphis 1.15
- awans spurs z denver 1.15
- awans miami z ??(nets,cavs) 1.15 chociaz po dzisiejszym meczu widac ze nie ma shaqa nie ma miami a jak cos go zlapie w trakcie PO to roznie moze byc nawet w 1 rundzie.
- awans det ?? 1.15
To daje lacznie jakies 1.7 i mozna grac za mega stawke.

Ale znajac zycie buki az takich kursow duzych nie dadza.
Z tego co pamietam z poprzednich PO to kursy wahaly sie 1.04 -1.20 i to spurs oczywiscie 1.04.

Zawsze osobiscie przepadalem za awansami do kolejnej rundy bo to nie jest 1 mecz wiec tzw okres, zly dzien, kac itp chlopakom trafic sie nie moze w kazdym meczu, przegraja 1 mecz na drugi mega mobilizacja itd.

Pozdr.

#324866 17/04/2005 22:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Gooniek jeśli chodzi o te bezpośrednie spotkania to bardziej mi chodziło o parę Washington - Chicago...
A tu niestety 2-1 dla Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No ale i tak mam nadzieję, że Byki będą wyżej, bo zastrzyk finansowy miałbym przy takim układzie naprawdę całkiem spory...
Swoją drogą to co ten zespół przeszedł w mijającym sezonie to dla mnie prawdziwy fenomen...
Ale to był w ogóle ciekawy sezon ciekawych drużyn...

#324867 17/04/2005 22:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Aslan,pewnie nie zauważyleś wątku,w ktorym zdecydowalismy.,ze quasi-czat NBA zaczynamy w temacie dziennym,po zakończeniu typowań.
Dlatego temat wyglada inaczej:-)

#324868 17/04/2005 22:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Chyba dobrze ze zmienilem plany co do gry na Phile, bo dopadlem handi 3,5 i jednak wolalem byc w Waszym obozie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Go NJN

#324869 17/04/2005 22:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
No przezycia nie zapomniane. Spytaj goonka cos o tym wie. play off to nie tylko inna koszykowka na parkiecie ale i inna oprawa na trybunach. w tym roku postanowilem byc na kazdym meczu pistons w domu. W tamtym bylem na wszystkich finalach wschodu z pacers i na wszystkich meczach z lakers, najlepsze przezycia odkad w stanach jestem

#324870 17/04/2005 22:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
HA!! Jedziem Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem ich baaardzo mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Snoopol.. ja wpadnę na NBA Finals ;-))

#324871 17/04/2005 22:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Amkwish, domyślałem się właśnie, że tak zdecydopwaliście, bo tylko taka interpretacja przychodziła mi do głowy na obronę tego co tu się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No ale żeby Cię zaskoczyć to powiem, że wydaje mi się, iż jest to bardzo mądra decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324872 17/04/2005 22:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
HA!! Jedziem Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem ich baaardzo mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Snoopol.. ja wpadnę na NBA Finals ;-))

Wpadaj wpadaj mozesz sie nawet u mnie zatrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324873 17/04/2005 22:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
No przezycia nie zapomniane. Spytaj goonka cos o tym wie.

Napiszę tak... Po meczu z Lakers w tamtym sezonie mogłem umrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niezapomniane, efektowne, cudowne... no po prostu marzenie spełnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#324874 17/04/2005 22:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Amkwish, domyślałem się właśnie, że tak zdecydopwaliście, bo tylko taka interpretacja przychodziła mi do głowy na obronę tego co tu się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No ale żeby Cię zaskoczyć to powiem, że wydaje mi się, iż jest to bardzo mądra decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pewnie na 2 lub 3 stronie z tematami znajdziesz jeszcze ten w którym sa propozycje zmian... Amkwish zaproponował, a przyszło to chyba z tego że (jak pewnie niektórzy pamiętają) w styczniu mieliśmy świetne czaty na quasi... potem coś się popsuło, ale wszystko wraca do normy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> USA Sports kwitnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#324875 17/04/2005 22:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
snoopol chodze po stronkach, ale jakos nie moge znalezc cen na pierwsze mecze :/ wiec moglbys napisac ile taka przyjemnosc kosztuje?

#324876 17/04/2005 22:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
NJN robi na mnie ogromne wrazenie w tej koncowce sezonu

#324877 17/04/2005 22:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Playoff NBA jest porównywalny cena do Ligi Mistrzów(piłka).

#324878 17/04/2005 22:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
snoopol chodze po stronkach, ale jakos nie moge znalezc cen na pierwsze mecze :/ wiec moglbys napisac ile taka przyjemnosc kosztuje?

zalezy od siedzenia. na pierwszy placilem $40, na drugi zdaje sie $78. ale ot juz fajne miejsca. Tak w ogole ot ciezko bilety dostac bo sporo ludzi ma season tickets i oni maja pierwszenstwo kupna na play off. w zeszlym roku na finaly musialem kupowac bilety na e-bay i to mnie kosztowalo bardzo drogo. ale bylo warto !!!

#324879 17/04/2005 22:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Iverson 6/6 z pola i 2/2 za trzy... masakra

Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1