|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
no panowie juz sie nie moge doczekac na play off. bileciki na pierwsze dwa mecze juz mam wiec bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Jesli dojdzie do finalow ja kwszyscy przewiduja pistons-heat ot dopiero bedzie gratka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Dzięki amkwish. Hmm... to ja teraz czekam na New Jersey i (choć z mniejszym zainteresowaniem) na Boston...
A Minnesoty nawet mi się opłakiwać jakoś specjalnie nie chce, bo zespół w trakcie tego sezonu prezentował się żałośnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chociaż jakiś sentyment jest... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No ale życie toczy się dalej - przed nami mam nadzieję piękne po... Oby też dochodowe... Może wrócę do podawania typów w tematach dziennych... Chociaż czasu nie mam niestety za dużo, więc na epopeje nie ma co liczyć. Jestem z Wami w każdym razie cały czas... Ten sezon był pierwszym podczas którego siedziałem w NBA non stop i w końcu byłem na bieżąco... A forum też się rozkręciło. W związku z tym, że doszedł gooniek to już się boję co się będzie działo podczas spotkań Miami - Detroit w po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)
PS. No a swoją drogą to sobie dziś poszaleliście w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> DJ SACHI i quasi-czat zaczyna być przy Was naprawdę bardzo mało rozwlekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Z biorytmami Iversona i Cartera to nie sa chyba czary. Zobaczymy co dalej.
Go NJ !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
no panowie juz sie nie moge doczekac na play off. bileciki na pierwsze dwa mecze juz mam wiec bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Jesli dojdzie do finalow ja kwszyscy przewiduja pistons-heat ot dopiero bedzie gratka nawet nie zdajesz sobie sprawy jak Ci zazdroszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Najgorsze, ze nei zdazylem pociagnac netsow tak sie emocjowalem miami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Dzis koszmar takiej wtopy od dawna nie mialem! miami walczylo ale -8 nie wlazlo minnesota wiadomo co robila i wiadomo dlaczego -8 nie wlazlo, no ale takie zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Tak mysle juz o kursach na awans 1 rundy w PO i zapewne buki nie dadza zarobic. Ale jakby tak dali kurs przykladowo: - awans suns z memphis 1.15 - awans spurs z denver 1.15 - awans miami z ??(nets,cavs) 1.15 chociaz po dzisiejszym meczu widac ze nie ma shaqa nie ma miami a jak cos go zlapie w trakcie PO to roznie moze byc nawet w 1 rundzie. - awans det ?? 1.15 To daje lacznie jakies 1.7 i mozna grac za mega stawke.
Ale znajac zycie buki az takich kursow duzych nie dadza. Z tego co pamietam z poprzednich PO to kursy wahaly sie 1.04 -1.20 i to spurs oczywiscie 1.04.
Zawsze osobiscie przepadalem za awansami do kolejnej rundy bo to nie jest 1 mecz wiec tzw okres, zly dzien, kac itp chlopakom trafic sie nie moze w kazdym meczu, przegraja 1 mecz na drugi mega mobilizacja itd.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Gooniek jeśli chodzi o te bezpośrednie spotkania to bardziej mi chodziło o parę Washington - Chicago... A tu niestety 2-1 dla Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No ale i tak mam nadzieję, że Byki będą wyżej, bo zastrzyk finansowy miałbym przy takim układzie naprawdę całkiem spory... Swoją drogą to co ten zespół przeszedł w mijającym sezonie to dla mnie prawdziwy fenomen... Ale to był w ogóle ciekawy sezon ciekawych drużyn...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Aslan,pewnie nie zauważyleś wątku,w ktorym zdecydowalismy.,ze quasi-czat NBA zaczynamy w temacie dziennym,po zakończeniu typowań. Dlatego temat wyglada inaczej:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Chyba dobrze ze zmienilem plany co do gry na Phile, bo dopadlem handi 3,5 i jednak wolalem byc w Waszym obozie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Go NJN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
No przezycia nie zapomniane. Spytaj goonka cos o tym wie. play off to nie tylko inna koszykowka na parkiecie ale i inna oprawa na trybunach. w tym roku postanowilem byc na kazdym meczu pistons w domu. W tamtym bylem na wszystkich finalach wschodu z pacers i na wszystkich meczach z lakers, najlepsze przezycia odkad w stanach jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
HA!! Jedziem Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem ich baaardzo mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Snoopol.. ja wpadnę na NBA Finals ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Amkwish, domyślałem się właśnie, że tak zdecydopwaliście, bo tylko taka interpretacja przychodziła mi do głowy na obronę tego co tu się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale żeby Cię zaskoczyć to powiem, że wydaje mi się, iż jest to bardzo mądra decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
HA!! Jedziem Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem ich baaardzo mocno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Snoopol.. ja wpadnę na NBA Finals ;-)) Wpadaj wpadaj mozesz sie nawet u mnie zatrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No przezycia nie zapomniane. Spytaj goonka cos o tym wie. Napiszę tak... Po meczu z Lakers w tamtym sezonie mogłem umrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niezapomniane, efektowne, cudowne... no po prostu marzenie spełnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Amkwish, domyślałem się właśnie, że tak zdecydopwaliście, bo tylko taka interpretacja przychodziła mi do głowy na obronę tego co tu się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale żeby Cię zaskoczyć to powiem, że wydaje mi się, iż jest to bardzo mądra decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie na 2 lub 3 stronie z tematami znajdziesz jeszcze ten w którym sa propozycje zmian... Amkwish zaproponował, a przyszło to chyba z tego że (jak pewnie niektórzy pamiętają) w styczniu mieliśmy świetne czaty na quasi... potem coś się popsuło, ale wszystko wraca do normy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> USA Sports kwitnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
snoopol chodze po stronkach, ale jakos nie moge znalezc cen na pierwsze mecze :/ wiec moglbys napisac ile taka przyjemnosc kosztuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
NJN robi na mnie ogromne wrazenie w tej koncowce sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Playoff NBA jest porównywalny cena do Ligi Mistrzów(piłka).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
snoopol chodze po stronkach, ale jakos nie moge znalezc cen na pierwsze mecze :/ wiec moglbys napisac ile taka przyjemnosc kosztuje? zalezy od siedzenia. na pierwszy placilem $40, na drugi zdaje sie $78. ale ot juz fajne miejsca. Tak w ogole ot ciezko bilety dostac bo sporo ludzi ma season tickets i oni maja pierwszenstwo kupna na play off. w zeszlym roku na finaly musialem kupowac bilety na e-bay i to mnie kosztowalo bardzo drogo. ale bylo warto !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Iverson 6/6 z pola i 2/2 za trzy... masakra
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|