Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
dampan #3223720 22/06/2009 17:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
możesz założyć na innego członka rodziny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
to jak teraz bedzie z ta promocja siatka/tenis, zagralem siatke za te min. 100 w weekend, oczywiscie przegralem wink , teraz zaklad bez ryzyka 50zl poszedl na tenis, oczywiscie juz przegrany i co teraz? dostane z powrotem te 50 zl do jednokrotnego obrotu ?

Linc #3229911 24/06/2009 22:44
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Mam problem z ich stroną. Chcę mieć otwarte dwa okienka z live. Pierwsze działa normalnie, ale gdy otwieram następne wynik nie zmienia się. Czas meczu chodzi, ale kursy i wynik nie aktualizują się. Napisałem do supportu, ale ich odpowiedź w niczym mi nie pomogła. Usunąłem cookie i inne śmieci, ale to nic nie dało. Co zrobić?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by podstawek87
Mam problem z ich stroną. Chcę mieć otwarte dwa okienka z live. Pierwsze działa normalnie, ale gdy otwieram następne wynik nie zmienia się. Czas meczu chodzi, ale kursy i wynik nie aktualizują się. Napisałem do supportu, ale ich odpowiedź w niczym mi nie pomogła. Usunąłem cookie i inne śmieci, ale to nic nie dało. Co zrobić?

Spróbuj z innej przeglądarki ... jak nie pomoże to znaczy że błąd po ich stronie tkwi w oprogramowaniu i nic nie poradzisz na to...

santa

Legia #3249918 03/07/2009 16:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Co jest z Unibetem? Jeden z certyfikatów bezpieczeństwa im wygasł i u mnie są tylko same napisy bez żadnej grafiki. Próbowałem odpalić z trzech przeglądarek i wszędzie to samo... Czy to jakiś atak na serwer , czy co?

nowik #3249929 03/07/2009 16:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Dziękujemy za wybranie naszego Kasyna!
Za to, że grasz u nas regularnie mamy dla Ciebie prezent: dajemy Ci bonus 3e!

Jak to działa?
Wpłać do Kasyna co najmniej 3e w dniach od 1 lipca (15.00CET) do 7 lipca (23.59CET), a automatycznie otrzymasz bonus 3e!

Do dzieła! Odbierz bonus i wygrywaj!

Zasady
Bonus jest dodawany tylko do Twojego pierszego (:D laugh laugh laugh :D) depozytu wykonanego w tym czasie. Pieniądze nie mogą być wypłacone z Kasyna przed wykonaniem 25 krotnego obrotu. Zakłady na ruletkę, craps, black jack i baccarat nie liczą się przy obrocie bonusem. W przypadku wypłacenia środków z konta w kasynie przed wykonaniem obrotu bonus przepada.



slabymi zartami sypią, a jeszcze te bledy laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Też mnie to rozbawiło gdy wczoraj sprawdzalem pocztę laugh

'Za to, że grasz u nas regularnie mamy dla Ciebie prezent: dajemy Ci bonus 3e! '


Przecież ja u nich nie gram laugh

Platini #3249959 03/07/2009 17:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja dostalem depozyt 100% grin ale juz przegralem...

Ojro #3249992 03/07/2009 17:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
ja tak samo wplacilem sobie pewna kwote i ku mojemu zdziwieniu pojawiała sie dwa razy wieksza smile

anmar #3250004 03/07/2009 17:52
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
To ja też na próbę wpłaciłem i pojawiło się 100 PLN więcej. Może to jakiś błąd w sofcie ??? smile
A jeśli to bonus to jakie warunki obrotu. Supportu nie mam śmiałości pytać, jeszcze zabiorą ...

wtapiacz #3250015 03/07/2009 17:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Oni maja chyba cos na ksztalt programu lojalnosciowego bo niemal przy kazdej wplacie cos mi tam dorzucali,szczegolnie po dluzszej przerwie..

Rosół #3250071 03/07/2009 18:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Ale piszecie o wpłatach do kasyna czy na zakłady?

Ja u nich przez dluuugi czas nic nie wplacałem. Jakby dali kilka groszy to można pomyslec wink

Platini #3250191 03/07/2009 20:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Możecie w ogóle otworzyć stronę Unibetu? Bo ja wciąż mama problem...

nowik #3250209 03/07/2009 20:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
oni ostatnio czesto wysylaja promo od depozytow, do wczoraj te promo bylo aktualne:
https://pl.unibet.com/betting/article.do?contentId=37333

wczesniej cos o Wimbledonie i wszedzie te same warunki, obrot 7 razy po minimum 1.4, ale jak zawsze wszystko co ponad depozyt + bonus mozna wyplacac w czasie obrotu

yaaho #3260438 09/07/2009 03:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Sprawdzcie swoje konta w kasynie - u mnie ni z gruchy ni z pietruchy 10euro bonusu smile
Ukręciłem z tego 100zł na rulecie i poszło na zakłady wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Originally Posted by jacekplacek
Sprawdzcie swoje konta w kasynie - u mnie ni z gruchy ni z pietruchy 10euro bonusu smile
Ukręciłem z tego 100zł na rulecie i poszło na zakłady wink

a ja dostalem 20 ojro, ale obrot 500krotny laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
He faktycznie jest. Dzięki !

wtapiacz #3260469 09/07/2009 03:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Ale nie musisz obrócić, w trakcie obracania wszystko co masz w danej chwili ponad bonus mozesz przelac na zakłady - ja grałem sobie po troszeczkę i co chwila nadwyzka na zakłady smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Originally Posted by jacekplacek
Ale nie musisz obrócić, w trakcie obracania wszystko co masz w danej chwili ponad bonus mozesz przelac na zakłady - ja grałem sobie po troszeczkę i co chwila nadwyzka na zakłady smile

a tego nie wiedzialem, zazwyczaj jak dostane cos takiego, to wchodze na slota i krece za max stawke- raz kozie, ugralem 6 ojro :D, zaraz przelewam
dzieki piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Opowiem swoja sytuacjem, w ciagu 3 tygodni ugralem i wyplacilem na live ponad 10k, na szczescie bedac przezorny po kazdej wiekszej wygranej tj. gdy stan konta byl +800 to nadwyzke wyplacalem. W piatek dostalem lilimt na gre live na 8-10 pln na spotkanie wiec wyplacilem wszystkie srodki (ok 1500pln) , w sobote zablokowano konto, a oto mail jaki otrzymalem:

Witam serdecznie Panie Pawle!

Dziękuje za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję , że przesłane dokumenty zostały przekazane do naszego Wydziału Finansowego w celu weryfikacji i realizacji wypłaty z Pana konta gracza. Pana konto zostało zablokowane ze względu na naruszenie naszego regulaminu:

5.1.12

"Syndicate Betting" jest to czyn , zabroniony przez Unibet, w którym Właściciel Konta lub osoby trzecie z nim związane łamią Regulamin Unibetu, bezpośrednio lub pośrednio.

2.8

Wlasciciel Konta może posiadać tylko jedno Konto gracza w Unibet.



2.5.

Właściciel Konta gwarantuje, że w każdym czasie, nie jest:

- Reprezentantem osób trzecich.



Zgodnie z naszym regulaminem punktu 2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:

- Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień.

Decyzja w tej sprawie jest ostateczna i jakiekolwiek odwołania od tej decyzji nie będą uwzględniane. Z przykrością informuję, że Biuro Obsługi Klienta nie będzie w stanie udzielić jakiejkolwiek dalszej pomocy w tej sprawie. Proszę również pamiętać, że:

2.3.

Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:



Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w Unibet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.



W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.

Nawet nie wiem co mam o tym myslec, ciekawe czy ta wyplate zrealizu smirk ja...

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, betowiec, aker, Lukasz111), 2,776 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1