Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
retoox #3248200 02/07/2009 22:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
nie i mam nadzije ze to dlugo nie potrwa :/

Bonus: Unibet
retoox #3252130 04/07/2009 19:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Mam pytanie. Dostajecie ciągle te bonusy 50 zł co tydzień, dwa? Nie wiem, czy na mnie się obrazili, czy co...

pcZKS #3252132 04/07/2009 19:42
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by pcZKS
Mam pytanie. Dostajecie ciągle te bonusy 50 zł co tydzień, dwa? Nie wiem, czy na mnie się obrazili, czy co...
to są bonusy od wpłąt i obrotu...
Teraz też ich nie dostaje tongue

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Wpłaty są ciągle, co jakiś czas, wielkość podobna co zwykle. To fakt obrót raczej jest znacznie mniejszy - często prawie od razu wypłacana kasa. Ale nie zapominam o nich, a to w końcu bonusy lojalnościowe miały być smile

pcZKS #3252916 05/07/2009 03:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by pcZKS
Wpłaty są ciągle, co jakiś czas, wielkość podobna co zwykle. To fakt obrót raczej jest znacznie mniejszy - często prawie od razu wypłacana kasa. Ale nie zapominam o nich, a to w końcu bonusy lojalnościowe miały być smile

Czynnikiem decydujacym jest obrot, wplaty nie maja znaczenia.

Te 50 to zdaje sie 1% od obrotu.

Mozna wiec odczytac intencje w ten sposob "Jestes lojalny, nie dlatego ,ze trzymasz kase, ale gdy obstawiasz regularnie" smile

Amkwish #3253332 05/07/2009 16:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Dzięki za wyjaśnienie piwo, w takim razie się chwilowo nie doczekam bonusa, może za miesiąc. No i wychodzi też na to, że kiedyś całkiem sporo musiałem tego obrotu robić smile

pcZKS #3267024 12/07/2009 21:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
brawa dla tej firmy,

zakład na pierwsze wykluczenie w GP Niemiec rozliczone kilka minut po wykluczeniu zawodnika z wyścigu.piwo

john #3272213 16/07/2009 02:09
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
mam problem z rejestracją na bet365 ponieważ w zakładce adres jak podaje ulice numer bloku i mieszkania to pisze ze Pole musi być tylko alfanumeryczne. co mam zmienić??

np. Kołątaja 15/10 miekszam w bloku i jak mam to wpisać w polu adres? wszędzie daje numer bloku od mieszkania odzielam / a nie chce by potem robili jakieś problemy tutaj

Toretto #3272243 16/07/2009 02:21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Toretto
mam problem z rejestracją na bet365 ponieważ w zakładce adres jak podaje ulice numer bloku i mieszkania to pisze ze Pole musi być tylko alfanumeryczne. co mam zmienić??

np. Kołątaja 15/10 miekszam w bloku i jak mam to wpisać w polu adres? wszędzie daje numer bloku od mieszkania odzielam / a nie chce by potem robili jakieś problemy tutaj

Jak masz w Dowodzie?

Ja mam 15 m. 10

Ý€$ #3272259 16/07/2009 02:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,959
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,959
Likes: 12
15 10 smile

Ý€$ #3272264 16/07/2009 02:26
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
też tak mam z "m" chciałem się tylko upewnić wśród osób które mają konto w bet365 i też może mieszkają na blokach bo w większości przypadków wpisane mam 16/124 dobra dzięki:)

Toretto #3273311 16/07/2009 19:16
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
hym to jeszcze ja smile jeśli wczoraj założyłem konto w bet365 i jeszcze nie zweryfikowałem swojego konta bo czekam na list z kodem weryfikującym który ma dojść ponoć do 5dni to w tym czasie niema co wpłacać pieniędzy zważywszy na to że bonus można aktywować do 7dni od wpłaty na konto więc jakby coś z weryfikacją w 5dniach się nie zmieściło to lipa i bonusa nie dostane za tą kase z pierwszej wpłaty.
troche zamęciłem sprawe więc krótkie pytanie smile pieniądze z mb do buka przelać dopiero po weryfikacji konta??

Toretto #3273433 16/07/2009 20:04
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Originally Posted by Toretto
hym to jeszcze ja smile jeśli wczoraj założyłem konto w bet365 i jeszcze nie zweryfikowałem swojego konta bo czekam na list z kodem weryfikującym który ma dojść ponoć do 5dni to w tym czasie niema co wpłacać pieniędzy zważywszy na to że bonus można aktywować do 7dni od wpłaty na konto więc jakby coś z weryfikacją w 5dniach się nie zmieściło to lipa i bonusa nie dostane za tą kase z pierwszej wpłaty.
troche zamęciłem sprawe więc krótkie pytanie smile pieniądze z mb do buka przelać dopiero po weryfikacji konta??

Ja przelalem odrazu. Konto załozyłem w sobote a list dostałem we wtorek albo w środe.

Poza tym masz 3 opcje weryfikacji. Mozesz wysłac im skan/zdjecie dowodu/prawa jazdy na maila i Ci zweryfikuja konto. Ja wysłalem prawo jazdy pierwsza strone i zweryfikowali mi konto, a ta opcja opcja pocztowa byla "dodatkowa"

Wiec imo wplacaj kase kiedy chcesz i wysyslij prawo jazdy/dowod

Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
Originally Posted by pettersen
po raz kolejny utwierdzam sie, ze na ich czacie pracuja same glaby i idiotki


nie rozrozniaja podstawowych zasad gry i na dodatek sami sie rozlaczaja

zenada
Potwieram mialem problem nic nie wyjasnili az nerw bierze

Does #3280476 20/07/2009 14:25
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Da sie jakos sprawdzić czy mamy zweryfikowane konto ?

Konto mam od 3 lat ale nie pamiętam czy weryfikowałem, gdy wchodzę w "weryfikacja" mam komunikat:

"Weryfikacja Twojego konta zakończyła się sukcesem. Aby zapewnić skuteczną realizację Twoich transakcji, możesz rozszerzyć swój status weryfikacji konta potwierdzając dodatkowe informacje, zobacz szczegóły poniżej."

będą jeszcze jakieś dodatkowe weryfikacje, czy juz mam wszystko z głowy ?

kadus #3280478 20/07/2009 14:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by kadus
Da sie jakos sprawdzić czy mamy zweryfikowane konto ?

a od czego jest support ? smile przecież można do nich napisać i 'wszystkiego' się dowiesz.

pozdr,

kadus #3280554 20/07/2009 17:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kadus
będą jeszcze jakieś dodatkowe weryfikacje, czy juz mam wszystko z głowy ?

Wszystko, aby rozpoczac granie, natomiast do wiekszych wyplat bedzie potrzebny jeszcze 4-cyfrowy kod weryfikacyjny.

Pewnie go nie pamietasz, ale to nie problem.

Zwroca sie do Ciebie o podanie pewnych danych (np. pierwsza linijka adresu, 4 ostatnie cyfry z numeru karty, kwota ostatniej transakcji, itp), po czym przydziela Ci wybrany nowy kod.

Przy okazji moge potwierdzic solidnosc Bet365.

Ostatnio dokonywalem wiekszej wyplaty i 5 dni nie mialem pieniedzy na koncie.

Jak sie okazalo byla to wina banku, ktory ksieguje tego rodzaju operacje raz w tygodniu.

Bet365 wyplacil pieniadze natychmiast po wydaniu przeze mnie zlecenia.

Tak trzymac smile

Amkwish #3280561 20/07/2009 17:42
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
na jaki adres email mam wysłać skan dowodu do bet365?
chodzi może o ten [email protected] ??


Toretto #3280768 20/07/2009 20:04
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
witam.
ostatnio gra live idzie bardzo ok i mam zamiar zmienic buka z expekt na bet365, z expektu juz kasa wypłacona teraz przelew na poczcie do bet365...
ma ktos wzór co trzeba wpisac na blankiecie przelewowym ?
na stronie jest:

Nazwa konta Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England
IBAN GB30NWBK60730133015260
Kod Swift NWBKGB2L

bedzie to ok czy cos inne, kwota przenoszona znaczna i nie chce spierniczyc niczego wink dzieki za pomoc, pzdr... Marcin

cobra #3280900 20/07/2009 20:38
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
panowie wie ktos ?

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1