Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z, racja. smile Ten konkurs charakteryzuje się tym, że ma klarowny regulamin, który jest praktycznie stały. Ja też nigdy nie miałem problemów z rozpoznaniem rywala, ale chcemy aby ktoś przynajmniej przed zagraniem pierwszego typa grzecznościowo poinformował o swoim awansie.

Radek, trafne spostrzeżenie. smile Zróbmy może tak: "Osoba, która awansowała powinna zgłosić..."

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by zyciesca
Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com [expekt.com] i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował.

Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!!

Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów smirk

A jak niektórzy nie mają czasu na to? To,że masz wakacje i jesteś 24/H na forum to nie znaczy,że każdy musi kontrolować typy swoich rywali, mądralo. Konkurs jest po to żeby podawać typy, wiedzieć z kim się gra, a nie na szukaniu w ofercie wyników i na forum typów rywali, powodzenia papa

Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Originally Posted by javapl
A jak niektórzy nie mają czasu na to?

To się nie zapisują do konkursu na który nie mają czasu.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
Myślę że to nie fair w trakcie konkursu wprowadzać takie zmiany. Wiele osób zapoznało się z regulaminem przed zapisaniem się do konkursu. Nie każdy będzie o tym wiedział i -200 będzie ogromnym zaskoczeniem. W trakcie konkursu nie robi się takich zmian, wprowadźcie to od przyszłej edycji.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by javapl
Originally Posted by zyciesca
Podawanie wyników nie jest do niczego potrzebne. Robię to tak, wchodzę na forum, wciskam Szukaj, następnie advanced, w Display Name Search wpisuję nick mojego rywala, zaznaczam dział Playoff i cuda - wyskakują wszystkie posty mojego rywala. Teraz może bardziej skomplikowana sprawa ponieważ muszę sprawdzić wyniki jego typów. Wchodzę na www.expekt.com [expekt.com] i daje? na wyniki zdarzeń i kolejny cud są wszystkie wyniki jego typów, wystarczy sprawdzić godzinę i dzień danego zdarzenia. To taka instrukcja dla tych którzy narzekają jak to ciężko znaleźć informację na temat kto awansował.

Kolejna sprawa to drabinka, jak zawsze i w tej edycji pojawią się tacy którzy będą mówić że nie mają tego programu który otworzy drabinkę, więc przypominam!!! Drabinka jest w temacie losowanie, naprawdę !!!

Konkurs jest naprawdę ciekawy, regulamin prosty, niektórzy chcą aby im wszystko na tacy zaserwować, a to tylko odrobina wysiłku, aby sprawdzić z kim się gra. Reforma polskiego szkolnictwa doprowadziła do takich absurdów smirk

A jak niektórzy nie mają czasu na to? To,że masz wakacje i jesteś 24/H na forum to nie znaczy,że każdy musi kontrolować typy swoich rywali, mądralo. Konkurs jest po to żeby podawać typy, wiedzieć z kim się gra, a nie na szukaniu w ofercie wyników i na forum typów rywali, powodzenia papa

Jak nie bedziesz kontrolowal typow swojego rywala, to skad bedziesz wiedzial, ze awansowales?. Wy to macie problemy wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Termii czytaj z rozumieniem, chodzi mi o mojego przeciwnika w następnej/następnych rundach. Ja nie jestem od tego żeby liczyć kto awansował w jego parze i chcę wiedzieć z kim gram wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by kulpa
Myślę że to nie fair w trakcie konkursu wprowadzać takie zmiany. Wiele osób zapoznało się z regulaminem przed zapisaniem się do konkursu. Nie każdy będzie o tym wiedział i -200 będzie ogromnym zaskoczeniem. W trakcie konkursu nie robi się takich zmian, wprowadźcie to od przyszłej edycji.

kulpa nie rób sobie jaj, każdy kto gra w konkursie powinien śledzić temat Uwagi - Playoff Expekt, można również zamieścić dodatkowego posta w temacie Regulamin, również Conrad w każdym temacie może napisać dużymi literami, że nastąpiła mała zmiana w regulaminie i każdy ślepy chcący to zobaczyć zobaczy to laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
Podstawowa zasada mówi że regulaminu nie zmienia się w trakcie, ale oczywiście decyzja należy do bossa. Może to być nie fair w stosunku do tych którzy czytali regulamin przez zapisaniem się do konkursu.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Nie rozumiem czemu są oportuniści w kwestii wprowadzenia tego punktu do regulaminu? Czy tak ciężko poświęcić 5 sekund i napisać, że się awansowało. Ale nie, lepiej szukać dziury w całym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by takizwykły
Nie rozumiem czemu są oportuniści w kwestii wprowadzenia tego punktu do regulaminu? Czy tak ciężko poświęcić 5 sekund i napisać, że się awansowało. Ale nie, lepiej szukać dziury w całym.

Lubią utrudniać życie przeciwnikowi nie świetnymi typami tylko tym by nie wiedział z kim gra wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Czy można podać do konkursu takie typy: 3-1 i 3-2 dla Holandii?
W regulaminie napisane jest, że można podać dwa typy na ten sam mecz, ale chcę się upewnić.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Możesz.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 223
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223
mogłby ktos wrzucic drabinke playy offów w wordzie albo innym programie offica ?? dzieki z gory

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Mój rywal Daramanian podał taki typ, trafił, ale brakuje daty, jak rozumiem -100 za niepoprawne dane?

#4
New York Yankees - Toronto Bluejays(+1,5pkt)
Wybrani pitchers A. Burnett - B. Tallet
Typ: New York Yankess (-1,5pkt)
Kurs: 2,1

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by garmin
Mój rywal Daramanian podał taki typ, trafił, ale brakuje daty, jak rozumiem -100 za niepoprawne dane?

#4
New York Yankees - Toronto Bluejays(+1,5pkt)
Wybrani pitchers A. Burnett - B. Tallet
Typ: New York Yankess (-1,5pkt)
Kurs: 2,1

9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.

- - -

dla mnie sprawa jest oczywista... cop

Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
Mam pytanie odnośnie typów zastępczych. Mój rywal podał typy zastępcze na wyrost, czyli nie wiedział o tym że w którymś z jego podanych meczów nastąpi zwrot. Jak takie typy się liczą? ponieważ akurat nastąpił zwrot a jego typ zastępczy wszedł, jednak czytałem tu w dyskusjach że można podać zastępczy typ tylko wtedy gdy wiemy że jest zwrot, a on nie wiedział. Czy zmieniło się coś w tej kwesti w regulaminie ostatnio?

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
czasami niektórzy podają typy zastępcze wcześniej, bo wyjeżdżają, typ zastępczy tylko i wyłącznie po zwrocie trąci trochę paranoją imo wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
W uwagach znalazłem informacje, że typ zastępczy można podać tylko wtedy gdy wiemy że nastąpił zwrot, tylko się upewniam.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Baqu ma racje, nie ma daty to typ trafiony liczy się jako nieważny i można co najwyżej w jego miejsce wysłać zastępczy, a typ nie trafiony to oczywiście -100zl.

Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)."

Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem... smile ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów.

Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1