|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Ktoś się w to w ogóle bawi(ł) ?
Mam na myśli 'komentowanie' meczy na żywo by ktoś mógł pograć na live ?
Jakieś wrażenia ?- łatwa kasa czy nie duże ryzoko że forsy się nigdy nie zobaczy ?:-)
Nie wiem czy temat na dobry dział, jak coś to przenieście. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Wiem, że tobet zukał niedawno ludzi do tego. Może ktoś z forumowiczów się zgłosił i podzieli się spostrzeżeniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Komentowalem jakis czas temu mecze dla azjatow po angielsku. Robota latwa i jesli ktos lubi pilke nozna to bardzo przyjemna.
Pieniazki wtedy takze symaptyczne i placone od razu po meczu na moneybookers - milo wspominam tamte lata
Pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka