|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"blue"] grupa mistrz*24.04*17:05*7*Manch.Utd-Newcastle*typ-1*kurs-1.40*STS*Nożna Anglia[/color] [color:"black"] 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />[/color]
Dziękuję wszystkim za rywalizację i gratuluję Zwycięzcy chyba CUASMOWI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Messina-Inter M. 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nadal-Ferrero 6-1 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej 70% skuteczności jest [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
Manch.Utd-Newcast. 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Valencia-Albacete 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gratulacje dla zwyciezcy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[quote][quote][quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />Grupa Mistrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
1.Cuasm(6)...16/18...88,8...1,36...21,81
[color:"green"] *1*Mantilla F. - Llodra M.*typ-1*kurs-1.35*...2-0 *2*Stepanek R. - Labadze I.*typ-1*kurs-1.30*...1 *2*Hernych J. - Murray A.*typ-1*kurs-1.30*...1 *3*EBDON-HANN*typ-1*kurs-1.30*...1[/color] *3*--- [color:"green"]*4*Gaudio G. - Ferrer D.*typ-1*kurs-1.45*...1 *5*Viyrayprasert S. - Kostanic J.*typ-2*kurs-1.30*...2[/color] *5*--- [color:"green"] *6*MEDINA GARRIGUES - SALERNI*typ-1*kurs-1.35*...1[/color] *6*--- [color:"green"] *7*Schiavone F. - Dementieva E.*typ-2*kurs-1.40*...2[/color] [color:"red"] *7*Trencin - Petrzalka*typ-1X*kurs-1.38*...2[/color]
2.Okan(7)...16/20...80,0...1,36...21,77
*1*--- [color:"green"] *2*N.Jers.-Washing*typ-10*kurs-1.32*...1 *2*Clevel.-Boston*typ-10*kurs-1.33*...1 [/color] *3*--- *3*--- [color:"red"] *4*pudło karne !!! *5*Ijmuiden-EVV Eind.*typ-1*kurs-1.37*...2[/color] [color:"green"] *5*Japonia-Polska*typ-02*kurs-1.37*...2 *6*Besiktas-Konya*typ-1*kurs-1.30*...1[/color] [color:"red"]*6*Grasshopper-Aarau*typ-1*kurs-1.32*....X[/color] [color:"green"] *7*Valencia-Albacete*typ-1*kurs-1.32*...1 *7*Estoril-Benfica*typ-2*kurs-1.54*...2[/color]
3.Radmanovic...15/19...78,9...1,49...22,41
[color:"green"] *1*Golden state-L.A.lakers*typ-1*kurs-1,45*...126:99 *2*L.James-P.Pierce*typ-1*kurs-1,35*...1 *2*New Jersey-Washington*typ-1*kurs-1,45*...1 *3*Arminia-Bayern(AWANS)*typ-2*kurs-1,35*...2 *3*Amica-Odra(+1,5)*typ-2*kurs-1,60*....2[/color] *4*--- [color:"red"] *5**PSG-Nicea(LB 2,5)*typ-1*kurs-1,60*...2[/color] *5*--- [color:"green"] *6*Atlas-Unia leszno(biegjuniorów)*typ-2*kurs-1,80*...2 *6*Ząbik(9,5pt)*typ-mniej*kurs-1,80*...1[/color] [color:"red"] *7*livorno-lecce*typ-lecce strzeli gola*kurs-1,35*...2 *7*Baliński(8,5pt)*typ-mniej*kurs-1,80*...2 [/color]
4.Tomch0(3)...14/19...76,4...1,47...20,71
*1*--- [color:"green"]*2*Lietuvos - Makedonikos*typ-1X*kurs-1.36*...1 [/color] *2*--- [color:"red"] *3*Torpedo M. - Khimiki*typ-1*kurs-1.35*...2[/color] [color:"green"]*3*Vallentuna - Malmoe FF*typ-2*kurs-1.3*...2 *4*Sao Paulo (strz./nie strz.)*typ-1*kurs-1.30*...1 *5*Frankfurt - Trier*typ-1*kurs-1.45*...1 *5*Ried - Altach*typ-1*kurs-1.45*...1 *6*FC Kopenhaga - Nordsjaelland*typ-1*kurs-1.30*...1[/color] [color:"red"] *6*Sporting Lisbon - Academica Coimbra*typ-1*kurs-1.30*...X *7*Livorno - LecceM.*typ-x*kurs-2.8*...1[/color] [color:"green"]*7*Bologna - Fiorentina*typ-x*kurs-2.85*...X[/color]
5.Bobsley(2)...13/18...72,2...1,38...17,96
[color:"green"] *1*Norway - Great Britain*typ-1*kurs-1.37*...1 *2*Morrison J. - Popp A.*typ-1*kurs-1.43*...1[/color] *2*--- [color:"red"] *3*Hamburg - Goeppingen*typ-1*kurs-1.40*...2[/color] *3*--- [color:"red"] *4*Canas-R.Stepanek*typ-1*kurs-1.35*...2[/color] [color:"green"] *5*Wlochy - Litwa*typ-1*kurs-1.30*...1[/color] [color:"red"] *5*Wegry - Wielka Brytania*typ-1*kurs-1.30*...2[/color] [color:"green"]*6*PSV - Vitesse*typ-1*kurs-1.37*...1 *6*Wegry-Polska *typ-X2*kurs-1.48*...X *7*Manch.Utd-Newcastle*typ-1*kurs-1.40*...1[/color] *7*---
6.Slawek_kk...15/21...71,4...1,37...20,58
[color:"green"] *1*Moreirense - Sporting L.*typ-2*kurs-1.75*...2 *2*Morecambe - Forest Green*typ-1*kurs-1.35*...1 *2*Ventura S. - Blanco G.*typ-1*kurs-1.30*...1[/color] [color:"red"]*3*Amica - Odra*typ-1*kurs-1.45*...X[/color] *3*--- *4*--- [color:"green"] *5*Lubin - Groclin*typ-X2*kurs-1.32*...X [/color] [color:"red"]*5*Heracles - Cambuur*typ-1*kurs-1.40*...2 *6*Jagiellonia - Swit*typ-1*kurs-1.55*...X[/color] [color:"green"] *6*Arka - Mlawa*typ-1*kurs-1.30*...1 *7*Thun - Schaffhausen*typ-1*kurs-1.40*...1 *7*Trabzon - Ankaragucu*typ-1*kurs-1.30*...1[/color]
7.Prezes...14/20...70,0...1,37...19,26
*1*--- [color:"green"] *2*J.Blake-I.Minar*typ-1*kurs-1.40*...1 *2*Atlanta-Detroit*typ-2*kurs-1.34*...2 *3*Gaudio-Mantilla*typ-1*kurs-1,32*...1[/color] [color:"red"]*3*Holandia-Włochy*typ-2*kurs-1,48*...X[/color] [color:"green"]*4*J.Blake-Dupuis*typ-1*kurs-1,33*...1 [/color] [color:"red"] *5*S.Franc.-Milwaukee*typ-1*kurs-1.67*...2 *5*J.Blake-N.Lapentti*typ-1*kurs-1.55*...2[/color] [color:"green"] *6*Grosjean-N.Lapent.*typ-1*kurs-1.40*...1 *6*AC Milan-Parma*typ-1*kurs-1.30*...1 [/color] [color:"red"] *7*Messina-Inter M.*typ-2*kurs-1.40*...1[/color] [color:"green"]*7*Nadal-Ferrero*typ-1*kurs-1.38*...1[/color]
8.sebkos...12/19...63,1...1,65...19,82
* [color:"green"] 1*Wolverhampton -Arena Essex H(0-14,5)*typ-2*kurs-1.80*...2[/color] [color:"red"] *2*Czechy -USA*typ-1x*kurs-1.50*...2[/color] [color:"green"]*2*Asamoah (Schalke) SN*typ-2*kurs-1.35*...2 *3*Poole - Swindon H(0-14)*typ-2*kurs-1.85*...2[/color] [color:"red"]*3*K.Kasprzak - Adams H(0-1,5)KL*typ-2*kurs-1.80*...1 *4*Andersen - Pedersen H(0-1)KL*typ-1*kurs-1.90*...0[/color] [color:"green"]*5*Coventry - Ipswich H(0-1,5)*typ-1*kurs-1.80*...1 [/color] [color:"red"] *5*Czechy - Kanada*typ-1*kurs-2.20*...X [/color] [color:"green"] *6*Rosja - Słowacja*typ-1*kurs-1.60*...1 *6*Paes/Zimonjic - Aspelin/Pery*typ-1*kurs-1.50*...1[/color] *7*--- *7*---
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />Grupa Spadek 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
1.Emilio(1)...14/19...73,6...1,45...20,32
*1*--- [color:"green"] *2*Morecambe - Forest Green*typ-1*kurs-1.35*...1 *2*Schalke - Brema (aw.)*typ-1*kurs-1.50*...1 *3*Norwegia - Polska*typ-1*kurs-1.79*...1 *3*Mlawa - Kujawiak*typ-X2*kurs-1.40*...2 *4*Szachtar - Dniepro*typ-1*kurs-1.40*...1 *5*Heerenveen - Roosendaal*typ-1*kurs-1.40*...1 *5*Frankfurt - Trier*typ-1*kurs-1.45*...1 *6*Arka - Mlawa*typ-1*kurs-1.30*...1[/color] [color:"red"]*6*Boavista - Moreirense*typ-1*kurs-1.40*...X[/color] *7*--- *7*---
2.mike984...13/19...68,4...1,41...18,43
*1*--- [color:"green"]*2*Macclesfield - Southend*typ-02*kurs-1.45*...2 *2*Accrington Stanley - Alderschot*typ-02*kurs-1.39*....2 *3*Parma - Sampdoria Genoa *typ-02*kurs-1.42*....1-1[/color] *3*--- *4*--- [color:"green"] *5**Essen - Aachen*typ-02*kurs-1.36*...2 [/color] [color:"red"] *5**Telstar - EW Eindhoven*typ-1*kurs-1.45*...2[/color] [color:"green"]*6**Nantes - Marseille Ol.*typ-02*kurs-1.33*...X *6*Watford - Sheffield United *typ-02*kurs-1.37*...X [/color] [color:"red"] *7*Atalanta Bergamo - Palermo*typ-02*kurs-1.34*...1 [/color] [color:"green"] *7*Auxerre - Lyon*typ-02*kurs-1.30*...2 [/color]
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
3.Prer(4)...13/21...61,9...1,42...18,58
[color:"green"] *1*Norwegia - Wielka Brytania*typ-1*kurs-1.35*...1 *2*Stoke-West Ham*typ-X2*kurs-1.30*...2 *2*Exeter-Gravesend *typ-1*kurs-1.42*...1 *3*Lech P. - Katowice*typ-1*kurs-1.35*...1[/color] [color:"red"]*3*Holandia-Wlochy*typ-2*kurs-1.48*...X[/color] [color:"green"] *4*Grosjean-O.Hernan.*typ-1*kurs-1.40*...1 [/color] [color:"red"] *5*Anderl.-St.Liege*typ-X2*kurs-1.86*...1[/color] *5*--- [color:"green"] *6*Wolverh.-Rotherham*typ-1*kurs-1.51*...1 *6*Slovacko-Blszany*typ-1*kurs-1.59*...1 *7*Manch.Utd-Newcast.*typ-1*kurs-1.34*...1 *7*Valencia-Albacete*typ-1*kurs-1.32*...1[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
na poczatek przepraszam ze dopiero teraz robie podsumowanie ale wczoraj kobitka do mnie przyszla i okazalo sie ze zostaje na dluzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec nie odmawia sie mysle ze rozumiecie mnie panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a teraz do rzeczy...
GRATULACJE DLA CUASMA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wygral zdecydowanie znow z swietnym wynikiem i dla niego szacunek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
rowniez Gratki dla OKANA i RADMANOVICA za miejsca na pudle !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Reszta na pocieszenie ma zapewniony udzial w nasteopnej edycji bez koniecznosci udzialu w eliminacjach !!!
Nie dotyczy to Prera ktory jesli chce to prosze zapisac sie do sasiedniego tematu z eliminacjami !!!
Jeszcze raz dziekuje za gre i dobre typy !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,343
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,343 |
[color:"green"] Witam wszyskich uczestników Extraligi !!!
Serdeczne podziękowania za gratulacje...
Rywalizacja była bardzo zacięta...szczególnie mocny "ścisk" po pierwszym tygodniu typowań (w grupach), a także FINAŁ, w którym to z kolegą [color:"red"] Radmanovicem [/color] walczyliśmy jak "równy z równym". Dla Ciebie kolego duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za grę "fair play". Również przychodzi mi ciągle walczyć z "starym" weteranem --NAJLEPSZEJ 8-- kolegą [color:"red"] OKANEM [/color] . OKAN TRZYMAJ TAK DALEJ !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom Extraligi za wytworzenie wspaniałej rywalizacji.
...ooo bym zapomniał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o prowadzącym ten temat --> [color:"red"] Ronnim [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesteś [color:"blue"] WIELKIM [/color] człowiekiem na tym forum... odwalasz [color:"blue"] SUPER [/color] robotę, wkładając w nią bezinteresownie swój drogocenny czas... Chciałbym abyś zakwalifikował się wreszcie do "8 NAJLEPSZYCH"...i zajął miejsce na pudle!!! Tego Tobie z całego serca życzę...
Kończąc...jeszcze raz wszystkich Was serdecznie pozdrawiam i dziękuje za gratulacje...do zobaczenia w kolejnej edycji
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> cuasm[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
[color:"red"] Na sam początek gratuluje Cuasmowi kolejnej wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trzymaj tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Gratulacje również dla Radmanovica, który do samego końca walczył o wygraną i tym razem tylko pech spowodował, że zajął miejsce trzecie a nie drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Podziękowanie i gratulacje napewno należą się wszystkim uczestnikom oraz naszemu organizatorowi, który odwala naprawde dobrą robote. RONNI oby więcej takich pomysłów na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Cieszy mnie, że extraligą interesuje się coraz wiecej ludzi i konkurs ma już naprawde wielką reputacje na tym forum. Zajęcie drugiego miejsce w takim gronie świetnych typerów jest zapewne moim dużym sukcesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystkim życze powodzenia i szczęscie w następnej edycji...Tak więc do zobaczenia następnym razem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Witam, Dziekuje za pochwały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja w sprawie która kiedys juz poruszałem ale z powodu przerwy na forum sprawa sie rozmyła wiec wracam spowrotem i chce poznac opinie wszystkich 10 zawodników którzy zostali w grze ...oczekuje odpowiedzi konkretnej tak albo nie i male uzasadnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wiec wracam do opcji zeby sami grajacy zostali swoimi sponsorami w naszej grze wstepna maja propozycja bylo 10 zl od kazdego gracza czyli da to razem 200 zl na nagrody dla pierwszej 3 !!!
1miejsce--> 100 zl 2miejsce--> 70 zl 3miejsce--> 30 zl
taka moja propozycja...
jak by to wygladalo po eliminacjach by byl tydzien przerwy i wtedy by kazdy przesylal kase i ci zawodnicy ktorzy wplaca biora udzial w podziale nagrody ci co nie to ...nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Slucham waszych opini ... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|