|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15 |
cześć jestem tutaj nowy i prawdopodobnie pisze w nieodpowiednim miejscu  mam pytanko gdyż w e-bukmacherce jestem świeżak dotychczas stawiałem u buka z fundamentami  w totomixie ale skończyłem 18lat miesiąc temu wczoraj założyłem sobie konto w banku pko oraz na moneybookers otworzyłem portfel i teraz mam pytanie takie troche pachnące amatorszczyzną  otóż chodzi mi o to w jak najlepszy sposób przelać pieniądze z konta w banku do buka (bet365) ile mnie wyniosą opłaty itp. poprzez MB jak i bezpośrednio z banku do buka w jedną i w drugą strone (podczas wpłaty i wypłaty)dziękuje z góry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
temat w nieodpowiednim miejscu, to prawda  w jakim banku masz konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15 |
konto mam w PKO Bank Polski nie dostałem jeszcze odpowiedzi od nikogo głównie to chciałbym się dowiedzieć ile kosztują przelewy z MB do buka i na konto w banku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bank --> MB 0e (przelewy24) MB --> Buk 0e MB --> Na inne konto MB: 1% sumy - max 0.50e MB --> Twoje konto w banku: 1.8e Buk --> MB: zależy od buka
Temat o moneybookers jest w dziale "Świat bukmacherstwa"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 15 |
dzieki Bzyku  już wszystko fajnie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
I zeby naprawde bylo wszystko to trzeba jeszcze ostrzec o: 1. Zlodziejach kradnacych kase z moneybookers, musisz miec jakas dobra skrzynke pocztowa (zadne interie czy wp) 2. Moneybookers lubi blokowac konto (nawet kilkakrotnie w ciagu kilku lat) zebys im przeslal skany dokumentow co jest dobre jednak strasznie opieszale idzie im odblokowywanie tych kont
poczytaj w odpowiednim dziel o mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka