|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1 |
Witam Wszystkich Poszukuję tego programu w wersji pełnej.Program wyprodukowała firma Stansoft z Mielca,ale próby znalezienia telefonów do tej firmy spełzły na niczym(moze już nie istnieje?).Gdyby ktoś chciał sprzedać to proszę na E-mail. 2slawek@wp.pl Program był opisany w Chip 10/99(wersja Demo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Witam sl. ------------ Tak posiadam wszystkie programy z tej serji. Co jeszcze Cię interesuje? Grasz w Toto Lige ? Inne Toto ligi ? Pozdrawiam znajdziesz mnie na forum.. : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 16 |
A to nie działa? STANSOFT Labolatorium Informatyki 39-300 MIELEC, ul. Biernackiego 1/38 tel. (0-17) 583-33-70 fax: (0-17) 583-33-70
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"maruder"-czy zauważyłeś,że odpisujesz na wpis usera "sl" z 18.04.2005 r.czyli 2 lata już minęło...a "lottogracz"zaoferował mu przecież swą pomoc już nazajutrz,czyli 19.04 2005 r. Pozdrawiam. P.s.:czy Ty grasz w szachy?To w odniesieniu do refleksu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130 |
zgodnie z regułami gry w szachy, popadł w międzyczas ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka