Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#3268002 13/07/2009 06:29
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
witam pozwolilem sobie założyc nowy temat

Prosze o pomoc jeśli ktoś może mi podac namiary na jakiś najlepiej sprawdzony pokoj goscinny = kwatery prywatne, do 40 zł za dobę. najlepiej jeśli byłby to pokój jednoosobowy, albo pokój dwuosobowy za 20 zł od osoby. jeśli ktoś jest w posiadaniu takich adresów to prosze o wpisanie w tym temacie. dziekuje z góry

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Granica morska ma 440 km, o którym miejscu myślisz?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
władysławowo by mi najbardziej pasowało. ale inne miasteczka, raczej odpadają wioski bo szukam takich miejscowosci z choć ,,delikatnym'' życiem nocnym

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Ja byłem we Władysławowie ładnych parę lat temu, ale tego pokoju polecić nie mogę, wilgoć taka była w nim, że nic nie schło, herbatniki po otwarciu wieczorem rano były miękkie, mimo otwierania okien (a jak otwieraliśmy, to masa komarów wlatywała, nawet przy zgaszonym świetle) grin
To jakaś piwnica była, nie pokój.


Też się do Władysławowa wybiorę, w sierpniu, więc dołączam się do Subaru w prośbie o polecenie kwatery wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
czy ktoś może polecić albo po prostu wskazać adres, potrzebuje pokój jednosobowy na ok. tydzien tak do 35 zł za dobę.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
W jakim terminie planujesz tydzień nad morzem ?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
chce wyjechac pomiedzy 26 lipca a 4 sierpnia na tydzien mniej wiecej. w kazdy razie na pewno nie krocej niz 7 dni. zwłaszcza jesli stawka bedzie poniżej 35 zł za dobę

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Co za problem poszukac w necie i podzwonic?
Sam jade w srode na tydzien do Wladka i z kwatera nie jest latwo
Wiekszosc zajeta w tych terminach, bylo trzeba niestety szybciej myslec.
Cale szczescie, ze kolega juz tam siedzi i udalo mu sie znalezc noclegi dla 8 osob.
Poprzez internet bedzie ciezko - podobno latwiej na miejscu - polecam Chlapowo - blisko do Wladka a noclegowni poki co jest jeszcze w miare duzo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
to dramat skoro tak mówisz... z tego co widze to malo jest pokoi jednoosobowych, prawdopodobnie bede musial wziasc wiec dwuosobowy i płacic podwójna stawkę, bo chyba nie ma szans zeby mi obnizyli z uwagi ze sam bede wynajmowal dwuosobowy ??

moze ktos pomoc w znalezieniu jednosobowego pokoju do 35 zł we władku ??

haggi z chłapowem odpada, bo nie bede szedł o 4 rano z baletów 4 kilosy do domu...

Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
w necie jest niby duzo ofert ale strasznie namieszane...denerwuja mnie te cenniki bo wszedzie od - do .. i przypuszczam ze w terminie mnie interesujacym pewnie mnie dotyczy ta cena ,,do''. pozatym wiele kwater nie ma stronek i nie oglasza sie w necie, dlatego chcialem zapytac moze ktos był, albo chociaz zna jakis adres gdzie znalazlby sie pokój jednosobowy za 30 zł albo chociaz dwuosobowy za 20 zł od osoby - to wtedy te 40 zł za jedna osobe bym jakos przezył.

hagii, jesli jest wogole taka opcja mogłbyms jescze zapytac tego znajomego czy moglby sie rzgladnac za jakims pokoojem jednoosobowym ?? naprawde mi ciezko a jechac tak w ciemno to troche ryzyko bo marna przyjemnosc spac na plazy...

ps gdzie najlepiej zabalowac we władku ?? kosmos ? duo ? czarny koń ?? a może ten cały ,,namiot żywiec'' ?? chodzi mi głównie ktory najlpeszy pod kątem wolnych dziewczyn szuajajcych faceta

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Ja wynajmuje pokoje w Kołobrzegu w centrum miasta ale pokój byłby wolny dopiero na początku sierpnia, bo mam już pełną rezerwację i pokoje będą zajęte od 23 lipca mniej więcej przez tydzień.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
my jedziemy do Władysławowa w ten czwartek, jeśli warunki będą godne polecenia to Ci napisze. Szukalismy 2 dni, i nigdzie nie bylo miejsc.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 301
Ja propopnuje Ci wybrac sie do centrum informacji turystycznej
tu masz namiary :
Informacja Turystyczna "OTOCZENIE"
ul. gen. Hallera 4; 84-120 Władysławowo
tel./fax (0-58) 674 20 00; tel. 0 606 404 429

tam maja codziennie liste wolnych kwater, dostaniesz karteczke z adresami i nr telefonow i mysle ze sobie cos znajdziesz. Ja robilem tak 2 lata z rzedu i bez problemu kwatere znalazlem


Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
http://www.zofia.wczasowicz.pl/

a ja polecam ten pensjonat. bylem tak raz, moim znaojmi kilka razy i zawsze super

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Polecam apartamenty. Mozna znalezc 4 osobowe w cenie 200 zl (2 pokoje, kuchnia, lazienka, balkon, grill, ogrod, parking itd)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by HAGIi
Co za problem poszukac w necie i podzwonic?
Sam jade w srode na tydzien do Wladka i z kwatera nie jest latwo
Wiekszosc zajeta w tych terminach, bylo trzeba niestety szybciej myslec.
Cale szczescie, ze kolega juz tam siedzi i udalo mu sie znalezc noclegi dla 8 osob.
Poprzez internet bedzie ciezko - podobno latwiej na miejscu - polecam Chlapowo - blisko do Wladka a noclegowni poki co jest jeszcze w miare duzo

ja za 1,5 tygodnia wlasnie do chlapowa jade laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 85
dziekuje za wszystkie informacje. czy jest ktos kto może przedstawić konkretną ofertę pokoju jednoosobowego za góra 35 zł we władku ??

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ja tam jadę pod namiot, i mi żadnego domku nie potrzeba laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by A7
Ja wynajmuje pokoje w Kołobrzegu w centrum miasta ale pokój byłby wolny dopiero na początku sierpnia, bo mam już pełną rezerwację i pokoje będą zajęte od 23 lipca mniej więcej przez tydzień.

z ciekawości ile sobie życzysz za dobę ??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
30zł za dobę, jak jest więcej osób to po 25zł.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11), 2,126 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,197
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1