Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#326961 25/04/2005 22:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Witam, dostalem list od betandwin z bonusem comabeck jednak go zgubilem...pamietam tylko ze tam byl jakis link na ktorym trzeba sie zalogowac...prosz o podanie owego linku. Z góry dziękuję.

Bonus: Unibet
#326962 26/04/2005 09:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 23
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 23
Czy moge wyplacic pieniadze z BAW na moneybookers mojego kolegi? Support BAW nie spieszy sie z odpowiedzia wiec pytam tutaj, moze bedzie szybciej.

#326963 26/04/2005 10:04
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Quote
Witam, dostalem list od betandwin z bonusem comabeck jednak go zgubilem...pamietam tylko ze tam byl jakis link na ktorym trzeba sie zalogowac...prosz o podanie owego linku. Z góry dziękuję.
www.betandwin.com/50 [betandwin.com]

#326964 26/04/2005 10:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
albo www.betandwin.com/100 [betandwin.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#326965 26/04/2005 11:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Dzieki za odpowiedz...a jeszcze jedno pytanko mozna wplacac do betandwin e-karta z mbanku? jaka jest wtedy prowizja?

#326966 26/04/2005 13:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Ktoś z was wie w których godzinach zostaja księgowane wpłaty na konta do BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?

#326967 26/04/2005 15:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Dzieki za odpowiedz...a jeszcze jedno pytanko mozna wplacac do betandwin e-karta z mbanku? jaka jest wtedy prowizja?

Można. Biorą 2 procent.

#326968 26/04/2005 17:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
witam,czy ktos otrzymal juz na poczte,nowa promocje ,a mianowicie taka ze do 4 maja poprzez link (ten ktory sie otrzymalo w poczcie),mozna zagrac za 10 euro na zdarzenia live(kombinacyjny-minimum 3 zdarzenia a w razie przegranej zwrot jest),wyglada wysmienicie ale cos tu walkiem smierdzi-a moze jestem przewrazliwiony-sprawdzcie i osadzcie sami-prosze o komentarze

#326969 26/04/2005 18:35
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Ja tez dostalem, nie napisali ile razy tak mozna zrobic ? Chyba tylko raz ??? Walkow to oni raczej nie robia. Tylko szkoda ze ten zwrot dostaniesz dopiero po 4 maja.

#326970 26/04/2005 22:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
Witam wszystkich!

Zagrałam ponad tydzień temu na zakladach L!VE zdarzenie FREDRIKSTADT - VIKING (piłka nożna liga Norweska)
dotyczące tego jak zostanie strzelona druga bramka meczu.
Postawiłam że to będzie strzał!
Padł gol serwis L!VE podał iż to był strzał jakie więc było moje zdziwienie kiedy 2 moje combo zakłady na wygraną ponad 100 zł zostały rozliczone na czerwono- że niby ta bramka padła z główki!

Sprawdziłam więc oficjalne serisy sportowe w Norwegii i portale podające dokładny przebieg meczu minuta po minucie i wyszło iż to był strzał! Tak więc miałam rację!
Zobaczcie sobie zresztą sami na ten gol z 53 min... http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050418/FFK/50418008
Wyrażnie napisane iż to był strzał a nie głowka!

Napisałam do nich maila a ci odpowiedzieli iż cyt: "według posiadanych przez nas informacji zakład ten został rozliczony prawidłowo"

Nie zadali sobie nawet trudu sprawdzenia informacji!
Moje kupony nadal widnieją jako przegrane, ja jestem biedniejsza o konkretne pieniądze a BetAndWin po prostu olewa sobie klientkę!

Wnioski wyciągnijcie sobie sami

Ps. Wiecie może czy jeżeli będę chciała teraz zlikwidować u nich konto i wypłacić resztę pieniedzy to znowu przelew pójdzie z Austrii?
Bo mówili iż zamierzają powrócić do wypłacania z oddziału banku w Polsce ale nie wiem czy juz to zrobili...

Pozdrawiam
Lila
Jeśli jesteś na 100% pewna swoich racji to postrasz buka skargą do SBR (SportsBook Review), a jeśli nie pomoże to zgłoś do nich (SBR) to oszustwo z całą dokumentacją.
O problemach z wypłatą też możesz napisać. Im więcej ludzi bedzie zgłaszć tego typu sprawy do odpowiednich organizacji np. SBR tym lepiej, bo wtedy oceny w rankingach bedą jeszcze bardziej zgodne z rzeczywistością.
Tak wogóle, z tego co ludzie wypisują w tym dziale można doiść do wniosku, że ten tzw. bukmacher "BetAndLost" lekceważy polskich graczy. Ciekawe czy podobnie obchodza sie z graczami innych nacji.

#326971 27/04/2005 08:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
Quote
Ja tez dostalem, nie napisali ile razy tak mozna zrobic ? Chyba tylko raz ??? Walkow to oni raczej nie robia. Tylko szkoda ze ten zwrot dostaniesz dopiero po 4 maja.
witam,dzieki za odpowiedz-a jak rozumiesz granie na live(obojetnie ktore z calej listy),czy moze to byc zdarzenie proponowane przez nich na live,ale np:jedno dzis rano ,drugie pozniej,,,,czy musza to byc zdarzenia wlasnie trwajace-z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#326972 27/04/2005 10:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chciałbym skorzystać z comeback bonus ale przed wpłatą kasy mam kilka pytań:

1. Ile razy trzeba obrócić wpłaconą kwotą żeby ją móc wypłacić ?

2. Analogicznie ile trzeba razy obrócić bonusem żeby go wypłacić ?

3. Czy muszę obracać całością kwoty lub bonusa, czy mogę zrobić to częściowo ?

#326973 27/04/2005 10:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
W któych godzinach oni księgują kase na konta graczy ? Bo wpłaciłem w poniedziałek i nie wiem kiedy mi kasa dojdzie...

#326974 27/04/2005 10:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
jesli wplacales kase w poniedzialek przed 12 to juz powinnienes ja miec wczoraj a na pewno dzisiaj a jesli po 12 to dzisiaj ... ja zawsze przyjamniej tak mialem ze jesli wpalacalem w sesjji porannej to mialem kase na nastepny dzien okolo poludnia

#326975 27/04/2005 10:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Chciałbym skorzystać z comeback bonus ale przed wpłatą kasy mam kilka pytań:

1. Ile razy trzeba obrócić wpłaconą kwotą żeby ją móc wypłacić ?

2. Analogicznie ile trzeba razy obrócić bonusem żeby go wypłacić ?

3. Czy muszę obracać całością kwoty lub bonusa, czy mogę zrobić to częściowo ?

1. 1 raz
2. 3 razy
3. możesz cześciowo,zakłady live też się wliczają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#326976 27/04/2005 10:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
W któych godzinach oni księgują kase na konta graczy ? Bo wpłaciłem w poniedziałek i nie wiem kiedy mi kasa dojdzie...

zalezy w jaki sposob wplacales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Bo nie napisales, ale nie martw sie, dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#326977 27/04/2005 10:53
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
Quote
Ja tez dostalem, nie napisali ile razy tak mozna zrobic ? Chyba tylko raz ??? Walkow to oni raczej nie robia. Tylko szkoda ze ten zwrot dostaniesz dopiero po 4 maja.
witam,dzieki za odpowiedz-a jak rozumiesz granie na live(obojetnie ktore z calej listy),czy moze to byc zdarzenie proponowane przez nich na live,ale np:jedno dzis rano ,drugie pozniej,,,,czy musza to byc zdarzenia wlasnie trwajace-z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Wydaje mi sie ze przy wybraniu stawki 10 euro i powyzej bedziesz mogl polaczyc co najmniej jedne zaklad live z 3 -ema innymi niekoniecznie teraz trwajacymi. Chcoiaz teraz probowalem polaczyc snookera z 3 innymi (nie live) zakladami ale akurat snookera chyba wogule nie mozna laczyc

#326978 27/04/2005 11:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Quote
Ja tez dostalem, nie napisali ile razy tak mozna zrobic ? Chyba tylko raz ??? Walkow to oni raczej nie robia. Tylko szkoda ze ten zwrot dostaniesz dopiero po 4 maja.
witam,dzieki za odpowiedz-a jak rozumiesz granie na live(obojetnie ktore z calej listy),czy moze to byc zdarzenie proponowane przez nich na live,ale np:jedno dzis rano ,drugie pozniej,,,,czy musza to byc zdarzenia wlasnie trwajace-z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Wydaje mi sie ze przy wybraniu stawki 10 euro i powyzej bedziesz mogl polaczyc co najmniej jedne zaklad live z 3 -ema innymi niekoniecznie teraz trwajacymi. Chcoiaz teraz probowalem polaczyc snookera z 3 innymi (nie live) zakladami ale akurat snookera chyba wogule nie mozna laczyc

a ja mam takie pytanko: mam konto w złotówkach i 10 Euro to ile będzie dokładnie PLN-ów??? Napisałem do supportu ale za szybko nie spodziewam się odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#326979 27/04/2005 11:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Chciałbym skorzystać z comeback bonus ale przed wpłatą kasy mam kilka pytań:

1. Ile razy trzeba obrócić wpłaconą kwotą żeby ją móc wypłacić ?

2. Analogicznie ile trzeba razy obrócić bonusem żeby go wypłacić ?

3. Czy muszę obracać całością kwoty lub bonusa, czy mogę zrobić to częściowo ?

1. 1 raz
2. 3 razy
3. możesz cześciowo,zakłady live też się wliczają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

jeżeli chodzi o tą promocję comeback ważną do 5.05 to bonusem trzeba obrócić 5 razy , reszta się zgadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#326980 27/04/2005 12:02
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Do Korver: policz se na podstawie kursu walut:P, czylo ok 42 zl

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1