Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#32718 03/09/2001 23:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Za szybko zareagowałem na Twoj post - Wszystko jest w porzo Skorp - czek został potwierdzony - i oprocz 10 zł ktore musiałeś wydac za oddanie czeku do inkaso musisz teraz uregulowac koszta manipulacyjne zagranicznego banku - kwota ta zostanie odciagnieta od wartosci czeku (sumy polegajacej do wplaty)

Bonus: Unibet
#32719 04/09/2001 14:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy istnieje w Polsce bank, który szybciej realizuje czeki z Ameryki? U mnie w Pekao też mówią, że do sześciu tygodni może to wszystko trwać, ale czasami już po czterech mam pieniądze. Ale to i tak długo tak więc jeśli ktoś zna lepszy bank to będę wdzięczny za info.

#32720 04/09/2001 22:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
Heh milo ze ktos topik odswiezyl bo ten betroyal to swietna sprawa mam pytanie:

Czy zna ktos jeszcze innych rzetelnych bukmacherow ktorzy na starcie daja kase? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#32721 05/09/2001 01:10
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Czy moze mi ktos powiedziec o co w tej firmie biega?
Jakis "test drive"? Co to wogole jest?
Mowicie ze daja dolary na starcie, i to duzo bo 50!
Wiec prosze zeby mi ktos obeznany w tych sprawach odpowiedzial!
Aha! I jeszcze jedno! Czy wystarczy ze sie do nich zapisze i od razu dostane te 50$? Moge grac z tych 50$ nie przelewajac wczesniej zadnej kasy na ich konto? A pozniej przelac sobie na swoje konto to co zarobilem tymi 50$?
Na ich stronie wyczytalem kiedys ze trzeba wplacic na poczatek kupe kasy!
Wiec jak to jest w koncu z tym Betroyal?
Z gory dzieki zycze powodzonka i prosze o szybka odpowiedz. :eek:

#32722 06/09/2001 00:57
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Conrad prosze cie chociaz ty odpowiedz! :rolleyes:

#32723 06/09/2001 01:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jakis "test drive"? Co to wogole jest?

Promocja owego bukmachera. Zakładasz u nich konto i dostajesz za to pieniądze. Musisz je obrócić 5 razy aby wygrać.


Aha! I jeszcze jedno! Czy wystarczy ze sie do nich zapisze i od razu dostane te 50$?

Tak. Nie musisz im wysyłać żadnych pieniędzy.

Moge grac z tych 50$ nie przelewajac wczesniej zadnej kasy na ich konto?

Tak

A pozniej przelac sobie na swoje konto to co zarobilem tymi 50$?

Kase wypłacisz przez czek albo Western Union.

Na ich stronie wyczytalem kiedys ze trzeba wplacic na poczatek kupe kasy!

Nie musisz.

Wiec jak to jest w koncu z tym Betroyal?

No jest tak że masz kase. Obrócisz nią 5 razy i możesz wypłacać. Minimalna stawdka to 20$ na zakład. Wypłacając pieniądze pamiętaj że nie możesz wypłacić tych gratisowych i jak będziesz wypłacać przez Western Union to policzą prowizje. Z konta Free które dostaniesz możesz wypłacić maksymalnie ...$ Jak sie zarejestrujesz po 24h dostaniesz emaila z kodami.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#32724 06/09/2001 05:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
no to jeszcze ja napisze (zeby byla jasnosc w calej rozciaglosci):

- aby dostac ta free kase (40$ lub 50$) nalezy zalozyc wlasnie TEST DRIVE - to jest to konto testowe z ta free kasa na dobry poczatek. Otrzymana sume trzeba obrocic conajmniej 5 razy (czyli dac np minimum 10 zakladow po 20$ kazdy). Jesli sie poszczesci i sie cos wygra - mozna wyplacic (ale od tej sumy trzeba odjac otrzymany na pocztku bonus oraz koszty np WesternUnion).
- jsli chce ktos zalozyc normalne konto - korzysta z normalnego signup i musi wplacic minimum 200$

Good LucK
-=arth=-

#32725 06/09/2001 16:31
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Poszedlem do banku a tam mi powiedzieli ze czek zostal odeslany czyli nie dostane kase i mam jeszcze zaplacic 15$ za koszty banku zagranicznego,Teraz pisze email do betroyal nie bedzie w nim nic milego jesli nie odpowiedza to zaplaca znacznie wyzsza cene

#32726 06/09/2001 18:39
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Dzieki chlopaki!
Ale ile w koncu daja 40$ czy 50$?
Rowniez zycze powodzonka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32727 06/09/2001 18:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]Poszedlem do banku a tam mi powiedzieli ze czek zostal odeslany czyli nie dostane kase i mam jeszcze zaplacic 15$ za koszty banku zagranicznego,Teraz pisze email do betroyal nie bedzie w nim nic milego jesli nie odpowiedza to zaplaca znacznie wyzsza cene[/qb]

Skorp napisalem maila do CSD z opisem Twojej sytuacji - zobaczymy co odpowiedzą... Jescze dziś poinformuj - bo takie sprawy chyba szybko rozpatrzą....

#32728 06/09/2001 19:27
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Napisze tylko najpierw napisalem do betroyal jesli nic z tego nie wyjdzie napisze wszedzie gdzie tylko sie da.Ale daje im szanse na wytlumaczenie sie

#32729 06/09/2001 19:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Troszke sie poddenerwowalem zaistniala sytuacja i wyslalem w koncu tego maaila i przyszla zaledwie po 20 min. odp. Oto ona :

Penny,

This is impossible.
Please fax or email a copy of your check.
Also reply to me your account # and check #, date and amount of check.

Please respond immediately because there is no frauds now or never from
Royal Sports.

Scotty
ext. 2502

-----Original Message-----
From: penny01@tlen.pl [maimailto:[email protected]]
Sent: Thursday, September 06, 2001 9:54 AM
To: csd@betroyal.com
Subject: Problem (Check)

Dear Sir,

I have problem with my betroyal chceck. I got a check from
betroyal.com The Bank say me, that check cannot be cashed. Are You a
FRAUD?

Member betroyal.com


ZATEM nie wiem co mam myslec o tym. Ale jedno wiem na pewno NIC NIKOMU JESCZE NIKT ZA DARMO NIE DAŁ! Zaczynam sie martiwc o moj czek z betmega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Skorp zaproponuj im propozycje aby uniewaznili czek (przeslij im faxem czek) a nastepnie popros o wyplate za pomoca WU.

Pozdrawiam
Szakal

#32730 06/09/2001 19:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]ZATEM nie wiem co mam myslec o tym. Ale jedno wiem na pewno NIC NIKOMU JESCZE NIKT ZA DARMO NIE DAŁ! Zaczynam sie martiwc o moj czek z betmega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [ 06-09-2001: Wiadomość edytowana przez: Szakal ][/qb]

Za darmo dostałem kase od BetCbs, też czekiem ale nie było problemów.

#32731 06/09/2001 19:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS:
[qb]

Za darmo dostałem kase od BetCbs, też czekiem ale nie było problemów.[/qb]

Casablanca jest firma z renoma - jest to solidny buk ktory ma porzadna reputacje wiec i z kasa nie bylo problemu. Mam nadzieje ze problem z kasa w betroyal sie zagoi szybko, bo sie wkur...(ze)

#32732 07/09/2001 18:03
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Jestem z deka wkur...ny!
Chcialem zalozyc sobie test drive, o to co mi przyslali po dwoch dniach!:

Dear Sportsfan,

We acknowledge receipt of your Testdrive sign-up.

Unfortunately you are not eligible for a Testdrive account.

We apologize for any inconvenience this may cause.



Sincerely,

Testdrive
Czy moze wiec mi ktos wytlumaczyc o co tu chodzi?

#32733 07/09/2001 19:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
Czy moze wiec mi ktos wytlumaczyc o co tu chodzi?[/qb]

Albo to samo nazwisko albo ten sam adres... Proste!

#32734 07/09/2001 23:43
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Szakal jesli masz kase w betroyal to powinno byc jednak wszystko ok.Mysle ze sobie wszystko z nimi wyjasnilem w kazdym razie na ta chwile jest zadowolony nie bede narazie podawal szczegolow.Jak wszystko bedzie załatwione to podam cala reszta.

#32735 08/09/2001 00:46
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
SZAKAl! Zapisalem sie pierwszy raz wiec jak moze byc to samo nazwisko lub adres? :rolleyes:

#32736 08/09/2001 19:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]Szakal jesli masz kase w betroyal to powinno byc jednak wszystko ok.Mysle ze sobie wszystko z nimi wyjasnilem w kazdym razie na ta chwile jest zadowolony nie bede narazie podawal szczegolow.Jak wszystko bedzie załatwione to podam cala reszta.[/qb]


Dzieki Skorp - ja jednak jak uzbieram jescze kilka setek to zrobie wyplate jednak przez moje ukochane WU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#32737 09/09/2001 20:27
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Juz wszystko w porzadku! Zapisalem sie drugi raz i wszystko gra, juz mam konto z 40$(ktos gadal ze daja 50$) ale nie wazne!
Mam takie pytanie, poniewaz ich strony z mnoznikami sa dla mnie bardzo nie czytelne:
Czy moglby ktos mi wytlumaczyc gdzie mozna zmienic typ wyswietlania mnoznikow(decimal, fractional) bo wyswietlaja mi sie jakies amerykanskie i nie wiem za bardzo o co chodzi!
No i jakby ktos mogl to jeszcze prosze o przetlumaczenie takich slow jak: straight, parlay, teaser sa to jakies rodzaje typowania, chyba?
Z gory dzieki powodzonka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1