Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#32800 22/06/2001 02:41
Dołączył: Feb 2001
Posty: 18
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 18
Witam
Chcialem zapytac czy wiecie dlaczego np. nie mozna zarejestrowac sie w Unibecie jesli mieszka sie w Stanach???
W jakich bukach nie mozna zarejestrowac sie jeszcze z tego powodu?
Czy reszta, tzn. hill,intertops etc. pozwalaja na rejestracje jesli mieszka sie w USA? A co w zwiazku z tym z Olympiciem? Przeciez to amerykanski buk.
Troche dziwia mnie zasady unibeta, ale moze takie jest prawo na Malcie?
O co w tym wszystkim chodzi?
Czy granie przez net bedac w Stanach (i posiadajac KK wydana w USA) niesie ze soba jakies konsekwencje prawne?
Wielkie dzieki za wszelkie info na ten temat
Zycze wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#32801 23/06/2001 04:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W USA obstawianie przez internet jest nielegalne, ale jako gracz raczej nie masz szans ponieść konsekwencji tego. Sam tam mieszkałem i obstawiałem na ogrągło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Unibet to dla mnie firma bez głowy, bo przenieśli się do Malty i np. nie moga przyjmować zakładów z Wielkiej Brytanii. Od USA zresztą również.

Hill powinien przyjmować zakłady ze Stanów, tak samo Olympic czy Intertops. Żadna z tych firm nie ulegnie rządowi USA (w szczególności Hill). Tak więc jeśli mieszkasz w USA to nie będziesz miał problemu z obstawianiem. Ale muszę dodać, że w USA (w przeciwieństwie do Anglii) trzeba się rozliczyć z dochodów z hazardu.

#32802 11/10/2003 00:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:

Hill powinien przyjmować zakłady ze Stanów, tak samo Olympic czy Intertops. Żadna z tych firm nie ulegnie rządowi USA (w szczególności Hill). Tak więc jeśli mieszkasz w USA to nie będziesz miał problemu z obstawianiem. Ale muszę dodać, że w USA (w przeciwieństwie do Anglii) trzeba się rozliczyć z dochodów z hazardu.
Jak to jednak firmy się uginają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32803 16/10/2003 22:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
Kto mi powie gdzie sie podział TOTOMIX zpierwszej strony .Mozna zniegobylo wejsc na SPORTLIVE- wyniki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#32804 24/10/2003 03:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
szukaj.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#32805 24/10/2003 03:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeju, jak ten czas leci (2001 r.!). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Hill się ugiął, ale nie jestem pewien, że chodziło tylko o rząd USA. W Azji np. jest ten sam problem i mimo wszystko brytyjskie firmy agresywnie działają na tym rynku. Oczywiście nie da się porównywać rządu USA do administracji krajów z dalekiego wschodu, ale według mnie chodziło też o specyfikę amerykańskiego rynku. Jak wiadomo większość graczy z USA używa KK do obstawiania. Ta forma płatności niestety powoli odpada z gry i z dnia na dzień przestaje być obsługiwana przez banki wydające karty. Za WU też się władza zabiera. Do tego należy dodać, że Amerykanie są przyzwyczajeni do bardzo niskich marż oraz do "grubych" bonusów. Do tego konkurencja na amerykańskim rynku jest olbrzymia. To wszystko razem wzięte obniża opłacalność obsługiwania tego rynku. Kiedyś np. Sportingbet (który miał głównie amerykańskich graczy na celowniku) był kopalnią złota - dziś akcje tej firmy są wyceniane na rażąco niskim poziomie. Tak więc ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się, że takie firmy jak Hill wcale nie musiały, ale bardziej z innych powodów zdecydowały się przeczekać ten trudny okres i nie akceptować klientów z USA.

#32806 24/10/2003 18:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Conrad, pewnie masz rację; rzeczywiście może to być malo dla nich opłaclane (innymi słowy -- mała strata), co potwierdza fakt, że z oferowania swojego kasyna na rynek amerykański nie zrezygnowali.

#32807 24/10/2003 18:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kasyno jest zawsze opłacalne, ale zdejmując jedno (zakłady sportowe) musieli oczywiście zdjąć także i drugie.

#32808 25/10/2003 03:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Conrad, najciekawsze w tym wszystkim jest to, że jednak nie zdjęli -- tak jak napisałem; udział w strukturze ich przychodów z amerykańskich graczy oceniany jest na 12%.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1