Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Golffour #3280597 20/07/2009 18:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Aha,
musze jeszcze dodac ze brat rowniez ma konto, ponad 2-3 lata, zweryfikowane, dopytywalem jeszcze czy mozna miec wiecej kont na 1 gospodarstwo domowe i powiedzieli ze tak ale najlepiej przeslac od razu dokumenty do weryfikacji tak tez zrobil i wszystko bylo ok. Az do tego piatku, gdy wyplacilem reszte srodkow z mojego konta, jemu rowniez zablokowali konto rzekomo do ponownej weryfikacji na koncie mial 1000 + 1000 zlecona wyplata... Ciekawy jestem na dalszy obrot sprawy...

Bonus: Unibet
Golffour #3280644 20/07/2009 18:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega:

1. Dokonano Syndicate Betting;
2. Dokonano Influence Betting;

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Wlasnie sam nie wiem,
chyba walneli tyle pkt'ow regulaminu zebym sobie jakis wybral....
Paranoja, konta zweryfikowane, gram tak dobre kilka lat,
zdarzyla sie dobra passa to zamykaja konto smirk blush
dzwonilem do supportu to babka powiedziala ze kase powinni wyplacic, ale to decyzja dzialu finansowego z ktorym nie mam mozliwosci kontaktu...

Golffour #3280873 20/07/2009 20:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ta firma to mega amatorstwo - ograsz ich troche mocniej to robia cyrki jak cholera

Nie radza sobie na livebetingu i nagle wymyslaja jakies punkty, ktorych wczesniej nie bylo - zenada

Jestem ciekaw czy wyplacisz pieniadze

HAGIi #3280893 20/07/2009 20:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Wlasnie tego sie obawiam, a wisza mi razem jeszcze 7k frown
Ale wiekszosc juz podobno "wyszla"...
Jestem dobrej mysli duch

Golffour #3280916 20/07/2009 20:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Quote
ta firma to mega amatorstwo


tu pewnie masz sporo racji dlatego własnie dla mnie miesci sie spokojnie w TOP 5 wsrod najlepszych smile

rafal08 #3280950 20/07/2009 20:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
moze i tak, ale jak u nich grac jak limity robia po paru zagraniach?, dodatkowo wprowadzili jakies smieszne punkty w regulaminie...

HAGIi #3281158 20/07/2009 22:16
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Co sie dzieje z tą bukmacherką, coraz wiecej przekrętów i z.apierdoleń kasy ze strony bukmacherow, prawda jest taka ze moga robic wszystko, bo praktycznie nikt ich nie kontroluje i zawsze moga wymyslic cokolwiek. Mi np ostatnio z.ajebał 3700 $ 12bet.com (sprawe opisalem na sbr, ba - niby sprawa w toku ale nie wierze ze odzyskam kase - w sumie to zostalem kozlem ofiarnym bo po mojej sprawie zmienili w regulaminie zapis "shared ip" na "shared computer") ze wzgledu na to ze Neostrada ma jak wszyscy wiedza pierwsze 2-4 numery takie same ze wzgledu na regionalne przyporzadkowanie i oni uznali to za zlamanie regulaminu jako shared ip i odebrali wszystkie wygrane, bo azjaci nie kumaja jak jest w Europie czy US jesli chodzi o operatorow internetowych. Masakra, brak słow i oby oni wszyscy zgnili w piekle s.k.urw.ysyny

Golffour #3281474 20/07/2009 23:49
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Golffour
Aha,
musze jeszcze dodac ze brat rowniez ma konto, ponad 2-3 lata, zweryfikowane, dopytywalem jeszcze czy mozna miec wiecej kont na 1 gospodarstwo domowe i powiedzieli ze tak ale najlepiej przeslac od razu dokumenty do weryfikacji tak tez zrobil i wszystko bylo ok. Az do tego piatku, gdy wyplacilem reszte srodkow z mojego konta, jemu rowniez zablokowali konto rzekomo do ponownej weryfikacji na koncie mial 1000 + 1000 zlecona wyplata... Ciekawy jestem na dalszy obrot sprawy...
To że ci tak powiedzieli to nie znaczy że można mieć więcej kont na jedno mieszkanie a mając takie dwa konta sam pakujesz się w pułapkę w razie większych wygranych. Mnie i mojemu bratu betandwin (bo tak ładnie tak firma się kiedyś nazywała) też pozwolił mieć dwa zweryfikwowane konta (nawet listy z ofertami bonusowymi w pakiecie przysyłali) a jak przyszło co do czego (czyt. brat wygrał trochę w pokera i trochę więcej na zakładach) zablokował konto i zwrócił sam depozyt powołując się na pkt że nie można mieć 2 kont na 1 gospodarstwo domowe. Pewnie nie byłoby żadnego problemu mieć takie dwa konta jeśliby co miesiąc przynosiły one profit prowadzącemu interes. Nawet 10 pozwoliliby ci kont mieć pod warunkiem żeby każde po 10tys miesięcznie na minusie było.

mazik #3281485 20/07/2009 23:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Originally Posted by mazik
Co sie dzieje z tą bukmacherką, coraz wiecej przekrętów i z.apierdoleń kasy ze strony bukmacherow, prawda jest taka ze moga robic wszystko, bo praktycznie nikt ich nie kontroluje i zawsze moga wymyslic cokolwiek. Mi np ostatnio z.ajebał 3700 $ 12bet.com (sprawe opisalem na sbr, ba - niby sprawa w toku ale nie wierze ze odzyskam kase - w sumie to zostalem kozlem ofiarnym bo po mojej sprawie zmienili w regulaminie zapis "shared ip" na "shared computer") ze wzgledu na to ze Neostrada ma jak wszyscy wiedza pierwsze 2-4 numery takie same ze wzgledu na regionalne przyporzadkowanie i oni uznali to za zlamanie regulaminu jako shared ip i odebrali wszystkie wygrane, bo azjaci nie kumaja jak jest w Europie czy US jesli chodzi o operatorow internetowych. Masakra, brak słow i oby oni wszyscy zgnili w piekle s.k.urw.ysyny

Sorry ,ale uj mnie obchodzi 12 bet w temacie o Unibet

rafal08 #3281569 21/07/2009 00:13
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Sorry Rafał ale to nie moja wina, że nie skumałeś, a wystarczyło zastanowic sie nad pierwszym zdaniem, reszta to był kolejny przykład tego jak bezczelne zaczynają byc buki (czy kiedykolwiek slyszales zeby Unibet zrobil taka akcje jak teraz?!) Dlatego albo siedz w pokerowni albo nic nie pisz, bo ostatnio tylko same docinki i zaczepki piszesz.

mazik #3281627 21/07/2009 00:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Nie ma nad czym sie zastanawiac wink Gram X lat i nigdy nikt mi 1 pln nie zapie rniczyl smile .

Bo brat chcial grac .Jak sie gra za setki czy tysiace to sie nie robi kont na brata bo czlowiek sie boi konsekwancji nawet jak jest to niby zgodne z regulaminem .W supprotach lub live chatach robia sprzataczki i to co one powiedza(napisza) ma gowniane znaczenie .taka prawda .Nie mogl sobie na jego koncie obstawiac dla mnie takie rzeczy sa poprostu smieszne i tyle .

A to,ze Polska jest traktowana obecnie jak kraj 3 kategorii,rany co ja mowie 3 , 4 lub 5 w iwekszosci bukow to juz inna sprawa i sami zawdzieczamy to dzieciakom zakładajacym 10-20-30 kont dla marnych 2-5 euro lub paru freespins .

Ogolnie szkoda gadac i zaluje,ze sie tu wogole wpisywalem bo leje na kazda rzecz,ktora mnie i osob ,ktore znam nie dotyczy . Takie zycie papa

rafal08 #3281673 21/07/2009 00:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
A uj jeszcze cos napisze smiesza mnie wpisy w Williami Hilu jaka to zła firma laugh Wypłaciłem od nich w przeciagu paru lat parenascie tysiecy euro i jakos nikt mi kuzwa konta nie blokowal ,raz scany musialem wyslac. Z Unibetu musialbym z pare godzin poswiecic zeby policzyc ile bylo wyplat i ile jest konto na plusie ,nigdy nie mialem najmniejszego problemu z wypłatami .Ba nawet scanu dowodu nie wysylalem .Chociaz wczoraj sie nawet pytalem znajomych na jakie miejsce zmienic bo juz sam uwazam ,ze grubo tam przegialem .jak ktos nie wie co mam na mysli to sie nie dowie smile

Wogole wiekszosc wpisow w tematach o bukmacherach jest tu do wywalenia tylko i wylacznie bo nijak sie ma do prawdy o nich . 80% wpisy malolatow bo dowodu mama nie dala lub taki byłem cacy a oni konto zablokowali .Zal ku rwa ,zal to czytac .

Grajcie kierwa w Milenium nie zablokuja Wam kont papa

P.S
To nie jest do Ciebie Golffour .Poprostu mnie czasem ponosi jak przegladam te tematy a sam wiem ,ze jest inaczej


rafal08 #3281982 21/07/2009 02:33
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
No tak, ja tez przez piec lat nie mialem problemow z Unibetem, (nr gracza 44****, takze stosunkowo stary). Wyplaty rowniez siegaly na przestrzeni tych pieciu lat kwoty rzedu 20-30tys zl. Unibet byl w moich oczach godny polecenia, az do zeszlego piatku...


Golffour #3283230 21/07/2009 18:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
panowie, robilem pzrelew do unibetu, pzrez pomylke z konta wyszlo o jedno zero za malo niz wyrazilem chec przelewu, przez przelewy 24
utworzyla sie przedplata, kasa nie wyplywa do unibetu,nie wiem jak teraz zrobic zeby bylo si
Moze ktos pomoc?
bo z babka z serwisu nie moge sie dogadac

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
Originally Posted by milan0305
panowie, robilem pzrelew do unibetu, pzrez pomylke z konta wyszlo o jedno zero za malo niz wyrazilem chec przelewu, przez przelewy 24
utworzyla sie przedplata, kasa nie wyplywa do unibetu,nie wiem jak teraz zrobic zeby bylo si
Moze ktos pomoc?
bo z babka z serwisu nie moge sie dogadac


sprawdz swoj email. Powinni przysłać ci kod tej przedpłaty i teraz jeszcze raz wejdz w unibet wpisz tą kwotę przedpłaty i tam gdzie masz okienko to wybierania banku to naciśnij użyj przedpłaty na samym dole

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Ile przewaznie trwa wyplata na konto bankowe...
bo czekam od piatku, wyplaty zrealizowane ok 10:40...
tylko nie wiem czy przypadkiem ich nie cofneli frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
oki rafa, dzięki, babka mi napisala maila ze zwracaja pzredpłate i zrobie przelew raz jeszcze
Pozdrawiam

Golffour #3283278 21/07/2009 19:28
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
Originally Posted by Golffour
Ile przewaznie trwa wyplata na konto bankowe...
bo czekam od piatku, wyplaty zrealizowane ok 10:40...
tylko nie wiem czy przypadkiem ich nie cofneli frown


Stosunkowo 2-3 dni. Dzis bądz jutro powinienieś mieć

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
mozecie sie teraz zalogowac??mi wyskakuje takie cos??

Error 503--Service Unavailable
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.4 503 Service Unavailable
The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading or maintenance of the server. The implication is that this is a temporary condition which will be alleviated after some delay. If known, the length of the delay may be indicated in a Retry-After header. If no Retry-After is given, the client SHOULD handle the response as it would for a 500 response.

Note: The existence of the 503 status code does not imply that a server must use it when becoming overloaded. Some servers may wish to simply refuse the connection.


Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1