|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
można grać te challengery na singlach? bo w większośći ofert jest od 3 zdarzeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
np. w Doxxbet i Fonbet masz możliwość stawiania singli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
William Hill tez daje mozliwosc singli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Warto dalej polować na porażkę Mayera? nie przejrzałem jeszcze statystyk, ale patrząc po wyniku, nie widać żeby mu ta kontuzja jakoś specjalnie dokuczała, więc nie wiem czy nie jest poważna czy Rochus jest taka ciotka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Oberstaufen
Flock - Rhenquist (Flock) @1.70
Flock to solidna szkola niemiecka. Potrafi dobrze trzymac serwis dosc regularny wiekszosc konczy z FH utrzymywanie wymiam spoza baseline rowniez nie jest mu obce. Turniej na wlasnych smieciach. Pierwsza runda Rhenquist ktory gra na kredzie nie zachwyca Nie jest to typowy claycourter Czesto stara sie konczyc w pierwszym drugim uderzeniu co konczy sie czesto duza iloscia UE. Pozatym obecnie ma problemy zdrowotne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Nie negując typu mała uwaga  Szwed to defensywny counter-puncher, który nie posiada kończącego uderzenia. Zobaczyć go szybko kończącego akcję, niczym hard-hitter, to prawdziwa atrakcja  Jeśli popełnia duzo ue, to zazwyczaj wtedy, gdy trafi na regularniejszego od siebie - sam lubi dłuższe wymiany. Fakt, nie jest też typowym claycourtertem, bo.. wogóle nie jest claycourterem - tej nawierzchni unika jak ognia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
i znow bym polemizowal jak przy Gimeno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Uwierz mi, tu nie ma z czym polemizować. Zawodnik nie zmieni swojego stylu gry pod analizę w KT Dobrze, że wywołałeś Gimeno. Mogłeś podczas Wimbla na własne oczy przekonać się, jak zamiatał FH i jak "przestawił się" pod trawę - co kilka tygodni temu było dla Ciebie niemożliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
odnosnie Gimeno to ze gral dwa wyrownane mecze na wimbledonie okey tylko ze gral je raczej z playerami bez wielkiego returnu Troicki a zwlaszcza Dent jego serv and voley pozwalalo mu by przy swoim serwisie sobie w miare ulozyl swoja gre choc Troicki wirtuozem trawy nie jest Pozatym widze ze czytasz rozne fora to dobrze "is not hard hitter"  ale widze ze nie wszystkich userow dobrze znasz i malo o nich wiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Mathieu Montcourt nie żyje  http://sport.interia.pl/tenis/news/zaskakujaca-smierc-tenisisty,1334967
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Recanti: Nielsen - Tenconi (Nielsen) @1.80 fortuna 6/10 Dunczyk zaden wielki tenisista , najlepiej czuje sie w hali jego najmocniejsza stroną jest serwis ale juz troche gorzej czuje sie na otwartych kortach. Jest to jednak gracz ataku. Bet jest głownie przeciwko Tomasowi dla którego ostatnie miesiace nie sa najlepsze nie mowiac dość tragiczne  Nie liczac meczu z Bennetau nie moze sie poszczycić jakims konkretniejszym scorem. Pozatym nie wiadomo jak duzy wpływ wtedy na porazke Francuza miała cała sytuacja z Mathieu  W ostatnim meczu z Brzezickim Tenconi kreczował powód podał błachy "gardło" ale juz śmieszniejsze były podawane organizatorom przez zawodników "pod formą" Wczoraj w bundeslidze rowniez sie nie popisał wysoka porazka z Aldim. Recanti jak widomo nawierzchnia szybka za która Tenconi z przebigu swojej kariery za bardzo nie przepada. Chociaż jest to Włoch i jak każdego Włocha stać na zagranie dobrego meczu na hardzie Nawet i chelendzerowcy typu Galvani Lorenzi mieli swoje dobre wystepy na tej nawierzchni Nie mówiac juz ze gracze typu Seppi Bollei którzy umieja grac na szybkich czy nawet Cipolla gdy wyrzucał z AO Tursunova lub grał piecio-setówke z Wawrinką na USO. Podkreślam jest to bet bardziej dziś przeciw Tenconiemu niz na Nielsena 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Giovanni Lapentti - Andre Miele 1 1,50
Chall w ekwadorskiej Mancie ze słabą obsadą i marną pulą nagród wydawał mi się jeszcze rok temu jednym z wielu "pasterskich turniejów". Oglądając finał nie mogłem uwierzyć, że impreza tej kategorii ma tak fajny klimat. Tłumy na trybunach, chóralne śpiewy, sztuczne ognie podczas wręczenia pucharu dla zwycięzcy - takie mini Vina del Mar wink
Najważniejsze - obrońcą tytułu jest ekwadorski czołg - Giovanni Lapentti (to jego druga wygrana po sukcesie z 2004 roku). Hard w Mancie, jak na południowe standardy, jest dość szybki. To ważne, bo Lapentti lubi atakować. Mocny serwis, kąśliwy, głęboko grany FH oraz przebieżki do siatki powinny mu pomoc w zdominowaniu bezbarwnego Miele, defensora rodem z Brazylii. Wszystko to na korcie głównym, zapewne jako mecz dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Giovanni Lapentti - Guillermo Alcaide 1 1,50 Trzeba pójść za ciosem, tym bardziej, że Alcaide to jak na challengerowy level straszny przeciętniak. Obserwowałem go podczas dwóch turniejów i na korcie i poza nim - mam wrażenie, że chłopak jest szczęśliwy, że może w tenisowym światku po prostu być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Dodam, że Alcaide ostatnio miał kontuzje i w wypowiedzi po meczu 1 rundy narzekał, że ostatnio mało trenował i 2 set grało mu się bardzo źle. Do tego fanatyczna ekwadorska publika powinna pociągnąć ponownie do zwycięstwa 2-krotnego winnera tego turnieju. Z Manty jeszcze wychodza Hocevar z cieniutkim Kingiem-Turnerem oraz Zeballos z Bonatto. Obaj dobrze grali w Bogocie, gdzie jest szyba ziemia więc nie powinni mieć problemu z przestawieniem się na ten hard.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
niby tak ale z tego co kojarze to Zeballos walczyl z Danielem w finale... a stara dobra zasada mowi - nie ruszamy finalistow z poprzedniego tygodnia... z drugiej strony napewno jest w formie, to jak trzymal podanie w Bogocie mi osobiscie imponowalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Zeballos mówił po meczu 1 rundy, że nie czuje się faworytem turnieju mimo dobrej formy ale ma w swojej grze obecnie dużo pewności. Ten Bonatto to żaden rywal obecnie dla Horacio, który bardo dobrze serwuje(lewa ręka) gra płasko i nie boi się chodzić do siatki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Horacio gra płasko w zasadzie tylko BH slajsy (są całkiem niezłe)  Co do Bonatto, to nie widziałem go na oczy, cholera wie jaki to styl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Chall w Penzie
Michail Kukushkin - Ingo Cervantes-Huegun 1 1,40
Jaka jest różnica pomiędzy Kukushkinem, a Kudrayvtsevem, którego pokonał w 1/4 Cervantes? Ano taka, że ten pierwszy nie jest ball-basherem - potrafi utrzymać piłkę w korcie i jeśli na rakiecie usiądzie mu motyl, to nie wk.. się na cały świat i nie biega za nim po całym korcie, aż do ostatniej kropli krwi. To powinno wystarczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Potito Starace - Oliver Rochus 1 1,45
Ostatni solidny claycourter, którego pokonał Oliver Rochus to Albert Montanes. Było to w kwietniu 2008. Cholernie tacy zawodnicy mu nie leżą, a topspiny, czy zmiany rytmu gry mocno podkopują jego regularność.
Potito Starace turniej w San Marino traktuje niezwykle poważnie. Zapisał tu w swoich statystykach 3 finały, z których dwa wygrał. To ofensywny counter-puncher, a to jeden ze stylów, z którymi waleczny Belg ma ujemny bilans (skuteczność około 40% wygranych na clayu).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Juan Ignacio Chela - Raven Klaasen 1 1,30
Bilans Cheli w pojedynkach z net-rusherami jest imponujący - to około 70% wygranych. Tym razem na rozkładzie ma rywala z niskiej półki. Klaasen to słaby taktyk, bez planu B. Szczególnie zabawnie wyglądają jego sprinty do siatki nawet i po często mało efektywnym drugim serwisie. Spryt, return i passingshoty Argentyńczyka zrobią swoje.
Marsel Ilhan - Ludovic Walter 1 1,30
Ilhan jest piekielnie groźny na swoim terenie. Deklasacja Koubka w 2 i 3 secie ich wczorajszego pojedynku, to znak, że Turek to jeden z faworytów turnieju.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|