Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 19 1 2 17 18 19
#328929 10/06/2005 18:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372

FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 1 - 1
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 1 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 3 - 0
Tunisia # Guinea - 2 - 0
Betis # Osasuna - 2 - 1
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 1 - 2
Roma # Inter - 1 - 1

serdeczne gratulacje dla woj68 za zdobycie mistrza plk a ja powalczę o trzecie miejsce

#328930 10/06/2005 20:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 276
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 276
FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 1 - 0
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 1
Brondby IF # Herfolge BK - 1 - 0
Tunisia # Guinea - 1 - 0
Betis # Osasuna - 1 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 1 - 0
Elche # Deportivo Alaves - 0 - 1
Roma # Inter - 1 - 0

Jak na debiut w 1 lidze to jestem bardzo zadowolony z wyniku:)
Dzięki wszystkim za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gratuluje nagrodzonym i do zobaczenia w kolejnej edycji:)

#328931 10/06/2005 22:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Oto, klasyfikacja po 29 kolejkach, osób, które trafiały najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Drugi raz moge ustrzelić tytuł Króla Strzelców, szkoda tylko, że rywale gdy ze mną grają 'wymiataja', w każdym razie walcze o najwyższy wynik.

Experto 474
grzech 466 [3liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />]
Bolek177 460
sirlukas 457
[T]-error 456
rodrigo 456
raq82 455
Saxonski 451
miszelek 450

***********************

FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 2 - 1
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 1
Brondby IF # Herfolge BK - 2 - 0
Tunisia # Guinea - 1 - 0
Betis # Osasuna - 2 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 1 - 0
Elche # Deportivo Alaves - 0 - 1
Roma # Inter - 1 - 0

Gratki dla woj68, zakoczył mnie zupełnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#328932 10/06/2005 22:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 1 - 2
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 2 - 0
Tunisia # Guinea - 2 - 0
Betis # Osasuna - 1 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 1 - 0
Elche # Deportivo Alaves - 0 - 1
Roma # Inter - 0 - 1

#328933 11/06/2005 06:13
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Mam nadzieję że po tylu wspaniałych wynikach woj'a68 postawi swoje typy i w tej ostatniej kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Chyba gramy fair play, i da mi szansę powalczyć jeszcze o drugie miejsce.

#328934 11/06/2005 07:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 1 - 1
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 1 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 3 - 0
Tunisia # Guinea - 2 - 0
Betis # Osasuna - 1 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 1 - 2
Roma # Inter - 1 - 2

#328935 11/06/2005 08:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296
FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 1 - 0
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 1 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 1 - 0
Tunisia # Guinea - 3 - 1
Betis # Osasuna - 2 - 1
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 0 - 2
Roma # Inter - 0 - 1

#328936 11/06/2005 08:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Experto co tak się dziwisz, że obecny vice-król strzelców jest z 3 ligi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Może ciekawe wyda się Tobie, że przez 20 kolejek byłem w 4 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Za te osięgnięcie możecie mnie wstawić od razu do Ekstraklasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Po tej kolejce pewnie nie będę na drugim miejscu - podałem "kosmiczne" wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sorry za off topic

#328937 11/06/2005 09:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 1 - 1
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 1 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 3 - 0
Tunisia # Guinea - 3 - 0
Betis # Osasuna - 2 - 1
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 1 - 2
Roma # Inter - 1 - 2

Woj68 gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


miszelek powodzenia

#328938 11/06/2005 10:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Experto co tak się dziwisz, że obecny vice-król strzelców jest z 3 ligi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Może ciekawe wyda się Tobie, że przez 20 kolejek byłem w 4 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Za te osięgnięcie możecie mnie wstawić od razu do Ekstraklasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Po tej kolejce pewnie nie będę na drugim miejscu - podałem "kosmiczne" wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sorry za off topic
[i]Zdziwiłem się, że z taką skutecznością jakiś player w 3 lidze gra, jednak, 2 sezony temu gdy miałem najwyższy wynik, też od 4 ligi startowałem, więc to wszystko wyjaśnia, od razu się nie przeskoczy z 4 do 1.

#328939 11/06/2005 10:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
FC Zenit St. Petersburg # Spartak Moscow - 0 - 0
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 1
Brondby IF # Herfolge BK - 3 - 0
Tunisia # Guinea - 2 - 1
Betis # Osasuna - 1 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 0 - 1
Roma # Inter - 1 - 1

#328940 11/06/2005 11:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 504
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 504

Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 1
Brondby IF # Herfolge BK - 2 - 0
Tunisia # Guinea - 2 - 0
Betis # Osasuna - 1 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 0 - 1
Roma # Inter - 0 - 1

#328941 11/06/2005 11:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 3 - 0
Tunisia # Guinea - 2 - 0
Betis # Osasuna - 2 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 2 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 1 - 2
Roma # Inter - 0 - 1

#328942 11/06/2005 12:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 724
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 0 - 1
Brondby IF # Herfolge BK - 2 - 1
Tunisia # Guinea - 3 - 0
Betis # Osasuna - 1 - 0
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 1 - 1
Elche # Deportivo Alaves - 2 - 3
Roma # Inter - 0 - 1

Nie mogłem wcześniej bo miałem problem z netem.
Dzięki wszystkim za gratulacje i sportową rywalizację. Zwłaszcza Raq-owi82. To pośrednio on się przyczynił do mojego sukcesu. Gdy w XX kolejce dokopał mi 21-6 to wyzwolił we mnie taką "sportową złość", że finał okazał się zaskakujący również dla mnie. Życzę wszystkim udanych typów i dowalenia wszystkim bukom. (oprócz naszych sponsorów oczywiście).

#328943 11/06/2005 12:34
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Sportul Studentesc # Rapid Bucharest - 1 - 2
Brondby IF # Herfolge BK - 3 - 0
Tunisia # Guinea - 1 - 0
Betis # Osasuna - 2 - 1
Wisla Krakau # Groclin Dyskobolia - 1 - 0
Elche # Deportivo Alaves - 1 - 2
Roma # Inter - 1 - 1

#328944 12/06/2005 21:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Wyniki XXX kolejki

Betis 1:1 Osasuna
Sportul Studentesc 0:0 Rapid Bucharest
Tunisia 2:0 Guinea
FC Zenit St. Petersb 1:1 Spartak Moscow
Elche 1:2 Deportivo Alaves
Roma 0:2 Inter
Br?ndby IF 7:0 Herfolge BK
Wisla Krakau 3:0 Groclin Dyskobolia


twist 20:11 gopi
woj68 13:22 raq82
żyła 15:18 OYama
[g]um[p] 16:15 RAMBO33
sirlukas 15:21 delfiedor
Verbatimek 19:15 Saxonski
rodrigo 18:20 świeka
Experto 14:24 kolejarz83
Bolek177 16:19 [T]-error
KsUBA 22:19 miszelek


1. woj68 60 458 416 [42 ]
2. raq82 59 477 420 [57 ]
3. delfiedor 55 470 416 [54 ]
4. sirlukas 54 472 449 [23 ]
5. świeka 54 464 437 [27 ]
6. Verbatimek 53 449 421 [28 ]
7. rodrigo 51 474 408 [66 ] *
8. twist 50 433 413 [20 ]
9. Saxonski 49 466 473 [-7 ]
10. kolejarz83 48 463 462 [1 ]
11. [T]-error 47 475 440 [35 ]
12. gopi 46 458 453 [5 ]
13. [g]um[p] 46 455 433 [22 ]
14. Experto 45 488 471 [17 ]
15. Bolek177 44 476 443 [33 ]
16. KsUBA 44 390 437 [-47 ] *
17. RAMBO33 42 449 429 [20 ]
18. miszelek 40 469 442 [27 ]
19. żyła 40 451 444 [7 ]
20. OYama 32 410 452 [-42 ]


jutro po rozpatrzeniu ew. reklamacji chlastne tabelki po spadkach/awansach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Last edited by twist; 12/06/2005 21:43.
#328945 13/06/2005 04:17
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Gratulacje dla woj68, raq82 i delfiedor'a niestety muszę się zadowolić 4 miejscem, ale w tym sezonie już poczułem co to smak nagrody, niech inni też poczują ten smak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#328946 13/06/2005 04:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Tabela po spadkach/awansach:

1. woj68 60 458 416 [42 ]
2. raq82 59 477 420 [57 ]
3. delfiedor 55 470 416 [54 ]
4. sirlukas 54 472 449 [23 ]
5. świeka 54 464 437 [27 ]
6. Verbatimek 53 449 421 [28 ]
7. rodrigo 51 474 408 [66 ] *
8. twist 50 433 413 [20 ]
9. Saxonski 49 466 473 [-7 ]
10. kolejarz83 48 463 462 [1 ]
11. [T]-error 47 475 440 [35 ]
12. gopi 46 458 453 [5 ]
13. [g]um[p] 46 455 433 [22 ]
14. sebkos 46 445 425 [20 ]
15. Experto 45 488 471 [17 ]
16. bolec25 45 461 425 [36 ]
17. Bolek177 44 476 443 [33 ]
18. Ða Bartek 44 451 437 [14 ]
19. KsUBA 44 390 437 [-47 ] *
20. silas 43 444 457 [-13 ]

duze gratulacje dla woj68 za I miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, nie raz mialem okazję walczyc z nim w parze i co tu duzo mówic, nie życzę nikomu tego zaszczytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozostałym życzę powodzenia w następnej edycji

Strona 19 z 19 1 2 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1