|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski – Toruń, 25 lipca 2009 roku, godzina 19.30.
Lista startowa: 1. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) 2. Karol Ząbik (KM Lazur Ostrów) 3. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) 4. Daniel Jeleniewski (Atlas Wrocław) 5. Adrian Gomólski (KM Lazur Ostrów) 6. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) 7. Damian Baliński (Unia Leszno) 8. Michał Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) 9. Grzegorz Walasek (Falubaz Zielona Góra) 10. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) 11. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) 12. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) 13. Adam Skórnicki (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 14. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) 15. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów) 16. Piotr Świderski (Unia Tarnów)
25.07 19:30 Tomasz Gollob 3.00 Wiesław Jaguś 3.25 Adrian Miedziński 6.50 Piotr Protasiewicz 7.50 Krzysztof Kasprzak 9.00 Grzegorz Walasek 11.00 Janusz Kołodziej 25.00 Daniel Jeleniewski 40.00 Karol Ząbik 45.00 Damian Baliński 50.00 Adam Skórnicki 50.00 Piotr Świderski 70.00 Michał Szczepaniak 200.00 Krzysztof Jabłoński 300.00 Adrian Gomólski 500.00 Maciej Kuciapa 1000.00
25.07 19:30 Daniel Jeleniewski - Damian Baliński 1.70 2.00 Tomasz Gollob - Wiesław Jaguś 1.80 1.90 Adam Skórnicki - Piotr Świderski 1.80 1.90 Karol Ząbik - Damian Baliński 1.55 2.30 Adrian Miedziński - Krzysztof Kasprzak 1.45 2.55 Piotr Protasiewicz - Grzegorz Walasek 1.80 1.90 Michał Szczepaniak - Adrian Gomólski 1.80 1.90 Krzysztof Kasprzak - Janusz Kołodziej 1.70 2.00 Wiesław Jaguś - Adrian Miedziński 1.55 2.30 Tomasz Gollob - Adrian Miedziński 1.45 2.55 Janusz Kołodziej - Krzysztof Jabłoński 1.47 2.50 Adrian Miedziński - Piotr Protasiewicz 1.55 2.30 Janusz Kołodziej - Karol Ząbik 1.75 1.95
Kursy: Tobet
Zapraszam do dyskusji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Tobet wystawia ostatnio same promocje vide Grudziadz - Rzeszów , Górzów handi, Leszno handi, Hampel-Dobrucki,czy Zengi - Kasprzak tu zwrot. Minusem były oczywiście limity na dany mecz, badź zakaz kombinacji np leszno handi+ Hampel+Kasper, ale dziś te problemy znikają. Napewno godnym uwagi jest typ na Koldiego z Jabłońskim. Z większych kursów napewno Świderski ze Skórą 1.9 i Jeleniewski z Balińskim 1.7. Tyle z mojej strony jeśli chodzi o ofertę Tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
No to ja dziś na Jagusia. W tych bukach których gram nie ma jeszcze kursów, więc nie podaję a póżniej już nie będzie czasu by pisać , wystarczy kliknąć, ot co. Od dłuższego czasu stała równa forma. Z tego co pamiętam, Jaguś przeważnie ma kłopoty z dopasowaniem silnika do toru zawsze w pierwszym, góra drugim biegiem. Dzisiaj za wysoka stawka by sobie pozwolić na experymenty, wiec ekipa pewnie zrobi wszystko by mistrz miał rumaki spasowane. Jeżeli tak będzie, będzie nie do ugryzienia, myślę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
ja osobiscie proponuje jeleniewski - balinski na 1. Balon bez formy i nie wypada sadzic ze akurat dzis nastapi prebudzenie. Jeleniewski w lidze na motoarenie nie wypadl najgorzej i dzis powinien dac rade z Balinskim. Wart uwagi rowniez pojedynek Szczepaniaka z Gomolskim ze wskazaniem na tego drugiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W jakim kanale będzie transmisja? Hampel nie startuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
W jakim kanale będzie transmisja? Hampel nie startuje? TVP Sport.. Odpadł w półfinale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
Z dostepnych propozycji wybrałem Ząbik-Baliński 1 Miedziński-Kasprzak 1 ako. 2,175
Karol na treningach dobrze śmigał, sumiennnie przygotowywał się do tych zawodów przed własną publicznością- w następnym sezonie widziałbym go za kostka. Balon słabiutki.
Adrian życiowa forma, swój tor. Kasprzak trzyma poziom, lecz w takiej stawce pogubi punkciki.
-------------------- za mniejsza stawkę
Jaguś 3,25 Gollob 3,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675 |
Z dostepnych propozycji wybrałem Ząbik-Baliński 1 Miedziński-Kasprzak 1 ako. 2,175
Karol na treningach dobrze śmigał, sumiennnie przygotowywał się do tych zawodów przed własną publicznością- w następnym sezonie widziałbym go za kostka. Balon słabiutki.
Adrian życiowa forma, swój tor. Kasprzak trzyma poziom, lecz w takiej stawce pogubi punkciki.
-------------------- za mniejsza stawkę
Jaguś 3,25 Gollob 3,00 Ząbik sumiennie się przygotowywał, chyba na ogródku w Moskwie hahaha, dzis góra 4-5 punktów z jego strony, ale na Balona powinno wystarczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
Ząbik sumiennie się przygotowywał, chyba na ogródku w Moskwie hahaha, dzis góra 4-5 punktów z jego strony, ale na Balona powinno wystarczyć  Widać jak bardzo interesujesz się żużlem w Toruniu i poza wizytą na otwarciu Motoareny, reszta treningów i spraw związanych z klubem jest Ci obca Bez odbioru ---------------------------- Dziś także finał indywidualnych mistrzostw Szwecji, można dorzucić ciekawe pary. Główni faworyci to miejscowi zawodnicy Jonsson i Lindgren. Moje propozycje to: Lindbäck, A - Davidsson, J 1 1,72 Jonasson, T H - Zetterström, M 1 2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Czy ktoś z Was dysponuje może excel`owskim programem na dzisiejsze zawody? Na powszechnie znanej i lubianej stronie http://www.speedwayprograms.glt.pl/ takowego nie ma ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Czesc , orientuje sie ktos jak totomix policzy wczorjasza para Jagus - Miedzinski ? w zawodach obaj po 10 punktow zdobyli ale woficjalnych wynikach jest tak: 5-Jagus , 6-Skornicki , 7-Miedzinski , pytam bo milenium na tu remis a jak to bedzie w totomixie policza jako remis tez ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
9701 T.Gollob-W.Jaguś KL 1 - - 25/07 9702 T.Gollob-A.Miedziński KL 1 - - 25/07 9703 Protasiewicz-G.Walasek KL 2 - - 25/07 9704 Protasiewicz-K.Kasprzak KL 2 - - 25/07 9705 A.Miedziński-Protasiewicz KL 1 - - 25/07 9706 G.Walasek-K.Kasprzak KL 2 - - 25/07 9707 W.Jaguś-A.Miedziński KL 0 - - 25/07 9708 K.Kasprzak-J.Kołodziej KL 0 - - 25/07 9709 D.Jeleniewski-D.Baliński KL 1 - - 25/07 9710 J.Kołodziej-K.Ząbik KL 1 - - 25/07
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|