Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#32925 09/07/2001 04:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam,
Mam jedno bardzo ważne pytanie, bowiem od wtorku zaczynam grę u zagranicznych buków.
Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej grać w USD czy w Euro? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie, i jak wygląda wymiana złotówek na waluty zagraniczne w banku, w moim przypadku jest to Invest Bank. Czy mogę wpłacić w złotówkach a u buka wystarczy że podam np.że chcę grać w $, czy też muszę zamianić złotówki na $ podczas wpłaty, czy jakoś tak, Ja naprawdę się na tym wogóle nie znam.
Pomóżcie, bardzo Was proszę i wybaczcie że otwieram nowy temat, ale jest to dla mnie ważna i pilna sprawa.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Ciacho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#32926 10/07/2001 22:53
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Ciacho.
Jezeli posiadasz konto w $ albo w Euro,proponuje Ci abys zdecydowal sie na walute w jakiej masz konto w banku-kazde wplaty dokonane w innej walucie anizeli ta ktora operujesz zarowno w banku jak i u bukmachera,pociaga za soba dodatkowe koszty.Masz konto dolarowe np. wiec u bukmachera deklarujesz ze wszelkie Twoje operacje beda sie odbywaly w tej walucie-wplaty jak i wyplaty. Jezeli posiadasz konto w Invest Banku i bedziesz dokonywal wplaty na swoje konto np. dolarowe badz Euro w PLN,to bank dokona przeliczenia po dzisiejszym kursie dnia.Jezeli zas zadeklarujesz chec wyplacenia pieniedzy od bukmachera na swoje konto bankowe ( dolarowe lub Euro ) to bukmacher przesle Ci pieniadze w walucie jaka wybrales i nie stracisz na tej operacji.Jedynym kosztem jakim poniesiesz,bedzie prowizja banku i ewentualne koszty przeslania wygranej od bukmachera.Jezeli bedziesz wplacal w banku zlotowki,musisz powiedziec aby Pani z okienka dokonala przeliczenia Twojej wplaty,na walute w jakiej deklarujesz wplate do bukmachera. Wiecej wiadomosci na ten temat znajdziesz rowniez w innych postach Forum ( Poszukaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia!

#32927 10/07/2001 23:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej grać w USD czy w Euro? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie,

Tak się zastanawiam czy 1 stycznia bukmacherzy przejdą na euro czy będzie można wybierać.

Odnośnie pytania to zdarzają się przypadki że niezależnie co wybierzesz to buk pobierze walutę jaka mu się podoba.Miałem rachunki w $ a okazało się że pobrali mi funty.

#32928 11/07/2001 02:45
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał dilbert:
[qb]Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej grać w USD czy w Euro? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie,

Tak się zastanawiam czy 1 stycznia bukmacherzy przejdą na euro czy będzie można wybierać.

[/qb]

Z tego co się orientuję to waluty 12 państw, które przystapiły do Unii Gospodarczej i Walutowej zostaną z dniem 1 stycznia 2002 zamienione na EURO(wg. specjalnych opublikowanych w 1999 przeliczników). Czyli nie bedzie możliwości grania np. w markach niemieckich, czy fińskich, ale nie odnosi sie to do $ i np. funtów angielskich.

#32929 11/07/2001 03:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Jak wpłacałem pieniądze do Investu to były to złotki i niestety nic nie powiedziałem o zmianie waluty.Ale jeżeli mam na koncie zł. to czy mogę np. u Hilla wpisać że chcę wpłacić w Euro, i czy bank to przeliczy wg.własnego kursu?
Pozdrawiam

#32930 11/07/2001 03:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Jak wpłacałem pieniądze do Investu to były to złotki i niestety nic nie powiedziałem o zmianie waluty.Ale jeżeli mam na koncie zł. to czy mogę np. u Hilla wpisać że chcę wpłacić w Euro, i czy bank to przeliczy wg.własnego kursu?
Pozdrawiam[/qb]
dokladnie tak jak piszesz, bank przeliczy to wg. wlasnego kursu

#32931 11/07/2001 04:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Jak wpłacałem pieniądze do Investu to były to złotki i niestety nic nie powiedziałem o zmianie waluty.Ale jeżeli mam na koncie zł. to czy mogę np. u Hilla wpisać że chcę wpłacić w Euro, i czy bank to przeliczy wg.własnego kursu?
Pozdrawiam[/qb]

Transakcje jakie dokonujesz za pomocą wirtualnej karty mają określoną walutę
dla transakcji zagranicznych(jest nią Euro)
Transakcje do zagranicznego buka są automaty-
cznie przeliczane na walutę jaką będziesz u
niego grał przez Europay(organizacja ta się
tym zajmuję)bez względu na to w jakiej walucie masz pieniądze u siebie na koncie(karcie).
Kasa jest przeliczana według kursu obowiązującego na dany dzień w Europay,
tak więc nie martw się twoje złotówki zostaną
automatycznie zamienione na Euro u buka
jeśli założysz u niego konto i zrobisz depozyt za pomocą karty.
Aha najlepiej graj w Euro u danego buka
gdyż nie tracisz na podwójnym przeliczaniu
kursów walut.
To by było na tyle
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#32932 12/07/2001 03:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Panowie serdecznie dziękuje wszystkim za info. Bardzo dzieki ponieważ jestem troche zdorientowany więc bardzo mi pomagacie. Jeszcze jedno mało pytanko:
Polećcie mi 2-3 buków u których mozna grać KK Investu no i teoretycznie takich którym można zaufać.
POzdrawiam i bardzo dziękuję
Ciacho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32933 12/07/2001 04:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Panowie serdecznie dziękuje wszystkim za info. Bardzo dzieki ponieważ jestem troche zdorientowany więc bardzo mi pomagacie. Jeszcze jedno mało pytanko:
Polećcie mi 2-3 buków u których mozna grać KK Investu no i teoretycznie takich którym można zaufać.
POzdrawiam i bardzo dziękuję
Ciacho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Nie rozumiem dlaczego u zagranicznych. Ja jestem z Rudy pracuje w Gliwicach i u nas warto stawiac na profesjonalu. Mniej klopotliwe niz przez via bank do zagranicy. jak chcesz cos wiecej wiedziec to daj znać

#32934 12/07/2001 05:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Nie rozumiem dlaczego u zagranicznych. u nas warto stawiac na profesjonalu.

Rozumiem twój patriotyzm ale my nie gramy żeby powiększać zyski zagranicznych bukmacherów.Jeżeli chodzi o głośną sprawe Simferopolu to nawet zatwardziały internetowiec może się czasami wybrać do profesjonala.

#32935 13/07/2001 04:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Prozse Was bardzo doradzcie mi dobrych buków, takie z którymi macie najlepsze skojarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32936 13/07/2001 04:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Prozse Was bardzo doradzcie mi dobrych buków, takie z którymi macie najlepsze skojarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

u nas na Śląsku czy za granicą ??????

#32937 13/07/2001 04:13
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ja gram u Hilla no i go zareklamuje:

Plus:
- na karte można wypłacić więcej niż się wpłaciło, dzięki temu nie trzba się bawić w czeki lub inne sposoby wypłaty
- strona szybko się ładuje
- bardzo pewna firma
- na karte można wypłacić więcej niż się wpłaciło
- obstawianie meczy live
- szybko odpisują na emaile, co znaczy że nie olewają klientów
- wygoda

Minusy:
- troche uboga oferta
- późno pokazywane kursy na sporty amerykańskie


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,670 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,613
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1