Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#330236 22/04/2005 22:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Maverick Dodgersów zagrałem z minusowym -1,5 spreadem... Co do Red Sox, dzis narzuca "staruszek" Tim Wakefield ze swoim knuckleballem, ma fantastyczny bilans przeciwko Devil Rays.. Na papierze wygląda to cudownie... Bosston zmiótł (sweep) już Tampę w tym sezonie czyli wygrał wszystkie mecze w serii... Dużą niespodzianką byłoby ich przegranie dzisiaj, sam Wakefield mówi że czuje się swietnie i chce grać jeszcze po 40...

Biorąc to wszystko pod uwagę zagrałem na... Kazmira i jego Tampę @2,38... Mimo wszystko nie ufam Timowi... stawka 0,5/10

Bonus: Unibet
#330237 22/04/2005 22:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja zagrałem na Boston,chociaz Wakefield kilka razy u mnie podpadł:-)
Wczoraj Red Sox sie nie wykazali:P,dziś powinni przypomnieć,że w ofensywie nie maja sobie rownych.
Kazmir...hmm,chyba nie ta półka.

#330238 22/04/2005 22:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Kazmir to mlody wilczek, dopiero 21 lat.. natomiast zgadzam sie ofensywa czerwonych skarpet powoli się budzi zwlaszcza Ramirez, ale brakuje mi caly czas Damona... żadnego HR...tylko 4 RBI... Tak jak napisałem powyżej zdrowy rozum mówi Boston, ale wiecie jakie jest MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie zagra dzis najbardziej lubiany gracz Red soc catcher Jason Varitek...nie widze tez Muellera (grypa)

Last edited by g00niek; 22/04/2005 22:57.
#330239 23/04/2005 07:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Ktoś kiedyś powiedział, że MLB to świetny interes na zarobienie kasy, ale jak widać faworyci też potrafią zawodzic i po raz kolejny jeden mecz pozbawił mnie niezłej kasy; tym razem NY Yankess : (

#330240 23/04/2005 07:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
Quote
wiatm

22.04.2004.r.

1) Milwaukee vs San Francisco 1 (2,13)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) Detroit vs Minnesota 1 z [-1,5] (2,92)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
3) Arizona vs San Diego 1 (1,99)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ah ta Minnesota. chłopaki pokochali chyba mecze jednopunktowe i co zrobić...
ogólnie jednak dzień bardzo dobry. 2/3 i + 112 euro zysku

pozdrawiam

#330241 23/04/2005 08:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
#5 Dzień - 22.04.05 - stan konta 1080,25

Dziś rozpoczynam parę nowych progresów, pozostało jeszcze 3.

1) NYY - Texas 1(-1,5) /2.05/ stawka 10 (krok 6z7, powrót do stawki wyjściowej, wprowadzam -1,5, na ML niski kurs) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />3-5

2) STL-Houston 1(-1,5) /2.00/ stawka 10 (krok 3z8, powrót do stawki wyjściowej, wprowadzam -1,5, na ML niski kurs) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />8-7

3) Florida - Cincinnati 1(-1,5) /2.10/ stawka 20 (krok 3z5, wczoraj porażka, wprowadzam -1,5 jw.) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />4-2

nowe progresy:

4) CHC-Pittsburgh 1 /1.65/ stawka 10 (krok 1z6 3xPIT+3xCIN) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

5) NYM-Washington 1 /1.67/ stawka 10 (krok 1z6 3xWAS+3xATL) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />3-1

6) Toronto-Baltimore 1 /1.91/ stawka 10 (krok 1z6 3xBAL+3xTAM) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />5-13

7) Atlanta-Philadelphia 1 /1.80/ stawka 10 (krok 1z3 3xPHI) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />6-2

8) SF-Milwaukee 1 /1.74/ stawka 10 (krok 1z6 3xMIL+3xSDG) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />1-6

Na zakłady wydano - 90

Pozdrawiam
KRAJAN
Podsumowanie #5 Dzień 22.04.05:
1080,25 - 90 +0+0+42+10+16,7+0+18+0 = 1076.95
Wiele nieoczekiwnych rezultatów (dużo niespodzianek NYY, BOS, SF, LAD).
Ogólnie słaby dzień - najbardziej szkoda STL (znowu ta pazerność!) z 8-1 na 8-7! Ale ogólnie starta niewielka grmy dalej!
Pozdrawiam
KRAJAN

#330242 23/04/2005 09:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
uuuuff ale było gorąco z tym Milwaukee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> ale na szczescie wszystko sie skonczyło po mojej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla wszystkich którzy ze mna im kibicowali i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> też oczywiście dla Santosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
(dzis zaczynam kolejna progresje ale Mil. już chyba w tym sezonie nie tkne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1