|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Ostatnio uslyszalem od kumpla, ze w Profesjonalu w Gdansku jest niezla ekipa typerow. Podobno prof ma tam ogromne straty. Prawda to czy plotka??? Ludzie z Trojmiasta odpowiedzcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
panie i panowie z 3miasta!
proszę o ograniczenie aktywności i co jakiś czas puszczenie trefnego typa, bo się zaczyna głośno robić...
a chyba nie chcemy rozgłosu, nie?
bo jak będzie głośno, że nie opłaca się profowi inwestować w 3miejski rynek bukmacherski, to nam polikwidują profesjonała i co? co nam zostanie? sts! fakt, że ma lepsze kursy - ale nie ma ligi islandzkiej i ukraińskiej! o!
więc prosimy o wstrzymanie na razie (ewentualnie jutro można jeszcze ukraińską puścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253 |
hi_res_evil ja również słyszałem że prof stoi bardzo słabo (wtopili b. dużo na Simferopolu) być może stąd wzięły się te żydowskie kursy w ostatnim czasie. Daj znać jeśli będziesz coś obstawiał w tym tygodniu w Gdańsku w STS lub Profie to możemy się spotkać i omówić typy. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
no wiesz, simferopol to wymyślił (objawił) lok i trochę wątpię czy akurat najbardziej się przejechali po profie 3-miejscy gracze
to musi wynikać z czegoś innego...
a! i chciałbym zaznaczyć że nie jestem w tej grupie, co to zmuszają profa do częstych transferów pieniądza na północ kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał macwozn: [qb]Ostatnio uslyszalem od kumpla, ze w Profesjonalu w Gdansku jest niezla ekipa typerow. Podobno prof ma tam ogromne straty. Prawda to czy plotka??? Ludzie z Trojmiasta odpowiedzcie.[/qb] Bajki to niech ten czlowiek opowiada dzieciom w domu..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253 |
Oryginalnie wysłał hi_res evil: [qb]no wiesz, simferopol to wymyślił (objawił) lok i trochę wątpię czy akurat najbardziej się przejechali po profie 3-miejscy gracze [/qb] Znam kilka osób z Gdańska, które zarobiły na Simferopolu po kilka tysięcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
tego, znacie adres sts w Gdansku-wrzeszczu? Bede dzwieczny za odp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
sts we wrzeszczu - pierwszy i chyba jedyny to ten naprzeciw Dworca Wrzeszcz, koło nowo wybudowanego budynku NOKI, pracuja tam bardzo mile, pulchniutkie dziewuszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał Szninkiel14: [qb]sts we wrzeszczu - pierwszy i chyba jedyny to ten naprzeciw Dworca Wrzeszcz, koło nowo wybudowanego budynku NOKI, pracuja tam bardzo mile, pulchniutkie dziewuszki[/qb] Miłe w STS ???????????????????? Ach ten STS, cały czas potrafi człowieka czymś zaskoczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Goscioowa na Dworcu PKP w gdanskim STS jest calkiem w porzadku. Uwzglednia reklamacje, mozna z nia pogadac, pozartowac. IMHO Fajna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
hi res evil,mwiac,hejhops,sznikers14 a moze by tak mala pizza naprzeciwko .co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
nie sznikers14 tylko szninkiel14 i nie mała tylko duża, i nie na przeciwko tylko w Crystalu i czemu nie myśliwska heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
mam pytanko do ekipy... w którym miejscu w Gdańsku znajduje się Prof. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
#1 na dworcu glownym #2naprzeciwko maxa #3we wrzeszczu(to jest chyba ul.Partyzantow)niedaleko centrum
|
|
|
Link skopiowany do schowka