Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#33027 17/08/2001 16:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Ostatnio uslyszalem od kumpla, ze w Profesjonalu w Gdansku jest niezla ekipa typerow. Podobno prof ma tam ogromne straty.
Prawda to czy plotka???
Ludzie z Trojmiasta odpowiedzcie.

Bonus: Unibet
#33028 18/08/2001 03:04
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
panie i panowie z 3miasta!

proszę o ograniczenie aktywności i co jakiś czas puszczenie trefnego typa, bo się zaczyna głośno robić...

a chyba nie chcemy rozgłosu, nie?

bo jak będzie głośno, że nie opłaca się profowi inwestować w 3miejski rynek bukmacherski, to nam polikwidują profesjonała i co? co nam zostanie? sts!
fakt, że ma lepsze kursy - ale nie ma ligi islandzkiej i ukraińskiej! o!

więc prosimy o wstrzymanie na razie (ewentualnie jutro można jeszcze ukraińską puścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#33029 20/08/2001 15:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
hi_res_evil ja również słyszałem że prof stoi bardzo słabo (wtopili b. dużo na Simferopolu) być może stąd wzięły się te żydowskie kursy w ostatnim czasie.
Daj znać jeśli będziesz coś obstawiał w tym tygodniu w Gdańsku w STS lub Profie to możemy się spotkać i omówić typy.
Pozdrawiam

#33030 20/08/2001 23:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
no wiesz, simferopol to wymyślił (objawił) lok i trochę wątpię czy akurat najbardziej się przejechali po profie 3-miejscy gracze

to musi wynikać z czegoś innego...

a! i chciałbym zaznaczyć że nie jestem w tej grupie, co to zmuszają profa do częstych transferów pieniądza na północ kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33031 20/08/2001 23:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał macwozn:
[qb]Ostatnio uslyszalem od kumpla, ze w Profesjonalu w Gdansku jest niezla ekipa typerow. Podobno prof ma tam ogromne straty.
Prawda to czy plotka???
Ludzie z Trojmiasta odpowiedzcie.[/qb]


Bajki to niech ten czlowiek opowiada dzieciom w domu.....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33032 20/08/2001 23:38
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]no wiesz, simferopol to wymyślił (objawił) lok i trochę wątpię czy akurat najbardziej się przejechali po profie 3-miejscy gracze
[/qb]

Znam kilka osób z Gdańska, które zarobiły na Simferopolu po kilka tysięcy.

#33033 01/12/2001 01:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
tego, znacie adres sts w Gdansku-wrzeszczu?
Bede dzwieczny za odp...

#33034 01/12/2001 02:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
sts we wrzeszczu
- pierwszy i chyba jedyny to ten naprzeciw Dworca Wrzeszcz, koło nowo wybudowanego budynku NOKI, pracuja tam bardzo mile, pulchniutkie dziewuszki

#33035 01/12/2001 02:32
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Szninkiel14:
[qb]sts we wrzeszczu
- pierwszy i chyba jedyny to ten naprzeciw Dworca Wrzeszcz, koło nowo wybudowanego budynku NOKI, pracuja tam bardzo mile, pulchniutkie dziewuszki[/qb]

Miłe w STS ????????????????????

Ach ten STS, cały czas potrafi człowieka czymś zaskoczyć.

#33036 01/12/2001 17:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Goscioowa na Dworcu PKP w gdanskim STS jest calkiem w porzadku. Uwzglednia reklamacje, mozna z nia pogadac, pozartowac. IMHO Fajna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#33037 02/12/2001 06:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
hi res evil,mwiac,hejhops,sznikers14 a moze by tak mala pizza naprzeciwko .co wy na to?

#33038 02/12/2001 15:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
nie sznikers14 tylko szninkiel14
i nie mała tylko duża,
i nie na przeciwko tylko w Crystalu
i czemu nie myśliwska heheh

#33039 05/12/2001 03:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
mam pytanko do ekipy...
w którym miejscu w Gdańsku znajduje się Prof. ?

#33040 06/12/2001 03:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
#1 na dworcu glownym
#2naprzeciwko maxa
#3we wrzeszczu(to jest chyba ul.Partyzantow)niedaleko centrum


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, JelineK, rafal08), 2,019 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,426
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1