|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Teraz jest promocja za samo zarejestrowanie 5euro i do tego jeszcze podwojenie pierwszej wpłaty do 30euro!
Jak z wiarygodnościa tego bukmachera i jakie są metody wpłat/wypłat i ewentualne prowizje? weryfikacja przez przesłanie skanu dowodu przed wypłatą, wypłata na moneybookers w ciągu kilkunastu minut po zleceniu, rzecz jasna za darmoszke, innych metod wyplaty nie probowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744 |
Danielsan, a jak z obrotem? trzeba postawić te 5 euro 3 razy? czy jak z pierwszego kuponu ugrałem jakąś sumkę to mogę to od razu wypłacić?? A i czy wpłacałeś coś, żeby móc wypłacić ? Bo w ich warunkach pisze coś o wpłacie koniecznej... Sami poprosili Cię o skan dowodu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
ja kiedyś u nich grałem i można było wypłacić na MB bez żadnych skanów z dowodami tożsamości ale ostatnio dostałem maila w którym było że do 31 lipca trwa promo: 100% do 30 EUR - korzystne warunki obrotu - tylko 3 krotnie po kursie 1.5 !! (promocja obejmuje każdą formę wpłaty, moneybookers także !) -> www.mybet.com [mybet.com]wpłaciłem przed północą jeszcze mi nie przyznali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80 |
Też przed północą to zrobiłem i przed godziną mi przyznali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
Rozumiem ze ten bonus to tylko dla obecnych graczy? Bo dla nowych widze tylko bonus do 50 EUR ale jako 25% od depozytu :/ Słabe promo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
nie wiem ja tam wcześniej grałem faktycznie dopisali bonus 100% od wpłaty chyba do 31 lipca to promo trwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
ktoś ma z nimi kontakt ? bo ja od tygodnia próbuje kase wypłacić. najpierw im sie scany dowodów nie podobały, a jak już wysłałem w idealnych kolorach to od 4 dni cisza :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
ktoś ma z nimi kontakt ? bo ja od tygodnia próbuje kase wypłacić. najpierw im sie scany dowodów nie podobały, a jak już wysłałem w idealnych kolorach to od 4 dni cisza :/ Niestety potwierdzam ze nie ma żadnego kontaktu z bukiem zarówno po angielsku jak i po polsku ostatni kontakt z nimi miałem 26 Lipca otrzymałem info ze moje konto kwalifikuje sie do ich promocji no to wpłaciłem ale od tego momentu ani bonusa ani tez jakiejkolwiek odpowiedzi mam pytanie czy od nich ktoś coś wypłacił w ostatnim czasie bo coraz bardziej mnie niepokoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
ja już notuje szósty dzień bez żadnej odpowiedzi, ani bez pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Po przeczytaniu posta xloremon zleciłem wypłatę. Pieniądze przyszły o godzinie 11:46 czyli 39 minut po tym jak xloremon tego posta napisał. Może nie jest jednak tak źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Po przeczytaniu posta xloremon zleciłem wypłatę. Pieniądze przyszły o godzinie 11:46 czyli 39 minut po tym jak xloremon tego posta napisał. Może nie jest jednak tak źle. Rozumiem Twoja radość ale mnie bardziej chodzi o sama informację czy Oni padają stad ten brak kontaktu bo te 30Euro to odżałuje wszak wpłaciłem na promo a tu nici z tego jednak ciary mnie przeszły bo pól roku temu u nich ugrałem kilkaset drobnych i udało się uffff ale Ja może już swój limit szczęścia wyczerpałem bo udało mi się wypłacić z trzech buków tuz przed ich plajtą tak że te drobne przeżyje bardziej chodzi mi o info co z nimi jest nie tak bo nie śledziłem ich jakiś czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2009
Posty: 38 |
Spróbujcie napisać na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
dzięki za info spróbujemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
violent, daj znać czy Ci odpisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
violent, daj znać czy Ci odpisze. ok dam znać ten adres jest do gościa z supportu z nim miałem ostatni kontakt w dniu 26 Lipca no zobaczymy czy odpisze bo kolega z forum podał nam chyba jego prywatny adres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17 |
u mnie też ostatnio zlecona wypłata na MB jak na razie nie rozliczona (5 dni)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
no więc mybet laskawie sie odezwal. i teraz uwaga !!! po seri wyslanych scanow, wczoraj jakby nigdy nic, ponownie chcieli scan, jakby pierwszy raz o to prosili. wyslalem scan, po godzinie kasa na mb. z tym ze byla to niewielka kwota. po rozliczeniu dnia, postanowilem wyplacic wszytko i pozegnac sie z tym bukiem. jak tylko to zrobilem dostalem maila ze oni nie moga zaakceptowac moich scanow i chca fotografie dokumentow :| co za pojebany buk :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
no więc mybet laskawie sie odezwal. i teraz uwaga !!! po seri wyslanych scanow, wczoraj jakby nigdy nic, ponownie chcieli scan, jakby pierwszy raz o to prosili. wyslalem scan, po godzinie kasa na mb. z tym ze byla to niewielka kwota. po rozliczeniu dnia, postanowilem wyplacic wszytko i pozegnac sie z tym bukiem. jak tylko to zrobilem dostalem maila ze oni nie moga zaakceptowac moich scanow i chca fotografie dokumentow :| co za pojebany buk :/ A kto się podpisał z supportu u Ciebie pod odpowiedzią?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
wczoraj Sarah Sierra a potem jak zlecilem wyplate reszty kasy Alexander Kandler
|
|
|
Link skopiowany do schowka