Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
lukboj #3207091 14/06/2009 20:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
juz po promo

Bonus: Unibet
lukboj #3207619 14/06/2009 22:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by lukboj
Teraz jest promocja za samo zarejestrowanie 5euro i do tego jeszcze podwojenie pierwszej wpłaty do 30euro!

Jak z wiarygodnościa tego bukmachera i jakie są metody wpłat/wypłat i ewentualne prowizje?


weryfikacja przez przesłanie skanu dowodu przed wypłatą, wypłata na moneybookers w ciągu kilkunastu minut po zleceniu, rzecz jasna za darmoszke, innych metod wyplaty nie probowalem

Danielsan #3208735 15/06/2009 07:35
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
Danielsan, a jak z obrotem? trzeba postawić te 5 euro 3 razy? czy jak z pierwszego kuponu ugrałem jakąś sumkę to mogę to od razu wypłacić?? A i czy wpłacałeś coś, żeby móc wypłacić ? Bo w ich warunkach pisze coś o wpłacie koniecznej...
Sami poprosili Cię o skan dowodu??

masarro #3291468 25/07/2009 20:35
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
ja kiedyś u nich grałem i można było wypłacić na MB bez żadnych skanów z dowodami tożsamości ale ostatnio dostałem maila w którym było że do 31 lipca trwa promo: 100% do 30 EUR - korzystne warunki obrotu - tylko 3 krotnie po kursie 1.5 !!
(promocja obejmuje każdą formę wpłaty, moneybookers także !) -> www.mybet.com [mybet.com]

wpłaciłem przed północą jeszcze mi nie przyznali mad

11kera11 #3291679 25/07/2009 22:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 80
Też przed północą to zrobiłem i przed godziną mi przyznali.

kanute #3291857 25/07/2009 23:23
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Rozumiem ze ten bonus to tylko dla obecnych graczy? Bo dla nowych widze tylko bonus do 50 EUR ale jako 25% od depozytu :/ Słabe promo tongue

Yakeri #3292673 26/07/2009 06:45
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
nie wiem ja tam wcześniej grałem faktycznie dopisali bonus 100% od wpłaty chyba do 31 lipca to promo trwa.

11kera11 #3296236 28/07/2009 07:05
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
ktoś ma z nimi kontakt ? bo ja od tygodnia próbuje kase wypłacić. najpierw im sie scany dowodów nie podobały, a jak już wysłałem w idealnych kolorach to od 4 dni cisza :/

xloremon #3302007 30/07/2009 17:22
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by xloremon
ktoś ma z nimi kontakt ? bo ja od tygodnia próbuje kase wypłacić. najpierw im sie scany dowodów nie podobały, a jak już wysłałem w idealnych kolorach to od 4 dni cisza :/
Niestety potwierdzam ze nie ma żadnego kontaktu z bukiem zarówno po angielsku jak i po polsku ostatni kontakt z nimi miałem 26 Lipca otrzymałem info ze moje konto kwalifikuje sie do ich promocji no to wpłaciłem ale od tego momentu ani bonusa ani tez jakiejkolwiek odpowiedzi mam pytanie czy od nich ktoś coś wypłacił w ostatnim czasie bo coraz bardziej mnie niepokoja

violent #3302059 30/07/2009 18:07
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
ja już notuje szósty dzień bez żadnej odpowiedzi, ani bez pieniędzy.

xloremon #3302488 30/07/2009 23:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Po przeczytaniu posta xloremon zleciłem wypłatę. Pieniądze przyszły o godzinie 11:46 czyli 39 minut po tym jak xloremon tego posta napisał. Może nie jest jednak tak źle.

z o ® r o #3303530 31/07/2009 03:45
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by z o R r o
Po przeczytaniu posta xloremon zleciłem wypłatę. Pieniądze przyszły o godzinie 11:46 czyli 39 minut po tym jak xloremon tego posta napisał. Może nie jest jednak tak źle.
Rozumiem Twoja radość ale mnie bardziej chodzi o sama informację czy Oni padają stad ten brak kontaktu bo te 30Euro to odżałuje wszak wpłaciłem na promo a tu nici z tego jednak ciary mnie przeszły bo pól roku temu u nich ugrałem kilkaset drobnych i udało się uffff ale Ja może już swój limit szczęścia wyczerpałem bo udało mi się wypłacić z trzech buków tuz przed ich plajtą tak że te drobne przeżyje bardziej chodzi mi o info co z nimi jest nie tak bo nie śledziłem ich jakiś czas.

violent #3303547 31/07/2009 03:49
Dołączył: Feb 2009
Posty: 38
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 38
Spróbujcie napisać na [email protected]

LeonPoker #3303568 31/07/2009 03:56
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by LeonPoker
Spróbujcie napisać na [email protected]
dzięki za info spróbujemy

violent #3303630 31/07/2009 04:19
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
violent, daj znać czy Ci odpisze.

xloremon #3303974 31/07/2009 06:12
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by xloremon
violent, daj znać czy Ci odpisze.
ok dam znać ten adres jest do gościa z supportu z nim miałem ostatni kontakt w dniu 26 Lipca no zobaczymy czy odpisze bo kolega z forum podał nam chyba jego prywatny adres.

violent #3305628 01/08/2009 02:42
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
B
bn2 Offline
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
u mnie też ostatnio zlecona wypłata na MB jak na razie nie rozliczona (5 dni)

bn2 #3308843 02/08/2009 18:15
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
no więc mybet laskawie sie odezwal. i teraz uwaga !!!
po seri wyslanych scanow, wczoraj jakby nigdy nic, ponownie chcieli scan, jakby pierwszy raz o to prosili.
wyslalem scan, po godzinie kasa na mb. z tym ze byla to niewielka kwota. po rozliczeniu dnia, postanowilem wyplacic wszytko i pozegnac sie z tym bukiem. jak tylko to zrobilem dostalem maila ze oni nie moga zaakceptowac moich scanow i chca fotografie dokumentow :| co za pojebany buk :/

xloremon #3308885 02/08/2009 18:51
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by xloremon
no więc mybet laskawie sie odezwal. i teraz uwaga !!!
po seri wyslanych scanow, wczoraj jakby nigdy nic, ponownie chcieli scan, jakby pierwszy raz o to prosili.
wyslalem scan, po godzinie kasa na mb. z tym ze byla to niewielka kwota. po rozliczeniu dnia, postanowilem wyplacic wszytko i pozegnac sie z tym bukiem. jak tylko to zrobilem dostalem maila ze oni nie moga zaakceptowac moich scanow i chca fotografie dokumentow :| co za pojebany buk :/
A kto się podpisał z supportu u Ciebie pod odpowiedzią?

violent #3308891 02/08/2009 18:53
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
wczoraj Sarah Sierra
a potem jak zlecilem wyplate reszty kasy Alexander Kandler

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1