Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by pixies
Originally Posted by Loony25
Co do oszusta kolejne dane

posiada konto w:

PKO BP SA - I Oddział w Gdańsku


adres:

80-952 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 103
tel: (0 58) 767-88-52 fax: (0 58) 341-17-15

Możesz zrobić jeszcze jedną rzecz - idź do kasy banku, obojętnie w jakim mieście i wpłać jakąś drobną kwote, np. 5 zł. Na potwierdzeniu wpłaty powinny zostać wydrukowane dane właściciela konta, łącznie z adresem. Konto pewnie na "słupa", niemniej gdzies musi być dalszy obieg tej kasy, jesli w formie przelewów, to bardzo łatwo dojść gdzie to idzie, jesli wypłata gotówki, to kasy są monitorowane (bankomaty też).

Nie koniecznie , możesz powiedziec ze musisz oddać pewnej osobie X kwote np 20zl za jakąś głupotę. np pomógł ci na usunać awarię auta jak byłeś na wakacjach . ssciemni coś sensownego.

Swoją drogą jak masz dane konta i adres , to policja powninna sprawdzic co się stało z pieniedzmi z tego konta ,czyli gdzie były dalej przelane ,lub wypłacone to wszystko jest monitorowane przez banki co do minuty .

przy kazdej wplacie pytaja mi sie o dane odbiorcy wiec pewnie trzeba je podac. to nie quick money

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Now więc tak łączę się przez wifi z Linksys , net w UPC kablówka

Co do wpłaty, jak pójde do banku i będę chciał wpłacić mu na konto to przecież pierwsze co to poproszą o dane odbiorcy? albo moje?



Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha no i jak mam w ten sposób zdobyć jego dane, na potwierdzeniu ich chyba nie pokaża

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kurcze, jeśli mieszkasz w Wawie to mógłbym podjechać i tak Ci zabezpieczyć Linksysa, że na dzień dzisiejszy nie byłoby możliwości zabezpieczenia go lepiej. smile

Mam nadzieję, że jest on zabezpieczony WPA2 z AESem, hasło >60 znaków, losowe i z dziwnymi znakami. Nadawanie nazwy sieci wyłączone, itd. Filtr adresów MAC włączony.

Jeśli w kompie wszystko jest ok, w UPC i na Allegro (oraz w firmie, w której masz pocztę) nie ma jaj, to jedynie to pozostaje jako źródło problemu. Ale to także oznacza, że ktoś z sąsiadów w tym miesza...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Conrad, jak "trusted user" przeprowadz szkolenie dla niego tak aby dal ci na priva/maila swoj ip i pozwolil na remote managment, który po twoich ustawieniach sie zablokuje. I sprawa z glowy

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zdalnie nigdy nie ustawiałem... gdyż podstawą jest blokada na wejście do ustawień serwera przez wifi (lub zdalnie jeśli istnieje taka opcja). smile Do tego zmienia się domyślny IP do panelu kontrolnego routera, choć najważniejsza jest ta pierwsza czynność.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś ma linksysa i chce go maksymalnie jak to tylko możliwe zabezpieczyć to mogę przez jakiegoś gadulca (używam głównie msn) mu pomóc.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Maksymilian Lambert (Mx,Mxlambert) Złodziejem! [pokerkings.pl]

To przestroga dla debili którzy myślą, że można kogoś okraść i się z niego śmiać. Ten idiota już jest skończony na całe życie smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Chłopaki na forum też o nim napisali, nawet ze zdjęciem smile

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3302564#Post3302564

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by kowalwls
Maksymilian Lambert (Mx,Mxlambert) Złodziejem! [pokerkings.pl]

To przestroga dla debili którzy myślą, że można kogoś okraść i się z niego śmiać. Ten idiota już jest skończony na całe życie smile

jest jeszcze kilku,

ale pewnie do czasu...

trzeba sie zebrac i cos z tym zrobic

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by Loony25
Co do wpłaty, jak pójde do banku i będę chciał wpłacić mu na konto to przecież pierwsze co to poproszą o dane odbiorcy? albo moje?

Idż do kasy, podaj kasjerce nr konta i wpłać. Rozmawiałem w tej sprawie z koleżanką z POK BP i potwierdziła, że na potwierdzeniu wpłaty powinny byc wydrukowane dane własciciela (w tytule mozesz podac np "zobowiązanie z Allegro", przy takiej wpłacie nie musisz znać danych właściciela, a tylko nick). Na 100% takie dane podawane są przy wpłacie w PEKAO SA na konto w tymże banku, i jeśli się nie myle to łącznie z adresem. Jeśli zapyta Cię o dane wpłacajacego, to je po prostu podaj, oszust i tak je zna.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Loony, to jak to jest z tym wifi, czy przez to mogło dojść do włamania?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Conrad, przez Wi-fi odpada raczej, bo mam takie zabezpieczenia jak pisałeś, najmocniejsze

dla upewnienia PEKAO SA to ten z żubrem tak?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
tak

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Loony jesli to Pekao SA to podaj mi na priv numer konta - postaram się coś ustalić.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Loony to konto co podałeś na pierwszej stronie to nie jest Pekao SA tylko PKO BP.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski
PKOBP Oddział 1 w Gdańsku

Ludzie nauczcie sie rozróżniać banki - nie ma czegoś takiego jak PKO SA, jest PKO BP i Pekao SA (z żubrem).

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Giertyszek
Loony to konto co podałeś na pierwszej stronie to nie jest Pekao SA tylko PKO BP.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski
PKOBP Oddział 1 w Gdańsku

Ludzie nauczcie sie rozróżniać banki - nie ma czegoś takiego jak PKO SA, jest PKO BP i Pekao SA (z żubrem).

z Żubrem to piwo jest:>

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by Giertyszek
Loony to konto co podałeś na pierwszej stronie to nie jest Pekao SA tylko PKO BP.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski
PKOBP Oddział 1 w Gdańsku

Ludzie nauczcie sie rozróżniać banki - nie ma czegoś takiego jak PKO SA, jest PKO BP i Pekao SA (z żubrem).

z Żubrem to piwo jest:>
zresztÄ… bardzo smaczne :):P

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by Giertyszek
Loony to konto co podałeś na pierwszej stronie to nie jest Pekao SA tylko PKO BP.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski
PKOBP Oddział 1 w Gdańsku

Ludzie nauczcie sie rozróżniać banki - nie ma czegoś takiego jak PKO SA, jest PKO BP i Pekao SA (z żubrem).

z Żubrem to piwo jest:>
zresztÄ… bardzo smaczne :):P

popiieram przedmówce :]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
No tak mi podano , że to PEKAO
faktycznie to jest PKO BP, spróbuje dokonac przelewu za np 5zł i zobaczymy czy dostane jego dane..

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,168 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,555
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1