Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#3302303 30/07/2009 20:58
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Witam

Od ponad siedmiu lat zajmuję się typowaniem w zakładach bukmacherskich i od ponad roku jestem na nich do przodu. Obstawiam głównie tenis, piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.
Od jakiegoś czasu moje główne kupony to single, max duble większymi stawkami.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Na początek tematu dubel z totomixu:

Cermak/Mertiniak - Dabul/Roitman
typ: 1
kurs: 1,5

Rapid Wiedeń (-1,5) - APOP
typ: 1
kurs: 1,6

ako: 2,4 stawka: 200zł, ew. wygrana: 432zł


Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
dużo dzisiaj spotkań, nie mogłem się oprzec, więc jeszcze taśma:

Cermak/Mertiniak - Dabul/Roitman
typ: 1
kurs: 1,5

Rapid Wiedeń - APOP
typ: 1
kurs: 1,25

Fredrikstad - Lech P.
typ: X2
kurs: 1,35

Steaua B. - Motherwell
typ: 1
kurs: 1,4

Club Brugge - FC Lahti
typ: 1
kurs: 1,35

M. Netanya - Galatasaray
typ: 2
kurs: 1,7

ako: 8,13 stawka: 50zł, ew. wygrana 366zł

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Na początek tematu dubel z totomixu:

Cermak/Mertiniak - Dabul/Roitman ooo
typ: 1
kurs: 1,5

Rapid Wiedeń (-1,5) - APOP frown
typ: 1
kurs: 1,6

ako: 2,4 stawka: 200zł, ew. wygrana: 432zł

Nie udało się, Rapid jeżeli będzie grał w rewanżu tak jak dzisiaj to prawdopodbnie pożegna się z pucharami...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
dużo dzisiaj spotkań, nie mogłem się oprzec, więc jeszcze taśma:

Cermak/Mertiniak - Dabul/Roitman ooo
typ: 1
kurs: 1,5

Rapid Wiedeń - APOP ooo
typ: 1
kurs: 1,25

Fredrikstad - Lech P. ooo
typ: X2
kurs: 1,35

Steaua B. - Motherwell ooo
typ: 1
kurs: 1,4

Club Brugge - FC Lahti ooo
typ: 1
kurs: 1,35

M. Netanya - Galatasaray ooo
typ: 2
kurs: 1,7

ako: 8,13 stawka: 50zł, ew. wygrana 366zł

ładnie weszła taśma, chociaż nie było łatwo, cermak/mertiniak i Bruggia dopiero rzutem na.. taśme cool

Jutro kontynuujemy wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Dzisiaj w Unibecie dubelek:

futbol Real M. - Juventus (Obie Drużyny Strzelą)
typ: TAK
kurs: 1.65


tenis J. Chardy - I. Andreev (+1,5 seta)
typ: 2
kurs: 1.4

ako: 2,31 stawka: 200zł, ew. wygrana: 462zł

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Dzisiaj w Unibecie dubelek:

futbol Real M. - Juventus (Obie Drużyny Strzelą) ooo
typ: TAK
kurs: 1.65


tenis J. Chardy - I. Andreev (+1,5 seta) ooo
typ: 2
kurs: 1.4

ako: 2,31 stawka: 200zł, ew. wygrana: 462zł

dzisiaj wyjątkowo łatwo poszło grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Polska - Holandia
typ: 2
kurs: 1.5

Kortrijk - SC Anderlecht
typ: 2
kurs: 1.45

ako: 2,17 stawka 200zł, ew, wygrana: 435zł
Unibet

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Polska - Holandia ooo
typ: 2
kurs: 1.5

Kortrijk - SC Anderlecht ooo
typ: 2
kurs: 1.45

ako: 2,17 stawka 200zł, ew, wygrana: 435zł
Unibet

no i fajnie cool

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Pierwsze podliczenie:

Kupony: 4
Trafione/Przegrane: 3/1
Postawione: 650zł
Wygrane: 1263zł
Zysk: 613

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Na dzisiaj taki dubel:

Piast G. - Lech P.
typ: 2
kurs: 1,82

Davydenko - Ferrero
typ: 1
kurs: 1,3

ako: 2,36 stawka 200zł, ew. wygrana 473zł

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Na dzisiaj taki dubel:

Piast G. - Lech P. ooo
typ: 2
kurs: 1,82

Davydenko - Ferrero ooo
typ: 1
kurs: 1,3

ako: 2,36 stawka 200zł, ew. wygrana 473zł

izzi wink dobra passa trwa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Sam Querrey - Carsten Ball (+4,5 gema)

typ: 2

kurs: 1,62


stawka: 200zł, ew. wygrana: 324zł TOBET


Krótko o meczu: obaj zawodnicy nie są wirtuozami tenisa, a swoją grę opierają przede wszystkim na serwisie... a skoro tak, to myślę, że nie będą się za dużo łamac i przynajmniej jeden tiebreak będzie. Nawet jeśli nie, to przy zwycięstwie Sama 6:4 6:4 typ wchodzi. Ball gra turniej życia i myślę, że tanio skóry nie sprzeda;)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Sam Querrey - Carsten Ball (+4,5 gema) ooo

typ: 2

kurs: 1,62


stawka: 200zł, ew. wygrana: 324zł TOBET


Krótko o meczu: obaj zawodnicy nie są wirtuozami tenisa, a swoją grę opierają przede wszystkim na serwisie... a skoro tak, to myślę, że nie będą się za dużo łamac i przynajmniej jeden tiebreak będzie. Nawet jeśli nie, to przy zwycięstwie Sama 6:4 6:4 typ wchodzi. Ball gra turniej życia i myślę, że tanio skóry nie sprzeda;)

trochę się Ball rozsypał w 3 secie, ale tak czy siak swoje w tym meczu (ba, w turnieju) zrobił wink jeśli tylko ograniczy swoją grę "na luzaka" to na pewno jeszcze o nim usłyszymy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Kupony: 6
Trafione/Przegrane: 5/1
Postawione: 1050zł
Wygrane: 2060zł
Zysk: 1010zł

to procentowo wychodzi niemalże 100% zysku jak narazie cool

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Tak myślę od rana nad wieczornymi meczami tenisa w Stanach i jak narazie brak sensownych pomysłów:/ Jest jeszcze kilka godzin do rozpoczęcia spotkań w Waszyngtonie i LA więc spokojnie sobie pomyślę, a tym czasem...:)

Lyn - Brann
typ: 2
kurs: 1,82

AGF - OB Odense
typ: X2
kurs: 1,33

ako: 2,42 stawka: 150, ew. wygrana: 363

Dokopałem się do informacji o fatalnej sytuacji klubu Lyn, niejasna sytuacja z trenerem, sporo kontuzji w zespole, sprzedaż czołowych zawodników i w efekcie zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Brann z kolei goni czołówkę, na pewno niejednemu z was sama nazwa klubu już się obiła o uszy (ja kojarzę Brann Bergen przede wszystkim z pucharów). Nie jest to może jakiś klasowy zespół, ale coś tam kopią wink Na zespół w rozsypce, mam na myśli Lyn powinno wystarczyc.
Jeżeli chodzi o tym na Odense to sezon ropozczeli od remisu w Kopenadze z Broendby, a następnie pokonali u siebie Sonderjyske.
Aarhus zaczął sezon bardzo dobrze. Wygrali dwa pierwsze mecze (z Aalborgiem u siebie i z Randers na wyjeździe), ale uważam że trzeciego z rzęu nie wygrają, nie to że nie wierzę w świetne passy (takie się zdarzają), ale na przeciwko nich stanie dzisiaj zespół, który praktycznie nie odbiega poziomem od FC Kopenhagi, mianowicie wicemistrz Danii (w poprzednim sezonie stracili tylko 5 pkt do FCK, a wyprzedzili o jedno oczko Broendby).
Uważam, iż Odense tego meczu nie przegra smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Tak myślę od rana nad wieczornymi meczami tenisa w Stanach i jak narazie brak sensownych pomysłów:/ Jest jeszcze kilka godzin do rozpoczęcia spotkań w Waszyngtonie i LA więc spokojnie sobie pomyślę, a tym czasem...:)

Lyn - Brann puke
typ: 2
kurs: 1,82

AGF - OB Odense ooo
typ: X2
kurs: 1,33

ako: 2,42 stawka: 150, ew. wygrana: 363

Dokopałem się do informacji o fatalnej sytuacji klubu Lyn, niejasna sytuacja z trenerem, sporo kontuzji w zespole, sprzedaż czołowych zawodników i w efekcie zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Brann z kolei goni czołówkę, na pewno niejednemu z was sama nazwa klubu już się obiła o uszy (ja kojarzę Brann Bergen przede wszystkim z pucharów). Nie jest to może jakiś klasowy zespół, ale coś tam kopią wink Na zespół w rozsypce, mam na myśli Lyn powinno wystarczyc.
Jeżeli chodzi o tym na Odense to sezon ropozczeli od remisu w Kopenadze z Broendby, a następnie pokonali u siebie Sonderjyske.
Aarhus zaczął sezon bardzo dobrze. Wygrali dwa pierwsze mecze (z Aalborgiem u siebie i z Randers na wyjeździe), ale uważam że trzeciego z rzęu nie wygrają, nie to że nie wierzę w świetne passy (takie się zdarzają), ale na przeciwko nich stanie dzisiaj zespół, który praktycznie nie odbiega poziomem od FC Kopenhagi, mianowicie wicemistrz Danii (w poprzednim sezonie stracili tylko 5 pkt do FCK, a wyprzedzili o jedno oczko Broendby).
Uważam, iż Odense tego meczu nie przegra smile

zbyt wiele dogodnych sytuacji zmarnował Brann...i powinęła mi się noga mad

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Wczoraj passa została przerwana, no cóż, taki to sport. Na dzisiaj dwa kupony. Sposobu gry nie zmieniam bo obecny uważam za dobrze funkcjonujący.

Panathinaikos - Sparta Praga
typ: over 2,5 gola
kurs: 1.68

Dinamo Zagreb - Salzburg
typ: over 1,5 gola
kurs: 1,31

ako: 2,2 stawka: 200, ew. wygrana: 440
-----------------------------------------

Ginepri - Becker
typ: 1
kurs: 1.55

Hantuchova - Oudin
typ: 1
kurs: 1.53

ako: 2,37 stawka: 200 ew.wygrana: 474

pograne na betsafe

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Panathinaikos - Sparta Praga ooo
typ: over 2,5 gola
kurs: 1.68

Dinamo Zagreb - Salzburg ooo
typ: over 1,5 gola
kurs: 1,31

ako: 2,2 stawka: 200, ew. wygrana: 440
-----------------------------------------
to siadło

Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
member
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 119
Originally Posted by Pablo987
Ginepri - Becker puke
typ: 1
kurs: 1.55

Hantuchova - Oudin ooo
typ: 1
kurs: 1.53

ako: 2,37 stawka: 200 ew.wygrana: 474
no to pozostaje "pogratulowac" debilowi imieniem Robby (prowadził 4-1 w TB 3 seta i przegrał 6 piłek pod rząd!!!!!!) Po takich sytuacjach człowiek zniechęca się do obstawiania frown

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,454 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1