|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
zaciekawily mnie dwie pary bascinsky-kurhajcowa jestem sklony ku 2 oraz llagostre-salerni raczej dam na 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
bascinsky-kurhajcowa tutaj zdecydowanie czysta 1 kurs 2 na młodą szwajcarke to darmówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ona już niedługo będzie wielką zawodniczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
Dzis Kurhajcova 2 1,68 mloda szwajcarka nie zagra juz zawodniczką klasy sucha wiec mysle ze dzis polegnie choc na pewno to przyslosc!!! takze 2 hizpanki powinny wygrac spokojnie
Moze dzis znowu na VOGELE z suchą kursik 4,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Medina ma problemy z kolanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no i Medina nie wyszła do meczu . Zamiast niej gra Marrero, ale przegrywa z Dulko w I secie 0-5. W tej sytuacji pojedynek Llagostera - Salerni zapowiada sie ciekawie , bo po meczu Dulko - Marrero będzie raczej 2-1 dla Hiszpanek.
Llagostera w dużo lepszej formie od Salerni i po kursie 1.45 myśle że warto zagrać Hiszpanke. Ale trzeba poczekać jeszcze na zakończenie pierwszego meczu ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
W takim razie Llagostera za 1.45 warto z Salerni powinna wymeczyc. Zmykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
i w drugim meczu tez zmiana. Pewnie ekipa argentyńska stwierdziła że Salerni nie ma szans z Llagosterą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , i wystawili Diaz-Olivę. A więc zwroty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Tak to jest w niedzielnych meczach zarówno w Davisie jak i w Fedcupie nigdy nie wiadomo kogo wystawią,dlatego rzadko gram w niedzielę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
NA dziś tylko zagrałem:
Bascinszky-Kurhaj. 2 1.68
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S Miriam Casanova zdobyła w 2 meczach 6 gemów lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
bascinsky-kurhajcowa tutaj zdecydowanie czysta 1 kurs 2 na młodą szwajcarke to darmówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ona już niedługo będzie wielką zawodniczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miales racje mozna bylo to zagrac na singielku chociaz ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Jak zobaczyłem jakiś miesiąc temu mecz Tej szwajcarki w Chellengerze <Wow> to zwątpiłem. To jest talent na miare Hingis jak nie jeszcze większy <Wow>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Jak zobaczyłem jakiś miesiąc temu mecz Tej szwajcarki w Chellengerze <Wow> to zwątpiłem. To jest talent na miare Hingis jak nie jeszcze większy <Wow> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pierwsza setka to maks co z niej bedzie, nie to co Lucie Hradecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Piomil a żebyś sie nie zdziwił jak za dwa trzy lata Będzie wygrywała turnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na kilku zdjeciach ładna jest a jak ja zobaczyłem bliżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> hahaha
|
|
|
Link skopiowany do schowka