Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#330556 24/04/2005 08:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
zaciekawily mnie dwie pary bascinsky-kurhajcowa jestem sklony ku 2 oraz llagostre-salerni raczej dam na 1

Bonus: Unibet
#330557 24/04/2005 08:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
bascinsky-kurhajcowa tutaj zdecydowanie czysta 1 kurs 2 na młodą szwajcarke to darmówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ona już niedługo będzie wielką zawodniczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#330558 24/04/2005 09:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Dzis Kurhajcova 2 1,68 mloda szwajcarka nie zagra juz zawodniczką klasy sucha wiec mysle ze dzis polegnie choc na pewno to przyslosc!!!
takze 2 hizpanki powinny wygrac spokojnie

Moze dzis znowu na VOGELE z suchą kursik 4,3

#330559 24/04/2005 09:11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Medina ma problemy z kolanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#330560 24/04/2005 09:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no i Medina nie wyszła do meczu . Zamiast niej gra Marrero, ale przegrywa z Dulko w I secie 0-5. W tej sytuacji pojedynek Llagostera - Salerni zapowiada sie ciekawie , bo po meczu Dulko - Marrero będzie raczej 2-1 dla Hiszpanek.

Llagostera w dużo lepszej formie od Salerni i po kursie 1.45 myśle że warto zagrać Hiszpanke. Ale trzeba poczekać jeszcze na zakończenie pierwszego meczu ....

#330561 24/04/2005 09:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
W takim razie Llagostera za 1.45 warto z Salerni powinna wymeczyc. Zmykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#330562 24/04/2005 11:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
i w drugim meczu tez zmiana. Pewnie ekipa argentyńska stwierdziła że Salerni nie ma szans z Llagosterą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , i wystawili Diaz-Olivę. A więc zwroty.

#330563 24/04/2005 11:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Tak to jest w niedzielnych meczach zarówno w Davisie jak i w Fedcupie nigdy nie wiadomo kogo wystawią,dlatego rzadko gram w niedzielę.

#330564 24/04/2005 11:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
NA dziś tylko zagrałem:

Bascinszky-Kurhaj. 2 1.68

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S Miriam Casanova zdobyła w 2 meczach 6 gemów lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#330565 24/04/2005 14:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
bascinsky-kurhajcowa tutaj zdecydowanie czysta 1 kurs 2 na młodą szwajcarke to darmówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ona już niedługo będzie wielką zawodniczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
miales racje mozna bylo to zagrac na singielku chociaz ;]

#330566 24/04/2005 15:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Jak zobaczyłem jakiś miesiąc temu mecz Tej szwajcarki w Chellengerze <Wow> to zwątpiłem. To jest talent na miare Hingis jak nie jeszcze większy <Wow>

#330567 24/04/2005 17:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Jak zobaczyłem jakiś miesiąc temu mecz Tej szwajcarki w Chellengerze <Wow> to zwątpiłem. To jest talent na miare Hingis jak nie jeszcze większy <Wow>
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pierwsza setka to maks co z niej bedzie, nie to co Lucie Hradecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#330568 24/04/2005 20:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Piomil a żebyś sie nie zdziwił jak za dwa trzy lata Będzie wygrywała turnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na kilku zdjeciach ładna jest a jak ja zobaczyłem bliżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> hahaha

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, rymoholik, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1