|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym polega zawieranie zakładów u tego buka?Najprawdopodobniej wystawiam ale w jaki sposób to się odbywa?Z góry dzięki za odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Jezeli chcesz wystawic kurs w niebieskiej czesci to klkasz obok na zieoną. Następnie wybierasz kurs i stawkę jaką chcesz wystawić. Podobnie jezeli chcesz wystawic kurs w zielonej czesci i talej podobnie. Zielona czesc oznacza granie przeciwko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
A co oznacza "wystawić kurs" bo tego nie kumam.Czy w tym buku niemożliwe jest granie w tradycyjny sposób, czyli że ja stawiam swoje pieniądze na ktorąś z drużyn?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Tez tak mozna. Do tego sa niebieskie pola. Wybierasz którąs mozliwosc z niebieskich, i zatwierdzasz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka