Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#331262 24/04/2005 09:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271

New Jersey @ Miami 3:00pm
Washington @ Chicago 5:30pm
Denver @ San Antonio 8:00pm
Memphis @ Phoenix First 10:30pm

goscie po lewej stronie czas amerykanski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#331263 24/04/2005 09:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Tak siedze i myśle co tu dziś może w NBA nie iść planowo?
I jedyne rozwiazanie jakie przychodzi mi do głowy to porażka Byków z Wizards u Siebie. Wsómie wczoraj 3-1 dla gospodarzy dlaczego by i dziś miał nie paść ten sam wynik.

Patrze na składy, przypominam sobie jak grają obie ekipy i widze w Wizards Hughsa oraz Arenasa czyli zawodników formatu all- stars, patrze na Byków i widze chęć nowych sukcesów. Patrze głębiej w Bulls i widze Gordona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i zaczynam się obawiać o mój typ na Wizards.

Czy jednak młody zespół Chicago uniesie ciężar pierwszego meczu play-off. Moim zdaniem górą będą przyjezdni wkońcu play-off to czas dla wielkich graczy, takich którzy poprowadzą do zwycięstwa swoją ekipę, myślę że dziś będzie to dzień Hughsa i Arenasa a Bykom damy szanse w 2 spotkaniu.

serce za bykami rozum za wizards
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#331264 24/04/2005 09:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Wczoraj rewelacyjnie 3/3 trafione

Dzisiaj jescze nie ma kursow, ale typy mozna podawac i uzasadniac

na pierwszy rzut oka 4 jedynki, jednak takie proste to to nie jest, kury na SA i Pho beda niskie, wiec trzeba poczekac na handi.

chicago dlugo czekalo na awans do playoff (ech Mike), Was jest jak najbardziej do przejscia, warunkiem sa zwyciestwa u siebie, nie po to Chicago walczylo o czwartą lokate, zeby juz w perwszym meczu, stracic atut wlasnego parkietu.

mecz ktory mnie najbrdziej ciekawi (pod wzgledem sportowym, nie bukmacherskim), poczekam na handi, mam nadziedzie ze bedzie w granicach 8-9, wtedy dam na NJ z dodatnim handi. NJ wykonalo kawal dobrej roboty, w koncowce sezonu. Licze na to ze nie zwolnia tempa.

posumowujac,
Chicago
NJ z handi
Pho i SA czekam na handi

#331265 24/04/2005 09:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Heat - Nets H(0-10) 2 (mam nadzieje, że po imponującej końcówce sezonu NJ się nie wypalili i dziś ponownie pokazą co znaczy gra na pełnym gazie)

Bulls - Wizards 1 (Chicago niesamowicie waleczni, miejmy nadzieje, że pogrążą gwiazdeczki z Washingtonu)

Spurs - Nuggets under 188 (zastanawiałem się nad H+ dla Denver, ale w pierwszym meczu sobie odpuszcze. Wydaje mi się, że padnie under dlatego, że S.A. prezentowali od zawsze defensywny basket tym bardziej, że mają bardzo ofensywnego przeciwnika więc na pewno nie będą grać na szybkie tempo tylko spokojnie oszczędzać piłeczke ; )

Suns - Memphis H(0-9) 1 (Memphis to chyba najsłabsza drużyna jaka gra w tegorocznych P.O. W pierwszym spotkaniu gospodarze powini ich gładko pojechać, ale czy tak się stanie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)

#331266 24/04/2005 09:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
no to juz mamy jedna rozbieznosc odnosnie meczu chi-was, czekamy na kolejne wpisy, mam nadzieje ze wspolnie wyjdziemy z tej sytuacji obronna reka (ogramy buka)

#331267 24/04/2005 10:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Wiecie może cos odnośnie występu dzisiaj shaquila o'neala,
richarda jeffersona i marcusa camby'ego.
Ich status to probable.
Czy to oznacza ze zagrają dzisiaj ?

#331268 24/04/2005 10:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Yo

Mam dzisaj 2 typki

Miami NJ +10 - jak dla mnie w tym meczu netsi powalcza i moga ten mecz nawet wygrac Typ 2

Chicago Was + 5 - no tutaj sytuacja jest jasna. Chicago juz sie wystarczajaco nagralo w tym sezonie. Typ 2

Oba daje z handi dla bezpieczenstwa, ale nie zdziwie sie jesli obie druzyny wygraja swoje mecze

Pozdro

#331269 24/04/2005 10:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Nets +10 ... Spodziewam się zwycięstwa Miami jednak po niezwykłej walce. Przed oczami mam 92-88 dla Heat. Jeżeli Netsi choć w jakimś stopniu zatrzymaja grubego to maja realne szanse na sprawienei sensacji.

Wasz .... szanse zespołów oceniam po 50% ... stawiam na 4-3 dla Wash ... sadzę również zę wygraja jeden mecz w Chicago . Jeżeli się nie uda to gram wtedy na win Wash w meczu numer 2. ( Progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Szkoda że te PO zaczeły sie od wtopy w Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
NBA 3/4 ale jestem niezadowolony ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#331270 24/04/2005 10:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam,

Po wczorajszym dniu dziś się trzeba odrobić przez ten Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zastanawiam się dziś nad:

Nets +10 - myśle, że Netsi będą wyrównanym rywalem dla Miami i jak Shaq nie zagra to może być ciekawie. Netsi na pewno pokuszą się o jedno lub nawet dwa zwycięstwa. Mój wynik 4:2 dla Miami.

D.Wade - V.Carter - stawiam na Cartera, który ostatnio zdobywa średnio ok. 30 punktów na mecz. Ale zastanawia mnie to czy zagra Shaq bo jak tak to wtedy Wade zdobędzie mniej punktów, a jak Shaq nie zagra to różnie może tutaj być. Ale i tak myśle, że w drużynie Netsów najwięcej dziś punktów zdobędzie Vince.

Phoenix -9 - w tym meczy Suns raczej wygrają i myśle, że może się powtórzyć wynik mniej więcej zbliżony do tego jaki był wczoraj w Detroit z 76ers.

Co o tym myślicie?

#331271 24/04/2005 10:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
[quote]
Wasz .... szanse zespołów oceniam po 50% ... stawiam na 4-3 dla Wash ... sadzę również zę wygraja jeden mecz w Chicago .

Skoro przewidujesz 4-3 dla wasz to chyba jasne ze musza wygrac mecz w chi, prawda? tongue a tak na powaznie chicago w tym sezonie osiagnelo juz sukces i niczego wielkiego w play off im nie wroze, waszyngton natomiast ma bardzo ciekawy sklad i wiecej indywidualnosci. Przewiduje zwyciestwo Waszyngtonu w 5 meczach.

Pozdro :>

#331272 24/04/2005 10:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tak siedze i myśle co tu dziś może w NBA nie iść planowo?
I jedyne rozwiazanie jakie przychodzi mi do głowy to porażka Byków z Wizards u Siebie. Wsómie wczoraj 3-1 dla gospodarzy dlaczego by i dziś miał nie paść ten sam wynik.

I Ty,Brutusie,przeciwko mnie ?;-)

Ja gram nadal progresje,ale rownież 2-3 single,bo trudno sobie odmowic "zwykłego" typowania.

Zagram na Byki,nie wierze,by w 1 meczu dali sie pokonac na własnym parkiecie.

Zauważyłem we wczorajszych meczach jedną rzecz.
Kto wygrywał?
Młodsi :-)))

Detrit,Seattle,Boston.
Co do Houston to tez młodsza ekipa w stosunku do Dallas,do tego dochodzi ten aspekt,ze grają ze soba od niedawna.
Tak wiec kleska "emerytów" i dzisiaj może byc podobnie.

Tak wiec wstepnie:Bulls ,Suns,Denver(!) i ...trudno powiedzieć,kto "młodszy" z pary MIA-NJ....jednak Wade:-))

Lajtowo rozważam 3:1 dla gospodarzy,a niespodzianki poszukam raczej w San Antonio niż w Chicago.

Masowy typ to NJ+hc z tego co widzę,wiec pewnie puszczę sobie dla podniesienie emocji -hc na swój zespół:-)

#331273 24/04/2005 11:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Dzisiaj zagram dwie pozycje ze spotkania Heat-Nets, aby móc się czym emocjonować podczas oglądanie tego meczu w tv oraz -hc na PHX. Głównie liczę na podtrzymanie niezwykłej formy New Jersey tak odrazu przecierz nie mogą jej stracić. Miami pewnie zagra na grubasa, wiec Wade moze nie poszaleje(czyt. rzuci 25-35pkt.), a Carter głowna strzelba Netsow. E. Jones napewno Carterowi planó nie pokrzyzuje.

PHX-MEM hc(0-9) 1
MIA-NJN hc(0-10) 2
Wade - Carter 2

#331274 24/04/2005 11:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Moim zdaniem najlepiej dzis sie prezentuje -hc na Phoenix. Miski to nie zespol na PO i nawet w tych waznych meczach gdy wazyly sie ich losy, potrafili przegrac by double digits. Slonca beda chcialy pokazac kto rzadzi w tej serii i sadze ze od pierwszej kwarty obejma prowadzenie 10-15 pkt, a potem do konca skontroluja mecz. W ogole Phoenix jak ma przegrac to z kims kto jest od nich lepszy na tablicach, a Miski takze w tym elemencie nie maja ZBYT wiele do zaoferowania

#331275 24/04/2005 11:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Denver Denver Denver hmmmmmmmmmmm..............
Nie ja tego nie tykam troche im jeszcze nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mówisz młodość kontra rutyna.
No to ja na rutyne tym razem ale w całej serii 4-3 Bulls <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

No i -hc Miami nie mam pytań jestem za

#331276 24/04/2005 11:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mam takie pytanko dotyczące typowania w Toto-mixie:

Czy można obstawić, że wygrają Netsi i do tego dać ich z handicapem+10 ??

Tak się tylko pytam bo do Toto często nie chodzę i nie wiem jak tam jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#331277 24/04/2005 11:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
Tak siedze i myśle co tu dziś może w NBA nie iść planowo?
I jedyne rozwiazanie jakie przychodzi mi do głowy to porażka Byków z Wizards u Siebie. Wsómie wczoraj 3-1 dla gospodarzy dlaczego by i dziś miał nie paść ten sam wynik.

I Ty,Brutusie,przeciwko mnie ?;-)

Ja gram nadal progresje,ale rownież 2-3 single,bo trudno sobie odmowic "zwykłego" typowania.

Zagram na Byki,nie wierze,by w 1 meczu dali sie pokonac na własnym parkiecie.

Zauważyłem we wczorajszych meczach jedną rzecz.
Kto wygrywał?
Młodsi :-)))

Detrit,Seattle,Boston.
Co do Houston to tez młodsza ekipa w stosunku do Dallas,do tego dochodzi ten aspekt,ze grają ze soba od niedawna.
Tak wiec kleska "emerytów" i dzisiaj może byc podobnie.

Tak wiec wstepnie:Bulls ,Suns,Denver(!) i ...trudno powiedzieć,kto "młodszy" z pary MIA-NJ....jednak Wade:-))

Lajtowo rozważam 3:1 dla gospodarzy,a niespodzianki poszukam raczej w San Antonio niż w Chicago.

Masowy typ to NJ+hc z tego co widzę,wiec pewnie puszczę sobie dla podniesienie emocji -hc na swój zespół:-)

W Miami moze byc roznie, jesli Carterowi znowu wyjdzie mecz ponad 40 pkt to sa wstanie wygrac, jednak wczoraj Detroit pokazalo, co znaczy gra zespolowa(nawet dobry mecz Webbera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie pomogl Fili).

Dzisiaj Phoenix(mimo wszystko powinno ograc Miski).Steve Nash jest zawodnikiem, ktory moze poprowadzic Slonca daleko...

A na typ dnia Sa -hp,
snila mi sie dzis dwocyfrowa wygrana "rzemieslnikow", a wiec tak gram... Denver mimo wszystko nie jest zespolem JESZCZE(moze za rok...) gotowym pozstawic czola Spursa


P.S. A jednak wczoraj Boston - hp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#331278 24/04/2005 11:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
u zadnego buka Romus nie postawisz ze wygraja i handi+10, bo na takiej zasadzie to bys mogl stawiac Netsow i... Netsow na 1 kuponie czyli AKO powiedzmy 4*4*4... hehe na typie 1,01 bys robil kupon o nieskonczonym Ako, lol

#331279 24/04/2005 11:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Niewieem dlaczego wszyscy stawiaja na NJ +10. Moim zdaniem jezeli zagra gruby Netsi nie maja najmniejsych szans. Kto niby go zatrzyma. Pod koszami bedzie robil to co chce i jak chce. Netsi dla mnie dzis grubo polegna. Dobry obwod na heat to zdecydowanie za malo.W tym sezonie bezposrednie mecze to: 90-65, 106-90, 100-77. Ktos moze powiedziec, ze to jednak czasy gdy Netsi nie grali tak fenomenalnie. A ja sie zapytam gdzie jest ten fenomen?? Wygrana z Bostonem?? Gdy prez I poltorej kwarty grali Pierce i spolka klepali ich jak chcieli i prowadzili o ile dobzre pamietam ponad 15 punktami. Dopiero poten trener celtow dal pograc lawkowiczom i wynik uylegl zmianie. Co do zwyicestwa nad Washington to tez nie jest to niczym specjalnym. Dla mnie to obecnie najgorsza druzyna playy-off, ktora szybko odpadnie w rywalizacji z Bykami. W wysmienitej formie Chandler, zostal wybrany graczem miesiaca w Bulls. A nawet bez niego Byki graly bardzo dobrze. Wypoczety Tyson przyjdzie i pozamiata wszsytko co jest pod tablicami.. Poza tym zapowiada sie rekordowa frekfensja w Chicago. Przy takiej publicznosci Chicago musza pojechac z Wizards.

Dla mnie wiec dzis Miami (-10), Chicago(-4) i Suns (-9) bez problemu wchodza. Nie ruszam jedynie SA z Denver, choc moze jeszcze pokusze sie o 2. Pozdrawiam

#331280 24/04/2005 11:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Denver Denver Denver hmmmmmmmmmmm..............
Nie ja tego nie tykam troche im jeszcze nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mówisz młodość kontra rutyna.
No to ja na rutyne tym razem ale w całej serii 4-3 Bulls <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

No i -hc Miami nie mam pytań jestem za

@Vson

Na Denver taki ladny kurs - lajtowo sobie postawię,po wczorajszych underach stac mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ciesze się,że rowniez widzisz Bulls w 2 rundzie,aczkolwiek ja przewiduje inny scennariusz z tym samym finalem...4:3
Wydaje mi się,że to będzie coś na ksztalt ubiegłorocznego pojedynku MIA-NO,bez wygranej gości,dlatego w tej serii Awya win nie "progresuję".

Popierasz -hc na Miami?
Super,nie będe sam,chociaz musze zaznaczyć,że u mnie to typ z sympatii,ponieważ obawiam sie trochę rozpędzonych po końcówce sezonu Netsuff.

Tak w gruncie rzeczy to NIE WARTO(bold dla czytających wybiórczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) tego meczu grac za powazne pieniądze,bo tu nie zagrają drużyny,a indywidualności.
Carter&Kidd kontra Shaq&Wade i jezeli ktos w tej czwórki bedzie w slabszej dyspozycji,to jego ekipa przegra.
A kto będzie ?
Wielki znak zapytania.

Lepsza lawke ma mimo wszystko Miami(choc w obu ekipach te lawki niezbyt mocne),ale Nets awizuja Jeffersona i jezeli ten grajek dobrze się "wkręci" w mecz to może byc naprawde interesujące widowisko i kazdy wynik mozliwy.

Jedyny mecz z dzisiejszych,w ktorych nie daję progresji na under,za nic w swiecie nie jestem w stanie przewidzieć jak się ten mecz potoczy.
Dla mnie u/o w Miami to całkowita loteria.ale...2HT tu moze być cos do ugrania.

Wczoraj drugie połowy 2:1 dla mnie(tutaj też zawiedli Mavs) i dziś też spróbuje,w dwóch meczach na Wschodzie coś postawić po 2 kwarcie.

Jeszcze jedno.
To juz praktycznie "poza konkursem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mam przeczucie,może i mylne,że w 3 kwarcie w Miami padnie najwięcej punktów.
Trzecia ćwiartka to czas i Cartera i Wade'a,w tej części meczu Heat podejmowali w tym sezonie najwięcej prób za 3 punkty,a Kidd nie pozostanie pewnie dłużny.
W 3 kwarcie Gruby sporo czasu spędza na lawce(nie wiadomo ile złapie przewinień,ale troche odpocznie),wiec pod koszami powinno byc luźniej,a zatem i mnie chyba będzie w tej ćwiartce gry "przez trumnę".
Ten zaklad ma szanse pod warunkiem,że mecz będzie na styku lub prowadzić będzie Miami.
Kursy 3,80-3,90....za little stake moze się udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#331281 24/04/2005 11:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
MIA - NJ ...zaklady zawieszone.......???

Gruby?

Na razie nic nie wiem na ten temat,ale może to jest przyczyna.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1