|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
W totomixie można obstawiać zawody lekkoatletyczne oto kursy. Jak ktoś się na tym zna niech to skomentuje
49 Żelezny 1,6 15 2 1-oznacza żę Zelezny rzuci 90 metrów albo mniej 0-przedział90,1-90,5 2 powyżej 90,5 Plawgo Januszewski 1,6 15 2,0 kto lrepszy 0-chyba oznacza że obaj nie ukończą biegu albo taki sam czas kto wygra bieg na 100 m kobiet Jones nie biegnie bo ma kontuzje 52 Pintusiewicz 1,4 53 Inna 2,3 Kto wygra bieg na 100 m mężczyzn 54 Surian 4,2 55 Cambel 2,4 56 Crawford4,2 57 Inny 2,5 c.d.n
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
c.d. Bieg 200m mężczyzn 58 Bolton 2,4 59 Cambel 3,5 60 Crawford 4,2 61 Malcoln 4,2 62 Urbaś 25,0 63 Inny 4,0 Jak oceniacie szanse Boltona oraz Urbasia 400 m p/płotki mężcz. 64 Alsomaily 2,8 65 Matate 4,2 66 Plawgo 4,2 67 Januszewski 6,5 68 Inny 4,0 76 Czy padnie rekord świata 2,7 25 1,3 1-oznacza że tak 0-że będzie wyrównany rekord świata 2-że nie padnie 77 Ile pierwszych miejsc Polaków 1,5 2,1 6,0 1-oznacza 0 do dwóch pierwszych miejsc 0- 3 lub 4 2 5 lub więcej c.d.n.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
c.d. rzut młotem mężcz. 78 Ziółkowski 2,0 79 Gescek 3,0 80 Skawryluk 6,0 81 Inny 2,5 Skok w zwyż kobiet 82 Berqvist 83 Babakova 3,4 84 Guljajewa 5,5 85 Inna 2,5 To tyle z totomixa proszę okomentaże oraz typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258 |
W TOTOMIXie okazja weekendu byl typ na " nie padnie rekord swiata" podczas mitingu za 1,8. Wedlug mnie min. 80% szans ze go nie bedzie. Po paru godzinach kurs spadl 1,3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Ten rekord nie padnie w 99% a to dlatego że zawodnicy nie są w swoich szczytowych formach. Przyjechali tylko po kasę. Trochę za pożno na to wpadłem. Ale mogłem to obstawić jedynie za 1,3 a jak z tobą Udało ci się postawić za 1,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258 |
Ja to wyslalem za 1,8 i znowu zaluje (podobnie jak za Phile 3,4) ze za nieduza kase. ...i ktos tu TOTOMIXa krytkowal.
[This message has been edited by Maximus (edited 08-06-2001).]
|
|
|
Link skopiowany do schowka