Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3314 07/06/2001 18:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
W totomixie można obstawiać zawody lekkoatletyczne oto kursy.
Jak ktoś się na tym zna niech to skomentuje

49 Żelezny 1,6 15 2
1-oznacza żę Zelezny rzuci 90 metrów albo mniej
0-przedział90,1-90,5
2 powyżej 90,5
Plawgo Januszewski 1,6 15 2,0 kto lrepszy 0-chyba oznacza że obaj nie ukończą biegu albo taki sam czas
kto wygra bieg na 100 m kobiet Jones nie biegnie bo ma kontuzje
52 Pintusiewicz 1,4
53 Inna 2,3
Kto wygra bieg na 100 m mężczyzn
54 Surian 4,2
55 Cambel 2,4
56 Crawford4,2
57 Inny 2,5
c.d.n

Bonus: Unibet
#3315 07/06/2001 18:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
c.d.
Bieg 200m mężczyzn
58 Bolton 2,4
59 Cambel 3,5
60 Crawford 4,2
61 Malcoln 4,2
62 Urbaś 25,0
63 Inny 4,0
Jak oceniacie szanse Boltona oraz Urbasia
400 m p/płotki mężcz.
64 Alsomaily 2,8
65 Matate 4,2
66 Plawgo 4,2
67 Januszewski 6,5
68 Inny 4,0
76 Czy padnie rekord świata 2,7 25 1,3
1-oznacza że tak
0-że będzie wyrównany rekord świata
2-że nie padnie
77 Ile pierwszych miejsc Polaków 1,5 2,1 6,0
1-oznacza 0 do dwóch pierwszych miejsc
0- 3 lub 4
2 5 lub więcej
c.d.n.

#3316 07/06/2001 19:07
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
c.d.
rzut młotem mężcz.
78 Ziółkowski 2,0
79 Gescek 3,0
80 Skawryluk 6,0
81 Inny 2,5
Skok w zwyż kobiet
82 Berqvist
83 Babakova 3,4
84 Guljajewa 5,5
85 Inna 2,5
To tyle z totomixa proszę okomentaże oraz typy

#3317 08/06/2001 11:34
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
W TOTOMIXie okazja weekendu byl typ na " nie padnie rekord swiata" podczas mitingu za 1,8. Wedlug mnie min. 80% szans ze go nie bedzie. Po paru godzinach kurs spadl 1,3.

#3318 08/06/2001 17:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Ten rekord nie padnie w 99% a to dlatego że zawodnicy nie są w swoich szczytowych formach. Przyjechali tylko po kasę. Trochę za pożno na to wpadłem. Ale mogłem to obstawić jedynie za 1,3 a jak z tobą Udało ci się postawić za 1,8

#3319 08/06/2001 18:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
Ja to wyslalem za 1,8 i znowu zaluje (podobnie jak za Phile 3,4) ze za nieduza kase. ...i ktos tu TOTOMIXa krytkowal.

[This message has been edited by Maximus (edited 08-06-2001).]


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1