Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Adammm #4801998 21/07/2011 02:22
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
To jest tak że Tiger przejął Frugo?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ulalala... to faktycznie trzeba sprobować. Pamiętam, jak w podstawówce, na historii, jak jakiś chłopak rozmawiał z dziewczyną, to koleś z histy mówił:

'Łukasz, nie rozmawiaj z ..., a zaproś ją na Frugo' piwo

ciekawe czy obecne Frugo mają takie fajne duże i dosyć grube kapsle. Na zdrowie!

Adammm #4802012 21/07/2011 02:29
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej?

Adammm #4802030 21/07/2011 02:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
kapsle maja chyba takie same, ale juz nie pykaja juz tak fajnie jakos

ja juz czarne i zielone pije, w sumie smakuja bardzo tak jak przedtem ale jednak cos chyba slodkie

Rusty #4802033 21/07/2011 02:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Rusty
Gdzieś w Wawie można już dostać?


ja biore w tesco na polczynskiej

Adammm #4802036 21/07/2011 02:37
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
W większości Tesco można dostać :-)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by OuLuBack
To jest tak że Tiger przejął Frugo?

Hmmm, jest tak, że były już producent Tigera (Foodcare) stoi za reaktywacją Frugo. Były, bo weszli w spór (już sądowy) z fundacją Michalczewskiego (poszło o kasę) i Tygrys zabrał zabawki przekazując prawo do produkcji Tigera konkurencyjnemu Maspexowi. Sprawa jest dość skomplikowana i pewnie chwilę sądowi zajmie zanim Maspex będzie mógł zacząć produkcję - póki co w sklepach i magazynach jest jeszcze pełno tego Foodcare'owatego Tigera.

chim123 #4802109 21/07/2011 03:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by chim123
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej?

Generalnie oprócz Coli to nie kupuję żadnego napoju z dodatkiem cukru.

Mało osób o tym wie, ale z serii soków Tymbark jest jeden sok jabłkowy, który jest całkowicie robiony w naturalny sposób, z tłuczonych jabłek... a nie z soku z koncentratu. A cały karton kosztuje niecałe 4zł. smile Wystarczy przejrzeć całą półkę w markecie i poszukać tego napisu "Nie z koncentratu!". Powinni to 100x mocniej promować tak jak na zachodzie by robili w przypadku takich naturalnych soków, a u nas sobie cicho siedzi na pólkach i tylko ci co dokładnie studiują opakowania wiedzą że jest taka perełka dostępna... toast

Adammm #4802184 21/07/2011 03:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Jest ekstra, jest Frugo! Gdyby tylko duże butelki czarnego były to bym browara nie musiał żłopać laugh.

Nickel #4802204 21/07/2011 03:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Hehe jednak jest.... dziś różowy i pomarańczowy jutro kiwi i czorny grin
Ja kupuje po 1,99 w salonach kolportera który pewnie jest w większości mniejszych miejscowości bo nie wszędzie jest Tesco tongue

Adammm #4802278 21/07/2011 04:43
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
a kukuruku pamiętacie wink

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by royalflush
a kukuruku pamiętacie wink

do dzisiaj mam album ze wszystkimi naklejkami grin
ostatni numer sto było bardzo ciężko dostać i pamiętam że wymieniałem kilkanaście naklejek za tą jedyną i ostatnią.
Do PEWEXU szło się tzn rodzice i kupowali całą zgrzewkę głównie dla tych naklejek....

[Linked Image]

ehhh te wspaniałe wspomnienia z tamtych 'NIEWINNYCH' czasów....

Adammm #4802768 21/07/2011 15:43
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Dzis przypadkiem zajrzalem do Saturna, a tam przy kasie ,, Frugo " laugh Jednak cena dosc wysoka : 2,49 smile

BZYCZEK #4802791 21/07/2011 15:56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by royalflush
a kukuruku pamiętacie wink

do dzisiaj mam album ze wszystkimi naklejkami grin
ostatni numer sto było bardzo ciężko dostać i pamiętam że wymieniałem kilkanaście naklejek za tą jedyną i ostatnią.
Do PEWEXU szło się tzn rodzice i kupowali całą zgrzewkę głównie dla tych naklejek....

http://img397.imageshack.us/img397/9075/kukuruku20cc.jpg
ehhh te wspaniałe wspomnienia z tamtych 'NIEWINNYCH' czasów....

grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by OuLuBack
To jest tak że Tiger przejął Frugo?

Tiger nigdy nie był producentem.

Reszte napisał Ci juz Skiper.

Conrad #4808287 23/07/2011 23:24
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by chim123
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej?

Generalnie oprócz Coli to nie kupuję żadnego napoju z dodatkiem cukru.

Mało osób o tym wie, ale z serii soków Tymbark jest jeden sok jabłkowy, który jest całkowicie robiony w naturalny sposób, z tłuczonych jabłek... a nie z soku z koncentratu. A cały karton kosztuje niecałe 4zł. smile Wystarczy przejrzeć całą półkę w markecie i poszukać tego napisu "Nie z koncentratu!". Powinni to 100x mocniej promować tak jak na zachodzie by robili w przypadku takich naturalnych soków, a u nas sobie cicho siedzi na pólkach i tylko ci co dokładnie studiują opakowania wiedzą że jest taka perełka dostępna... toast

musza byc drozsze

te za 4 zl maja chyba 65% soku z owocow (oczywiscie sok)

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by byczydzien
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by chim123
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej?

Generalnie oprócz Coli to nie kupuję żadnego napoju z dodatkiem cukru.

Mało osób o tym wie, ale z serii soków Tymbark jest jeden sok jabłkowy, który jest całkowicie robiony w naturalny sposób, z tłuczonych jabłek... a nie z soku z koncentratu. A cały karton kosztuje niecałe 4zł. smile Wystarczy przejrzeć całą półkę w markecie i poszukać tego napisu "Nie z koncentratu!". Powinni to 100x mocniej promować tak jak na zachodzie by robili w przypadku takich naturalnych soków, a u nas sobie cicho siedzi na pólkach i tylko ci co dokładnie studiują opakowania wiedzą że jest taka perełka dostępna... toast

musza byc drozsze

te za 4 zl maja chyba 65% soku z owocow (oczywiscie sok)

Ja dzis pilem sok z tluczonych jablek , nie byl to jednak Tymbark a jakas firma z Lubartowa ... okazalo sie ,ze kosztuje 20pln ! (1l czy 1,5l opakowanie)

Gdybym znal cene przed wypiciem to na Allegro bym wystawil i na to konto 2 zgrzewki wody mineralnej sobie kupil laugh laugh

Adammm #4808717 24/07/2011 03:22
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
najlepsza to jest sokowirówka + sitko

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by royalflush
najlepsza to jest sokowirówka + sitko
aplauz
Tylko i wyłącznie w tym przypadku macie pewność, że pijecie to, czego chcieliście się napić smile

Adammm #4811068 25/07/2011 22:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
to sobie jeszcze zasadzcie drzewka zeby wam jablka wyrosly, zeby miec pewnosc ze nie ma w nich zadnych dodatkow

a i drzewko oczywiscie bez zadnych opryskow i nawozow i z daleka od cywilizacji zeby nie bylo metali ciezkich w poblizu

a na koncu pilnujcie zeby wam wrony ni laly na te jablka bo wrony tez nie wiadomo skad i co jadly

net: ale was rabia na tym eko zapale

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1